Horoskop dzienny na czwartek 15 listopada 2018 - Raki będą dziś wyjątkowo rozgadane - jeżeli chcecie wydobyć z nich jakieś tajemnice, to dziś

Horoskop dzienny 15 listopada 2018. Jest czwartek w połowie listopada, miesiąc i kilka dni do zimowego przesilenia. Właściwie jesteśmy na początku trudnych dni. Niech horoskop pomoże wam przeżyć ten trudny okres.

Co dziś przygotowały dla was gwiazdy i jak to właściwie się dzieje, że te oddalone o miliony kilometrów obiekty tyle o nas wiedzą.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zachowajcie pewność siebie, która przypłynęła do was z porannym wiatrem, ale nie rozbudujcie jej o upór, czy butę. Jest prawdopodobne, że emocje zagłuszą intuicję, więc starajcie się przedłużyć proces podejmowania decyzji – przynajmniej o godzinę.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Chyba podobnie jak wczoraj – będziecie czuć się osłabieni i bez werwy do pracy. Jeżeli zaproszą was znajomi, to skorzystajcie z okazji, bo to może was rozerwać i pobudzić na więcej niż jeden wieczór – jutro piątek, może uda się i jego przeżyć z energią

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Nie zdziwcie się, gdy ktoś każe wam zrobić coś, co wybiega poza zakres waszych obowiązków. Polecam sprawdzić, czy przypadkiem się wam to nie spodoba – może zmienicie zawód i będzie ok.

"Wszystko, co naprawdę żyje, musi umrzeć!" Ta przypowieść pokazuje prawdę o życiu

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Z samego rana postarajcie ugryźć się w język i potem przypominajcie sobie o tym procederze, bo może się okazać, że wyjawicie komuś sekret, który chcieliście zachować dla siebie. Popołudnie postarajcie się spędzić z przyjaciółmi lub czytaniu.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dziś chodzić z głową w chmurach, co znacznie utrudni współpracę z nimi. Dzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom, więc trzymaj się raczej tego, co znane i utarte. Jeśli przez roztargnienie wpadniesz w tarapaty, Ryby wyciągną do ciebie pomocną dłoń.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą dziś liczyć na satysfakcjonujący towarzysko dzień. Poznasz dziś kogoś, kto może odegrać ważną rolę w twoim życiu. Jeśli ktoś poprosi cię o przysługę, bądź uczynny. Szlachetność zwróci ci się z nawiązką.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiejszy spokój zodiakalnej Wagi to tylko pozór, bo w jej głowie panuje istny chaos. Wytężone zmysły sprawią, że nic nie umknie twojej uwagi. Możliwe, że odkryjesz tajemnice, które trudno ci będzie zatrzymać dla siebie. Możesz chyba zaryzykować i powierzyć je Baranowi, ale nikomu innemu!

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom los będzie zsyłał same przyjemności. Nastrój zatem także ci dopisze i zdobędziesz się na skromność tam, gdzie wielkość twojego sukcesu mogłaby cię wprawić w próżność i chełpliwość. Twój takt dodatkowo przysporzy ci życzliwości.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce muszą wziąć przedpołudnie na przeczekanie, bo podświadomy lęk nie pozwoli ci wstąpić na arenę codziennej walki z nie zawsze życzliwym losem. Szansa na lepszy nastrój kryje się w chwilach spędzonych z rodziną. Osoba spod znaku Byka nie zawiedzie dziś twojego zaufania.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dziś rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, żeby zasłużyć na uznanie osoby, na której opinii im zależy. Uważaj jednak, żeby twoja gorliwość nie uderzyła rykoszetem mniej energicznego kolegę. Ostrożnie z obietnicami. .

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wagi będą spokojne i rozważne. Nie martw się, jeśli los będzie ci stawiał zawodowe wyzwania, bo z pomocą Panny podołasz im bez trudu. Nie trać poczucia humoru, nawet jeśli dotkną cię czyjeś żartobliwe uwagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W życiu Ryb nadszedł czas na zmiany. I chociaż rodzina lub koledzy w pracy mogą protestować, nie poddawaj się i postaw na swoim. Jeśli po godzinach pracy energia będzie ci wciąż dopisywać, zaproś Wodnika na krótką wycieczkę rowerową. Tym bardziej, że lepiej dziś Rybom unikać jazdy samochodem.

Horoskopy