Horoskop dzienny na wtorek 30 października 2018 - Panny będą miały dziś wyjątkowo imprezowy nastrój, ale chyba tylko wśród innych Panien mogą szukać kompana do zabawy.

Horoskop dzienny 30 października 2018.

Dzisiejszy wtorek to środek krótkiego tygodnia pracy, w astronomii ten tydzień jest tak samo długi jak każdy inny, ale najbliższe święta mają wpływ na horoskop

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dziś wy szybko ogarniecie bieżące sprawy i będziecie się mogli zająć prywatnymi sprawami, albo zaległościami. Chętnie odwiedzicie kogoś z rodziny i spędzicie z nim miłe popołudnie przy herbatce.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dla was gwiazdy przygotowały na dziś sporo energii do działania. Chętnie zaczniecie kilka nowych spraw, a może coś postanowicie, co zmieni wasze życie i w dodatku dotrzymacie postanowienia. Dziś możecie liczyć na Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Możecie mieć problem z przebudzeniem – postarajcie się zrobić kilka ruchów dla pobudzenia krążenia i wypijcie troszkę mocniejszą kawę. Skupcie się na tym co robicie, bo pomyłka może was jutro kosztować trochę czasu.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Możliwe, że do pary z Bliźniakami nie będziecie mogli wyjść z łóżka, ale u was to myśl o pracy powoduje taki mechanizm. Zainteresujcie się wycieczkami po świecie, albo chociaż po najbliższej okolicy – na bank jeszcze coś nieodkrytego czeka na was

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Kiedy zaczniecie węszyć i jątrzyć, to nie zapomnijcie uważać na plecy – tu możecie liczyć na Koziorożca. Możliwe, że wpadniesz na trop finansowej afery o mniejszej lub większej skali – uważajcie z głośno wypowiadanymi wnioskami i uważajcie też kogo słuchacie.

Polska widziana z zagranicy. Jak zachodnie media opisują nasz kraj?

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Jest wtorek, środek krótkiego tygodnia, a wam akurat dziś przyjdzie do głowy zabawa. Ciekawe, czy uda wam się kogoś jeszcze do niej namówić. Jeżeli nie, to spróbujcie realizacji jakiegoś hobby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Nowatorskie pomysły mogą pomóc rozwiązać trudne zawodowe sprawy, podzielcie się wizją z innymi i razem dacie radę je wdrożyć. W ogóle motto na dziś, to „lepiej wspólnie niż samemu”. Wieczorem spotkajcie się ze znajomymi- może coś się z tego wykluje ciekawego.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Macie dziś powodzenie w sprawach finansowych. Opłaci się być upartym i bardzo dociekliwym. W pracy ktoś ważny doceni wasze starania i zapał. Wieczorem możecie wydać nadwyżkę zarobionych pieniędzy podczas randki.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie szarżujcie zanadto – odwaga tak, ale brawura NIE. Rozsądne decyzje w granicach waszych kompetencji pomogą uporać się z ważnymi sprawami. Czy nie zapomnieliście o czyiś planach wobec was?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dziś macie pojednawczy nastrój, to OK – pozbędziecie się niepotrzebnego bagażu starych nieporozumień, czy uraz. Tak łatwiej iść przez życie. Odwiedźcie kogoś starszego, porozmawiajcie z nim (coś dobrego może z tego wyniknąć).

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzień udanych przedsięwzięć: każdy zaczęty projekt powinien okazać się trafiony. Jeżeli macie jakąś prezentacje do przeprowadzenia, też przejdą bez kłopotów. To ośmieli Was do snucia ambitnych planów – i dobrze. Wieczorem, jeżeli wybierzecie się na randkę, też będzie udana.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Musicie ruszyć z kopyta, aby zawodowe sprawy załatwić jak najszybciej, żeby popołudnie mieć wolne. Popołudniem spodziewajcie się niespodziewanych wizyt lub inne wydarzenia towarzyskie, ale nie chcę psuć niespodzianki do końca.

Horoskopy