Horoskop dzienny na niedzielę 18 listopada 2018 - szczególnie Skorpiony i Wodniki będą lgnęły do przyjaciół i znajomych, nie uda im się przylgnąć do Strzelców pogrążonych w rozmyślaniach

Horoskop dzienny 18 listopada 2018. Jest dość mroźna niedziela, horoskop jest jednak dość optymistyczny - sprawdźcie go sami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Oj, coś kapryśny mamy nastrój. Zastanówcie się zanim zaczniecie rzucać gromy w bliskich i dalszych. Może to być spowodowane waszym chwilowym nastawieniem, a nie ich przewinieniami. Skupcie się na planach rodzinnych.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Wy będziecie czuć się za bardzo obciążeni obowiązkami nie dotyczącymi bezpośrednio was. Może to znak, że powinniście zając się sobą. Niedziela sprzyja takiej postawie. Wsłuchajcie się w siebie, a jak to wam pomoże, to spotkajcie się z przyjaciółmi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Was zajmować będą problemy bliskich, nie rodziny, ale przyjaciół. Zapragniecie wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń i nawet z gotówką chętniej się rozstaniecie. Uważajcie na obietnice, żeby jutro się nie okazało, że za dużo od siebie wymagacie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jak na niedzielę, to możecie spodziewać się bardzo aktywnego dnia. Lepiej naładujcie telefon, bo po dużej ilości przebytych rozmów, nie tylko wam padnie bateria.. Na szczęście będzie ciekawie – nikt was nie zanudzi.

Dzięki teleskopowi Hubble'a zobaczyliśmy kosmos w kolorze. Ale w oryginale zdjęcia wyglądają inaczej

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będzie rozpierać energia. To zawsze milej, niż bez sił leżeć jak lew i wygrzewać się w słońcu. Postarajcie się w konstruktywny sposób wykorzystać wigor, ale nie przemęczcie się zbytnio, bo jutro poniedziałek.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Z jakiegoś powodu będziecie wycofani i niezbyt pewnie swego. Zastanówcie się czy macie do tego powody, a na pewno nie dajcie się spędzić w poczucie winy. Po porannych rozmyślaniach o własnej wartości przyjdzie czas na rozrywkę – spędźcie ten czas w miłym gronie przyjaciół.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Aura sprzyja wczuwaniu się w rolę agenta środowiskowego. Będziecie prowadzić wywiad na temat życia znanych i mniej znanych ludzi. Nie wkręcajcie się zbytnio w prawdziwość tych informacji i żyjcie dalej.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Niedziela i to niehandlowa sprzyja nadrabianiu zaległości towarzyskich. Postarajcie się skupić na tym, a okaże się to dobrą inwestycją na najbliższy tydzień. Wy również nie przywiązujcie się do plotek, które dziś i kiedykolwiek usłyszycie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Przy niedzieli, jak nigdy będziecie skupieni, skoncentrowani i bezkompromisowi. To dobry dzień na przemyślenia dotyczące waszej egzystencji – zrewidujcie plany na przyszłość i sprawdźcie swoją skuteczność przy realizacji dotychczasowych.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Czeka was konstruktywnie spędzony dzień. Może z partnerem zorganizujcie sobie wycieczkę, może spróbujcie kogoś poznać. Sprawdźcie czy nie można załagodzić jakiegoś starego sporu – to też dobry dzień na takie działania.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Podobnie jak Skorpiony zapragniecie spotkać się ze znajomymi i sprawdzić co słychać w ich świecie. Ich opowieści naładują wam baterię dobrego humory na kilka następnych dni. Jeżeli wybierzecie się na zakupy do internetu, to uważajcie na zakupowy szał.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Senność i melancholia zawładnie waszą niedzielą. Postarajcie się z tym jakoś zawalczyć, albo wykorzystać pozytywnie. Zwróćcie uwagę na swój wygląd i nie zabierajcie się za przemeblowanie, w tym czasie małe potknięcie może się wydawać katastrofą i zniechęcić was na resztę dnia.

Horoskopy