Sennik: babcia

Sennik: babcia - jest to dość częste doświadczenie senne widzieć we śnie kogoś z rodziny. Jednak co oznaczają sny, w których pojawia się ta konkretna osoba? Jaka jest interpretacja snów, w których widzimy babcię?

Babcia jest symbolem mądrości, rodzinnego ciepła i odpowiedzialności. Dlatego sny, w których widziana jest babcia mogą być przestrogą przed zbyt pochopnym postępowaniem i zachętą do bardziej odpowiedzialnego życia. Pojawiająca się we śnie babcia jest znakiem otuchy, pocieszenia, wytchnienia od codziennych problemów. Babcia może udzielać dobrych rad, wspierać, a także ułatwiać podjęcie trudnych życiowych decyzji.

Inny typ snu to taki, w którym my sami jesteśmy starsi niż w rzeczywistości. Takie sny oznaczają, że mamy nieco przestarzałe podejście do pewnych spraw w życiu. To bardzo nas blokuje i ogranicza, dlatego taki sen powinien być zachętą do refleksji na temat swojego podejścia do życia.

Sennik: babcia nieżyjąca

To przykry sen, zarówno jeśli babcia rzeczywiście nie żyje jak i wtedy, gdy ma się dobrze, a jednak we śnie widzimy ją martwą. Wszystkie sny, w których pojawia się zmarła, znana nam osoba, skłaniają do myślenia na temat tej osoby. Jednak znaczenie snu, w którym widziana jest nieżyjąca babcia jest znacznie szersze. Taki sen trzeba interpretować jako ostrzeżenie przed czekającym na nas niebezpieczeństwem.

Sennik: babcia żyjąca

Jeśli widzisz we śnie żyjącą babcię, możesz mieć problemy ze zdrowiem. Możesz być również przemęczony i osłabiony, więc pozwól sobie na chwilę relaksu. Zarezerwuj czas, który przeznaczysz tylko na swoje przyjemności. Jeśli zregenerujesz siły, Twoja praca będzie bardziej efektywna, więc nie obwiniaj się, że chcesz odpocząć

Inne znaczenie ma również sen o babci w zależności od tego czy babcię we śnie widzi kobieta czy mężczyzna. Jeśli babcię widzi kobieta jest to oznaka, że w kontaktach z mężczyznami należy zachować tajemniczość i nie odkrywać od razu wszystkich kart. Jeśli babcia jest widziana przez mężczyznę również dotyczy to kontaktów z płcią przeciwną. Jest to zachęta do bycia dżentelmenem w stosunku do kobiet.

Widzieć we śnie portret babci – sennik

Taki sen jest niezwykle rzadki i jego znaczenie może być bardzo trudne do odczytania. Jako że portret kojarzy się z czymś ważnym, taki sen może zwiastować zbliżające się oficjalne wydarzenie w rodzinie. Może w niedalekiej przyszłości czeka Cię jakiś ślub lub chrzciny w rodzinie?

Sennik: porady babci

Sen, w którym słuchasz porady babci oznacza, że jesteś zagubiony i potrzebujesz pomocy kogoś bliskiego. Taki sen należy interpretować jako przestrogę przed braniem na swoje barki zbyt wielu obowiązków. Zastanów się czy czasami nie warto poprosić o pomoc kogoś bliskiego, kto mógłby Cię nieco odciążyć od Twoich zadań.

Znaczenie snu babcia

Częste są sny, w których widuje się odwiedziny u babci. Jest to oznaka pewnej tęsknoty za powrotem do dzieciństwa. Sen, w którym odwiedzasz babcię oznacza, że w Twoim życiu pojawią się niezwykle przyjemne, odprężające momenty.

Jeśli we śnie widzisz chorą babcię, jest to zwiastunem kłopotów, zmartwień i trosk. Zobaczenie we śnie chorej babci niekoniecznie oznacza chorobę kogoś z rodziny, jednak odzwierciedla stan Twojego umysłu.

Z kolei zobaczenie we śnie zdrowej, pełnej życia babci symbolizuje zapowiedź długiego, dostatniego życia. Jeśli babcia widziana przez Ciebie we śnie jest szczęśliwa, uśmiecha się, jest to znakiem, że wybrałeś dobrą drogę. Jeśli zobaczysz przez sen uśmiechającą się do Ciebie babcię jest to dobry znak zwiastujący powodzenie w dążeniu do obranego celu.

