Numerologiczna 3

red
19.07.2016 08:16
A A A
Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 (studio graficzne gazeta.pl)

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 3 i Charakterystyka

Trójka to niezwykle energetyczna i pozytywna osoba. Charakteryzuje się ogromną charyzmą, miłością do świata, pasją życia, idealizmem. Zaraża otoczenie swoim niezłomnym optymizmem i chęcią działania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciekawość otoczenia i ludzi sprawia, że doskonale odnajduje się w podróżowaniu, poznawaniu nowych kultur i czerpaniu z nich tego, co najlepsze. Uśmiechnięta, pełna ciepła względem innych, lubiąca zabawę, podkreślająca wagę wolności i niezależności. Ma wysoko rozwinięte myślenie abstrakcyjne, przez co z łatwością porusza się między różnymi tematami, znajdując między nimi zaskakujące konotacje.

Numerologiczna Trójka niestety często bywa postrzegana jako niedojrzała, niestabilna, niepoważna. Ciągły ruch, w którym się znajduje, ilość pomysłów, które nie tylko posiada, ale i realizuje, sprawiają, że bywa nieodpowiedzialna i niezdolna do stabilizacji. Często odbierana jako zbyt ekstrawagancka, głośna, absorbująca.

Numerologia: 3 - kariera

Trójka to zdecydowanie artystyczna dusza. Idealnymi zawodami będą więc te, związane z twórczością artystyczną: tworzeniem muzyki, malarstwem, street artem, aktorstwem i innymi tego rodzaju aktywnościami. Trójka z łatwością uchwyci różnorodne inspiracje i niemal natychmiast przeleje je na swoją twórczość. Nieustannie będzie odczuwać chęć zmian, poznawania innych obszarów życia, nawiązywania  nowych znajomości. Nie zniesie pracy, w której nie będzie mogła się rozwijać, doskonalić swojego warsztatu. Kreatywność i mobilność sprawią, że bez trudu będzie wykonywać kilka profesji w jednym czasie.

Numerologiczna Trójka - miłość

Jeśli Trójka się zakocha, to z pewnością bardzo intensywnie, szalenie i z pełnią pasji. Jej druga połowa będzie też swego rodzaju muzą i partnerem w eksplorowaniu świata sztuki, w przeciwnym razie ciężko będzie im stworzyć harmonijny układ. Wbrew pozorom, które stwarza energetyczna Trójka, nieustannie marzy ona o wyidealizowanym, długotrwałym uczuciu. Jest bardzo wrażliwą osobą, dlatego każda porażka, szczególnie w dziedzinie miłości, zostawi na Trójce piętno i sprawi, że ta bardzo długo będzie zapominać o nieudanej relacji.

Horoskopy