Numerologiczna 22

red
19.07.2016 08:03
A A A
Numerologiczna 22

Numerologiczna 22 (studio graficzne gazeta.pl)

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 22 i Charakterystyka

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka to pierwsza z liczb mistrzowskich, czyli (składające się z dwóch cyfr: 11, 22, 33, 44, ). Numery mistrzowskie to tak zwane „stare dusze”, czyli istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Dwudziestka Dwójka jest silną osobowością odznaczającą się determinacją, inteligencją, odwagą. Potrafi panować nad swoimi emocjami, zdystansować się i ostudzić emocje innych. Myśli dalekosiężnie, potrafi przewidywać ruchy innych, jest wręcz genialnym strategiem. Cechuje się zdolnościami konstruktorskimi. Stawia na równowagę między pracą i odpoczynkiem, pędem i spokojem, duchem i ciałem.

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka przez umiejętność stawania z boku, często bywa postrzegana przez innych jako chłodna, niedostępna a nawet wyniosła. Bywa, że jej założenia są nierealne, ale nie pozwoli sobie tego wytłumaczyć, uparcie obstając przy swoim. Bywa skąpa i samolubna oraz święcie przekonana o swojej nieomylności.

Numerologia: 22 - kariera

Mistrzowska Dwudziestka Dwójka jest wręcz stworzona do bycia liderem. Przez swoją elokwencję, otwartość i kreatywność wzbudza zaufanie swoich współpracowników i przełożonych, przez co z łatwością pozyskuje nowe kontakty. Zawody dla Dwudziestki Dwójki to manager, dyrektor, sędzia, prokurator. Odnajdzie się również w profesji związanej z polityką.

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka- miłość

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka tworzy długotrwałe, poważne relacje. Nie interesują ją powierzchowne znajomości, które nic nie wnoszą do jej życia. Pragnie zbudować stabilną, szczęśliwą rodzinę, którą otoczy opieką i zadba o to, by niczego jej nie brakowało. Swojej drugiej połowie ofiaruje wierność, lojalność, solidne podstawy, dobra materialne. Dwudziestka Dwójka ma jednak problemy z wyznawaniem uczuć, więc może być oskarżana o chłód, zbyt duży dystans. W przypadku zagrożenia najbliższych, osoba, której patronuje numerologiczna Dwudziestka Dwójka jest w stanie poświęcić absolutnie wszystko w imię dobra ukochanych.

Horoskopy