Numerologiczna 11

red
19.07.2016 08:05
A A A
Numerologiczna 11

Numerologiczna 11 (studio graficzne gazeta.pl)

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 11 i Charakterystyka

Numerologiczna Jedenastka to pierwsza z liczb mistrzowskich, czyli (składające się z dwóch cyfr: 11, 22, 33, 44, ). Numery mistrzowskie to tak zwane „stare dusze”, czyli istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Jedenastka stawia ponad wszystko na zrównoważony rozwój duchowy i intelektualny. Bardzo ważnym jest dla niej zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów, doświadczanie nowych miejsc i ludzi. Ma niezwykle rozwiniętą intuicję, dlatego dużo szybciej potrafi przewidzieć następstwa zdarzeń i decyzji. Jest szlachetna, odważna i lubi pomagać innym ludziom, z czego czerpie niekłamaną satysfakcję. Ma mnóstwo talentów, którymi dzieli się z otoczeniem.

Numerologiczna Jedenastka bywa w oczach innych zbyt ekscentryczną i odklejoną od rzeczywistości. Chęć unikania wchodzenia w utarte role i życia według schematów i konwenansów nie jest dla niej, dlatego zdarza się, że spotyka się z niezrozumieniem, a nawet pogardą. Ma skłonności do bycia osobą zarozumiałą i żądną docenienia, a nawet władzy.

Numerologia: 11 - kariera

Mistrzowska Jedenastka doskonale odnajdzie się w zawodach, przez które będzie mogła być blisko ludzi, a jednocześnie przysłużyć się ogółowi i własnemu rozwojowi. Może z powodzeniem próbować sił w dziennikarstwie, pisarstwie czy nawet polityce. Ma rozwinięte myślenie abstrakcyjne i zmysł estetyczny, dlatego sukces może odnieść też w dziedzinie sztuki: muzyce, malarstwie, filmie, tańcu. Dobrze będzie czuć się jako freelancer lub właściciel własnej działalności, samo stanowiąca o sobie jednostka.

Numerologiczna Jedenastka- miłość

Numerologiczna Jedenastka jest trudnym partnerem w związku. Boi się stabilizacji, bowiem czuje się wiecznie wewnętrznie rozdarta. Z jednej strony potrafi zupełnie oddać się drugiej osobie, być wierną, kochającą, z drugiej jednak przeraża ją stagnacja i do końca określone sytuacje. Są namiętne i czułe. Prowokują swoją drugą połowę do samorozwoju, wspierają jej inicjatywy, a ich partner/partnerka wie, że absolutnie zawsze może liczyć na Jedenastkę. Cechą charakterystyczną Jedenastki jest stałość w uczuciach, nawet tych, które nigdy się nie spełniły.

Horoskopy