Sennik: babcia przygotowująca posiłek

Babcia gotująca posiłek to częsty widok, tak w życiu jak i we śnie. Jeśli zobaczysz we śnie babcię, która przygotowuje Ci posiłek jest to znak, że potrzebujesz porady od doświadczonej osoby, z której zdaniem się liczysz. Oznacza to również, że czeka Cię podjęcie ważnej, życiowej decyzji, której nie chciałbyś podejmować samodzielnie. Drugim znaczeniem takiego snu jest to, że traktujesz swoje sprawy uczuciowe drugoplanowo stawiając na pierwszym miejscu rozwój zawodowy.

Miałeś sen o babci? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Komentarze (12)
Sennik: babcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: Paula

  0

  Śniła mi się babcia z którą rozmawialam ze dziadek w szpitalu i że się wykrwawil i nie żyje co to oznacza tylko że dziadek nie żyje od paru lat

 • avatar

  Gość: Andzela

  0

  Właśnie śniła mi się babcia która zmarla 7 msc temu, rozmawialam z bratem u siebie przyjechal do mnie w odwiedziny. Nagle slysze klucze w drzwiach mowie zaczej ide sprawdzic a on na to ok. I wtedy gdy spojrzalam przez to malą dziure w drzwiach zobaczyłam żywą babcie próbując dostać sie do mojego mieszkania, chociaz jakim cudem ona wie gdzie mieszkam. I wtedy krzykłam z płaczem do brata ze babcia tam jest wiec on odkluczyl drzwi ale ja zaraz zamknelam i sie obudzilam i sie rozplakalam

 • avatar

  Gość: babcia

  0

  Co oznacz ruiny zawaloe domy kopac czarna ziemie I isc do wrorzki ona nichetnie chce wrorzyc

 • avatar

  Gość: Joanna

  0

  Śniła mi się nieżyjąca babcia od 7 lat.snilo mi się że była chora i w szpitalu gdzie ja odwiedzałam.w czasie odwiedzin lekarz oznajmił że jest poprawa zdrowia i babcia może wyjść ze szpitala.nie pamiętam czy mówiła coś do mnie.zaznacze że moja babcia zmarła w szpitalu.czy mam się obawiać jakiś złych rzeczy?? Proszę o odpowiedź na mój sen

 • avatar

  Gość: Aga

  0

  Nieżyjąca babcia przyszła na wesele ale to nie było moje wesele a ona przyniosła mi pieniądze prezent jedzenie szynki czosnek było dużo czosnku i dzieliłam się tymi szybkami i czosnkiem z siostrą i bratową

 • avatar

  Gość: kajaaaa

  0

  Moja 8 letnia siostra od 2 dni miała tak że śniła jej się babcia która żyje przychodziła i biła ja pięściami po twarzy... Jak mała się obudziła to widziała jak jak siedziała na ławie i się na nią patrzyła. Mała nie mogła chodzić do szkoły bo za każdym razem gdy zbliżała się do drzwi momentalnie zaczął ją boleć brzuszek i głowa. Za dnia jak wracała że szkoły też była nieobecna mogliśmy do niej gadać a ta nic zero kontaktu kładła się spać za dnia tylko u sobie w łóżku, a jak patrzylam się w jedno miejsce to widziała babcie.... Co to może oznaczać? Naprawdę martwimy się o mała🙁

 • avatar

  Gość: Asia

  0

  Mnie snilo się, że babcia się przewróciła, i przysłowiowo została roślinką, ale taką nie do końca. To tak jak przy udarze, czasem część umysłowa nie podoła, czasem część fizyczna. Tutaj część umysłowa, babcia przestała mówić i stracił się jakikolwiek kontakt. Po czym babcia w środku zaczęła mieć tego dość i raz to chciała się sama udusić wbijając palec w podgardle, a raz przekręcając sobie głowę z całej siły. oczywiście była w obecności całej rodziny, więc jej się nie udało odebrać sobie życia. Jestem bardzo przerażona tym snem. Długo po przebudzeniu nie umiem przestać o tym myśleć.

 • avatar

  elwira.xyz

  0

  Śnił mi się babcia, która nie żyje ponad pół roku. A sen był następujący, leżała w trumnie, wszyscy się z nią żegnali, ja podeszła do trumny przytuliłam ją i prosiłam aby ode mnie nie odchodziła, babcia odżyła, ja się ucieszyłam, a jej syn był bardzo nie zadowolony. Nie wiem jak tłumaczyć sobie ten sen i co o tym myśleć?

 • avatar

  Gość: Monia76

  0

  Przyjechałam w odwiedziny do babci(babcia nie żyje)witałam się z nią,pocałowałam w policzek i bardzo mocno do niej się do niej przytulałam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Horoskopy