Horoskop dzienny na piątek 16 listopada 2018 - pod koniec tygodnia Barany, Byki, Bliźnięta... wielu z was będzie tryskać energią, oby to trwało jak najdłużej

Horoskop dzienny 16 listopada 2018. Dla wielu z was to ostatni dzień w pracy w tym tygodniu, a jutro zmieni się rodzaj obowiązków - zadbajcie o to, żeby dobrze przeżyć ten piątek. Sprawdźcie horoskop.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Energia was nie opuści od rana, aż do nocy. Z tą energią będziecie rozwiązywać wszelkie problemy, ale i wydawać kasę - to może być brzemienne w skutkach. Pamiętajcie o tym i nie wydajcie wszystkiego, co macie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przy piątku zawładnie wami żądza władzy. Od rana będziecie planować i knuć, zanim wcielicie w życie swoje pomysły, zrewidujcie, czy warto poświęcać tak dużo, dla takich korzyści. Może lepiej zaplanujcie ze szczegółami randkę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Wy też będziecie mieli sporo energii, Nie wiem czy to ze względu na piątek, czy ułożenie gwiazd, ale będziecie szukali nowych wyzwań i przygód, a wszystko co wam towarzyszy na co dzień, będzie wydawać się nudne

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą dziś być porywcze, zarówno w miłości, jak i gniewie. Możliwe kłótnie lub sceny zazdrości. Wieczór przyniesie refleksję. Nie bój się przeprosić za zbyt pochopne słowa. Niezależnie od nastroju możesz dziś liczyć na Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Otworzycie się na otaczające was środowisko do tego stopnia, że będzie na was mocno wpływało. Nie zgubcie swojego zdania w tej sytuacji, a wasze pomysły zostaną docenione – prędzej czy później.

Gdzieś w kosmosie krąży właśnie samochód. Elon Musk naprawdę to zrobił

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Determinacja Panien będzie dziś decydująca. Możesz liczyć na pomyślne negocjacje, satysfakcjonujące trudne rozmowy i owocne wizyty w urzędach. Twój zawzięty upór pozwoli ci załatwić wszystkie ważne sprawy. W razie kłopotów, poradź się wojowniczego Skorpiona.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi poczują dziś wdzięczność za dawne przysługi i będą chciały się zrewanżować za okazane im kiedyś serce. Nie odmawiaj dziś spotkania Bliźniętom. Samotne Wagi mogą mieć nadzieję na udaną randkę.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zrobią dziś gruntowny przegląd swoich finansów. Twoi współpracownicy lub podwładni mogą cię dziś ocenić jako bezwzględnego a biznesowi partnerzy jako bezkompromisowego. Wieczór poświęć na szczerą rozmowę z kimś bliskim. Możesz być zaskoczony jego zapatrywaniami na pewną sprawę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, które zwykle lubią być w centrum zainteresowania, powinny dziś skierować uwagę na innych. Posłuchaj rady kogoś bardziej doświadczonego, nie lekceważ opinii przyjaciół, a szczególnie tych spod znaku Ryb. Unikaj jednak dziś tych osób, których zmienność nastrojów cię może tylko zdenerwować.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą być dziś drażliwe i impulsywne. Ktoś może postąpić dziś wbrew twoim zaleceniom czy dobrym radom, ale spróbuj zachować równowagę i nie psuj sobie krwi tym, na co nie masz wpływu. Wieczorem odpręż się w gronie najbliższych.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

To będzie interesujący dzień. Dzięki pomysłowości i fantazji nie zabraknie ci dziś ciekawych zadań, spotkań i projektów. Po południu możliwe konflikty, ale wszystko da się wyjaśnić spokojną rozmową. Rak i Koziorożec będą dla ciebie dziś niezastąpionym wsparciem.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą się dziś poczuć znudzone dotychczasowym zajęciem. Zacznij coś nowego a możliwe, że zaskoczą cię twoje nieodkryte do tej pory predyspozycje. Bądź ostrożny, bo możesz dziś nieopatrznie kogoś urazić. Nie zawiedzie cię dziś bliska osoba spod znaku Wodnika.

Horoskopy