Życzenia Ślubne

17.11.2015 16:13
A A A
Życzenia Ślubne

Życzenia Ślubne (Horoskopy.Gazeta.pl)

Idealne Życzenia Ślubne dla młodej pary. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia ze ślubem świeckim (cywilnym) czy wyznaniowym (kościelnym), to uroczystość zawarcia małżeństwa zawsze jest wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Ceremonii ślubu towarzyszą różne zwyczaje i symbole, np. zakładanie obrączek ślubnych. Co ciekawe, w zależności od kraju, obrączki zakładane są na różne dłonie - w Polsce (a także m.in. w Rosji czy Niemczech) obrączki zakłada się na palec serdeczny prawej dłoni, natomiast w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich obrączki zakłada się na palec lewej dłoni. Tradycyjnie do ceremonii ślubu przystępuje się w specjalnym stroju - wiele kobiet już parę miesięcy wcześniej wybiera suknię ślubną w której wystąpi, najczęściej w kolorze białym. W Polsce po ślubie zazwyczaj następuje huczne wesele. Życzenia ślubne składa się Młodej Parze tuż po ceremonii zaślubin. Życzenia na ślub nie muszą być poważne, składając życzenia w 2015/2016 roku postarajmy się przede wszystkim, by sprawiły przyjemność Młodej Parze.

W ten dzień święta miłości
Gdy razem stąpacie po ślubnym kobiercu
Życzę Wam stu lat szczęścia
I radości w sercu.
Wspierajcie się i słuchajcie nawzajem
Śmiejcie się dużo i tańczcie
A wasze małżeństwo będzie dla was rajem

Najserdeczniejsze gratulacje z okazji ślubu dla Młodej Pary! Oby miłość dodawała Wam siły i każdego dnia gościła w Waszych sercach. Niech życie we swoje będzie niekończącą się i wspaniałą przygodą.

Kochani, z okazji ślubu życzę Wam przede wszystkim miłości, ale też wyrozumiałości, cierpliwości i życiowej mądrości. Pomagajcie sobie, wspierajcie się, rozmawiajcie, kochajcie. Bądźcie razem szczęśliwi!

Od dzisiaj jesteście małżeństwem - życzę Wam, żebyście razem przeżyli sto lat w szczęściu! Jeszcze niedawno dopiero się poznaliście i chodziliście na pierwsze randki. Wspominajcie radosne chwile i twórzcie nowe szczęśliwe wspomnienia.

Niech ten ślub będzie wspaniałym początkiem udanego i szczęśliwego wspólnego życia. Składam Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, i spełnienia marzeń, szczególnie tych wspólnych. Sto lat!

Młodej parze składamy życzenia: zdrowia, radości, szczęścia. Małżeństwo wymaga pracy, dlatego życzę Wam też cierpliwości i siły, nauki kompromisów, wspólnego zrozumienia i empatii. Niech Wam się szczęści!

Kochani Państwo Młodzi! W życiu bywa różnie, ale jedno jest pewne: we dwoje zdecydowanie przyjemniej. Obyście dzielili ze sobą jak najwięcej szczęśliwych chwil i jak najmniej smutków.

W tym uroczystym dniu przyjmijcie od nas najszczersze życzenia: abyście każdego dnia zakochiwali się w sobie na nowo, żeby uśmiech jak najczęściej gościł na Waszych twarzach i żebyście zawsze czerpali radość ze spędzania razem czasu.

Drodzy Państwo Młodzi! Niech całe Wasze życie upływa w miłości, wypełnione niezapomnianymi przygodami i miłymi niespodziankami. Żyjcie tak, żeby nie żałować żadnej chwili. Niech los ma Was zawsze w swojej opiece.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi! Żyjcie wspólnie przepełnieni miłością, wiarą i nadzieją, niech prowadzi Was prawość i zgoda. Niech radość, którą dziś czujecie, będzie w Waszych sercach przez całe życie.