Horoskop dzienny na wtorek 6 listopada 2018 - Jest początek nowego miesiąca i jakimś zbiegiem okoliczności dla wielu z was jest to świetny czas na zakupy - cokolwiek to nie znaczy.

Horoskop dzienny 6 listopada 2018. Pierwszy wtorek listopada niesie ze sobą dużo zaskoczeń i nowości w szczegółach, ale nie w ogółach.

Wtorek, wtoreczek, wtorunio. Gwiazdy zdają się śledzić każdy nasz ruch i mieć odpowiedź na każdy unik robiony przed losem. Czy rzeczywiście reagują, czy to tylko my pląsamy grając w ich grę?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zamarzy się wam relaks w luksusie, ale w rozsądnej cenie. Pamiętajcie, że poczucie luksusu jest w was, a najdroższe zbytki mogą wam tego poczucia nie zapewnić. Jak lubicie, to zróbcie sobie listę rzeczy, które chcecie kupić na wyprzedaży, ale potem zrewidujcie, czy ich potrzebujecie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Głowa do góry! Czeka was bardzo udany dzień, tylko ruszcie się z domu i wyjdźcie do ludzi. Powinniście też rozwinąć skrzydła dzieląc się pomysłami z innymi – zostaną wtedy docenione i mają szanse na realizacje.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Możliwe, że dziś będziecie chcieli zrobić dużo, aby komuś zaimponować- nie przesadźcie jednak, żeby nie zrezygnować ze swoich zasad. Zastanówcie się, czy popołudniem nie wybrać się do galerii, czy muzeum ponapawać się pięknem- może wspólny spacer z Rybami.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Będziecie dziś niesforni i niecierpliwi. Uważajcie przy rachunkach i na nieporozumienia podczas rozmów ze starszymi. Po południu zainteresują was sprawy niewyjaśnione i zagadkowe. Przychylny wam znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Pamiętajcie, że plotka, to plotka- szczególnie dziś, gdy zainteresujecie się sprawami sąsiadów i znajomych. Pomyślcie dziś o zakupach, zaplanujcie podróż. Chętny do pomocy będzie Bliźniak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Uważajcie żeby podczas zakupów nie wydać zbyt dużo, bo to dopiero początek miesiąca. Jeżeli posypią się jakieś propozycje wyjazdów, to przysłuchajcie się im zanim bezwzględnie odmówicie. Ryby i Raki chętnie wam pomogą.

Na polskich drogach trwa akcja "Znicz". "Nie będzie taryfy ulgowej dla tych, którzy w rażący sposób łamią przepisy drogowe"

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wasze talenty do rozgryzania zagadek dziś szczególnie będą widoczne. Nie ignorujcie znaków- może traficie właśnie na trop afery. Nie chwalcie się za bardzo swoimi spostrzeżeniami- chyba, że zaufanemu Skorpionowi

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Będziecie wyjątkowo spokojni- wyjątkowo jak na Skorpiony, nie martwcie się tym, to nie początek depresji. Wyjdźcie na spacer, przejedźcie się rowerem- siły wrócą, a wieczorem może zabalujecie z Rybami

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Od rana będzie towarzyszył wam dobry humor. Bawcie się i używajcie życia. Dziś każdego, kto zechce ograniczyć wasze zachcianki uznacie za wroga. Najmilsze chwile spędzicie dziś w towarzystwie Raka i Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Kasa, kasa, kasa- zaplanujcie dziś kilka późniejszych wydatków. Unikajcie poważnych dyskusji. Ktoś może źle zrozumieć powody, dla których interesujecie się jego sprawami. Popołudnie sprzyja spotkaniom i przyjemnościom najlepiej z Bykiem

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Coś będzie Was ciągnąć do znajomych, dla nich rzucicie wszystko co normalnie was zajmuje. Swobodnie poznawajcie nowych ludzi, ale bez zbędnego spoufalania się.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Wtorek będzie dla was bardzo udany. Od rana macie szanse na nowe znajomości – nawet po drodze do pracy. Nie zapomnijcie jednak o obowiązkach, wypełnijcie je starannie, a potem HEJ przygodo!

Horoskopy