Horoskop dzienny na sobotę 17 listopada 2018 - dziś sobota, Bliźnięta i Raki powinny dziś szukać towarzystwa ludzi, a Byki uciec od nich na wycieczkę

Horoskop dzienny 17 listopada 2018. Na początek weekendu mamy dla was same dobre przepowiednie i wskazówki - sprawdźcie to!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jeżeli zaangażujecie się dziś w życie społeczne, to czeka was dobry dzień. Dodatkowo dzisiejsze pomysły zostaną docenione i może coś z nich wyjdzie. Przyłóżcie się do zagadnień dotyczących miłości.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Jest sobota, więc pomyślcie o wycieczce – jeżeli jesteście z miasta, to poza nie, a jak jesteście spoza miasta, to do. Nie przesadzajcie jednak z programem, bo coś może nie wyjść i zepsuć wam humor.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Możliwe, że będziecie potrzebowali dziś ludzi, aby poczuć się dobrze. Rozejrzyjcie się dokładanie, a znajdziecie odpowiednich. Są w waszym otoczeniu tacy, którzy tylko czekają na znak od was. Uważajcie na słowa, ktoś może chcieć za nie was złapać.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wam też obecność ludzi pomoże w skupieniu się i zaplanowaniu najbliższej przyszłości. Niby ciągnie was do towarzystwa, ale jednak wszelkie przejawy niesubordynacji będą was bardziej denerwować niż zwykle.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dziś bliższe będą wam rachunki i planowanie wydatków, niż ludzie których te wydatki będą dotyczyć. Macie szanse na zdobycie poufnych informacji, które pomogą wam zaplanowac przyszłość.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ogrom energii nie pozwoli ci zatrzymać się w miejscu i skupić tylko na jednej sprawie naraz. Poświęć jednak maksimum uwagi partnerowi, bo wspólnie spędzony czas da ci dziś więcej radości niż cokolwiek innego. Przychylne ci dziś będą zodiakalne Ryby.

Wielki projekt USA i Rosji. Na orbicie Księżyca powstanie załogowa stacja kosmiczna

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Aura sprzyja szczególnie Wagom, które poważnie i ambitnie traktują swoje obowiązki domowe. Ale nawet zwykle niezręczne w kuchni Wagi niech nie boją się dziś kulinarnych wyzwań. Dobre wrażenia sytych domowników gwarantowane.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie unikną pomyłek, bo będą roztargnione, senne i nieco drażliwe. Wszystkie nieporozumienia uda się wyprostować, jeśli dasz się poprowadzić intuicji. W razie kłopotów, do Raka możesz iść jak w dym.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą dziś liczyć na szczęście w sprawach służbowych. Gwiazdy obdarzą cię inwencją i odwagą w pracy. Zapamiętaj swoje dzisiejsze pomysły, bo nawet jeśli nie uda się ich zrealizować dziś, to przyszłości mogą okazać się przydatne.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały dziś wielki dar przekonywania. Możesz mieć pewność, że do swoich pomysłów nakłonisz nawet najbardziej nieprzejednane zwykle osoby. Skorpion na pewno będzie ci dziś wiernie dopingował.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Piękny listopad zachęci cię do podjęcia kolejnej podróży. Jeśli dłuższy wyjazd nie wchodzi w grę, idź z wizytą do znajomego Barana. Niezależnie od dzisiejszych planów, zachowaj bezpieczny dystans od plotek, bo towarzyska draka wisi w powietrzu.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Pomyślcie dziś o zmianie swojego wyglądu – znajdziecie na to czas, bo rodzina chętnie pomoże i odciąży was z obowiązków domowych. Postarajcie się, żeby nic nie popsuło waszego dobrego humoru.

Horoskopy