Horoskop dzienny na poniedziałek 29 października 2018 - mimo poniedziałku, Ryby będą miały siłę na walkę z przecinościami

Wróż
29.10.2018 04:24
A A A
Horoskop dzienny

Horoskop dzienny (shutter)

Horoskop dzienny 29 października 2018. Bliźniaki będą szukały okazji do odpoczynku - możliwe, że wpływ na to ma brak odpoczynku w weekend.

Dziś zaczyna się kolejny tydzień obfitujący w przygody dobre i te mniej przyjemne. Nie dajcie się zaskoczyć i sprawdzajcie co może was czekać lub co was nie ominie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

W poniedziałek zaczniecie zwracać uwagę na szczegóły, które do tej pory nie były dla was zbyt istotne. Ułatwi wam to kilka zadań – w tym sprzątanie mieszkania po uporaniu się z obowiązkami domowymi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dziś do towarzystwa szukajcie ludzi, którzy mogą was zainspirować świeżym spojrzeniem na świat. Postarajcie się odsunąć za to od ludzi z drugiego bieguna – oni mogą was bardziej denerwować.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Niedzielne przygody nie dały wam odpocząć, więc poniedziałek będzie wyjątkowo poniedziałkowy: szybko zrobicie, to co macie do zrobienia i pomkniecie do domu zamknąć się tam przy świetle telewizora.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jeżeli tak nie zaplanowaliście, to zróbcie to teraz – dzień pracy poza biurem. Może musicie coś załatwić na mieście, albo jakieś spotkanie może odbyć się dziś zamiast jutro. Chodzi o wasze samopoczucie – lepiej się poczujecie biegając niż siedząc na miejscu.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień sprzyja ustalaniu nowego ładu w domu. Na razie nowy ład ograniczy się do porządków i przemeblowania, ale od czegoś trzeba zacząć, a to wcale nie mało. Uda ci się zainspirować swoimi ruchami rodzinę, której twoja werwa się udzieli.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień pod znakiem sukcesów w pracy. Co prawda unikać będziecie współpracowników, ale energicznie zadziałacie wielu frontach wymagających szybkich i odważnych decyzji czy przedsiębiorczości. Nie dacie się wpuścić w maliny.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Poniedziałek obfitował będzie w chęci do czynienia dobra. Będziecie chcieli bezinteresownie pomagać bliźnim bliższym i dalszym. Nie dajcie tylko zrzucić na siebie swojej pracy. Będziecie mieli dzień nie tylko na dawanie miłości, ale i na jej dostawanie. Powodzenia.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Szybko pozbędziecie się myśli o tym, że jest poniedziałek i trzeba wrócić do pracy – szybko się uporacie z obowiązkami i zajmiecie się prywatnymi sprawami. Umówcie się ze znajomymi i sprawdźcie co u nich słychać.

Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło. Nikt nie został ranny

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nudy nie będzie – wszystko co ważne będzie się działo koło was i nie unikniecie tego próbą ucieczki. W końcu postanowicie pomóc komuś rozwikłać trudną sprawę. Jak kurz opadnie, zajmijcie się sobą – swoją szafą i wyglądem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dziś wyjątkowo będziecie potrzebowali poparcie osób z góry. Uda się je uzyskać, więc postarajcie się uporać z zaległościami. W ferworze walki nie zapomnijcie o innych, mniej ważnych współpracownikach, a już na bank – nie obrażajcie się na nich.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dziś pewnego rodzaju agresywność sprawi, że wyjątkowo dobrze zadbacie o swoje sprawy służbowe, osobiste i finansowe niezależne od obu poprzednich. Wasza uwaga może kogoś zaboleć, ale to jego problem – uważajcie tylko jeżeli nie zależy wam na ugodzeniu nikogo.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Uważajcie dając obietnice lub mówiąc coś, co może nie do końca być zgodne z prawdą – możecie zostać sprawdzeni. Wszystko pójdzie gładko bo będziecie mieli dużo sił na stawianie czoła przeciwnościom.

My podajemy trzy tytuły filmów, ty wskaż, który aktor zagrał we wszystkich

Coś dla tych, którzy uwielbiają oglądać filmy.

1."Dziennik Bridget Jones", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb"

 • Hugh Grant
 • Colin Firth
 • Liam Neeson
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10