Horoskop dzienny na wtorek 30 października 2018 - Panny będą miały dziś wyjątkowo imprezowy nastrój, ale chyba tylko wśród innych Panien mogą szukać kompana do zabawy.

Wróż
30.10.2018 03:22
A A A
Horoskop dzienny

Horoskop dzienny (shutter)

Horoskop dzienny 30 października 2018.

Dzisiejszy wtorek to środek krótkiego tygodnia pracy, w astronomii ten tydzień jest tak samo długi jak każdy inny, ale najbliższe święta mają wpływ na horoskop

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dziś wy szybko ogarniecie bieżące sprawy i będziecie się mogli zająć prywatnymi sprawami, albo zaległościami. Chętnie odwiedzicie kogoś z rodziny i spędzicie z nim miłe popołudnie przy herbatce.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dla was gwiazdy przygotowały na dziś sporo energii do działania. Chętnie zaczniecie kilka nowych spraw, a może coś postanowicie, co zmieni wasze życie i w dodatku dotrzymacie postanowienia. Dziś możecie liczyć na Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Możecie mieć problem z przebudzeniem – postarajcie się zrobić kilka ruchów dla pobudzenia krążenia i wypijcie troszkę mocniejszą kawę. Skupcie się na tym co robicie, bo pomyłka może was jutro kosztować trochę czasu.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Możliwe, że do pary z Bliźniakami nie będziecie mogli wyjść z łóżka, ale u was to myśl o pracy powoduje taki mechanizm. Zainteresujcie się wycieczkami po świecie, albo chociaż po najbliższej okolicy – na bank jeszcze coś nieodkrytego czeka na was

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Kiedy zaczniecie węszyć i jątrzyć, to nie zapomnijcie uważać na plecy – tu możecie liczyć na Koziorożca. Możliwe, że wpadniesz na trop finansowej afery o mniejszej lub większej skali – uważajcie z głośno wypowiadanymi wnioskami i uważajcie też kogo słuchacie.

Polska widziana z zagranicy. Jak zachodnie media opisują nasz kraj?

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Jest wtorek, środek krótkiego tygodnia, a wam akurat dziś przyjdzie do głowy zabawa. Ciekawe, czy uda wam się kogoś jeszcze do niej namówić. Jeżeli nie, to spróbujcie realizacji jakiegoś hobby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Nowatorskie pomysły mogą pomóc rozwiązać trudne zawodowe sprawy, podzielcie się wizją z innymi i razem dacie radę je wdrożyć. W ogóle motto na dziś, to „lepiej wspólnie niż samemu”. Wieczorem spotkajcie się ze znajomymi- może coś się z tego wykluje ciekawego.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Macie dziś powodzenie w sprawach finansowych. Opłaci się być upartym i bardzo dociekliwym. W pracy ktoś ważny doceni wasze starania i zapał. Wieczorem możecie wydać nadwyżkę zarobionych pieniędzy podczas randki.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie szarżujcie zanadto – odwaga tak, ale brawura NIE. Rozsądne decyzje w granicach waszych kompetencji pomogą uporać się z ważnymi sprawami. Czy nie zapomnieliście o czyiś planach wobec was?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dziś macie pojednawczy nastrój, to OK – pozbędziecie się niepotrzebnego bagażu starych nieporozumień, czy uraz. Tak łatwiej iść przez życie. Odwiedźcie kogoś starszego, porozmawiajcie z nim (coś dobrego może z tego wyniknąć).

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzień udanych przedsięwzięć: każdy zaczęty projekt powinien okazać się trafiony. Jeżeli macie jakąś prezentacje do przeprowadzenia, też przejdą bez kłopotów. To ośmieli Was do snucia ambitnych planów – i dobrze. Wieczorem, jeżeli wybierzecie się na randkę, też będzie udana.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Musicie ruszyć z kopyta, aby zawodowe sprawy załatwić jak najszybciej, żeby popołudnie mieć wolne. Popołudniem spodziewajcie się niespodziewanych wizyt lub inne wydarzenia towarzyskie, ale nie chcę psuć niespodzianki do końca.

My podajemy trzy tytuły filmów, ty wskaż, który aktor zagrał we wszystkich

Coś dla tych, którzy uwielbiają oglądać filmy.

1."Dziennik Bridget Jones", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb"

 • Hugh Grant
 • Colin Firth
 • Liam Neeson
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10