Horoskop dzienny na poniedziałek 29 października 2018 - mimo poniedziałku, Ryby będą miały siłę na walkę z przecinościami

Horoskop dzienny 29 października 2018. Bliźniaki będą szukały okazji do odpoczynku - możliwe, że wpływ na to ma brak odpoczynku w weekend.

Dziś zaczyna się kolejny tydzień obfitujący w przygody dobre i te mniej przyjemne. Nie dajcie się zaskoczyć i sprawdzajcie co może was czekać lub co was nie ominie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

W poniedziałek zaczniecie zwracać uwagę na szczegóły, które do tej pory nie były dla was zbyt istotne. Ułatwi wam to kilka zadań – w tym sprzątanie mieszkania po uporaniu się z obowiązkami domowymi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dziś do towarzystwa szukajcie ludzi, którzy mogą was zainspirować świeżym spojrzeniem na świat. Postarajcie się odsunąć za to od ludzi z drugiego bieguna – oni mogą was bardziej denerwować.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Niedzielne przygody nie dały wam odpocząć, więc poniedziałek będzie wyjątkowo poniedziałkowy: szybko zrobicie, to co macie do zrobienia i pomkniecie do domu zamknąć się tam przy świetle telewizora.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jeżeli tak nie zaplanowaliście, to zróbcie to teraz – dzień pracy poza biurem. Może musicie coś załatwić na mieście, albo jakieś spotkanie może odbyć się dziś zamiast jutro. Chodzi o wasze samopoczucie – lepiej się poczujecie biegając niż siedząc na miejscu.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień sprzyja ustalaniu nowego ładu w domu. Na razie nowy ład ograniczy się do porządków i przemeblowania, ale od czegoś trzeba zacząć, a to wcale nie mało. Uda ci się zainspirować swoimi ruchami rodzinę, której twoja werwa się udzieli.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień pod znakiem sukcesów w pracy. Co prawda unikać będziecie współpracowników, ale energicznie zadziałacie wielu frontach wymagających szybkich i odważnych decyzji czy przedsiębiorczości. Nie dacie się wpuścić w maliny.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Poniedziałek obfitował będzie w chęci do czynienia dobra. Będziecie chcieli bezinteresownie pomagać bliźnim bliższym i dalszym. Nie dajcie tylko zrzucić na siebie swojej pracy. Będziecie mieli dzień nie tylko na dawanie miłości, ale i na jej dostawanie. Powodzenia.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Szybko pozbędziecie się myśli o tym, że jest poniedziałek i trzeba wrócić do pracy – szybko się uporacie z obowiązkami i zajmiecie się prywatnymi sprawami. Umówcie się ze znajomymi i sprawdźcie co u nich słychać.

Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło. Nikt nie został ranny

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nudy nie będzie – wszystko co ważne będzie się działo koło was i nie unikniecie tego próbą ucieczki. W końcu postanowicie pomóc komuś rozwikłać trudną sprawę. Jak kurz opadnie, zajmijcie się sobą – swoją szafą i wyglądem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dziś wyjątkowo będziecie potrzebowali poparcie osób z góry. Uda się je uzyskać, więc postarajcie się uporać z zaległościami. W ferworze walki nie zapomnijcie o innych, mniej ważnych współpracownikach, a już na bank – nie obrażajcie się na nich.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dziś pewnego rodzaju agresywność sprawi, że wyjątkowo dobrze zadbacie o swoje sprawy służbowe, osobiste i finansowe niezależne od obu poprzednich. Wasza uwaga może kogoś zaboleć, ale to jego problem – uważajcie tylko jeżeli nie zależy wam na ugodzeniu nikogo.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Uważajcie dając obietnice lub mówiąc coś, co może nie do końca być zgodne z prawdą – możecie zostać sprawdzeni. Wszystko pójdzie gładko bo będziecie mieli dużo sił na stawianie czoła przeciwnościom.

Horoskopy