Horoskop dzienny na poniedziałek 19 listopada 2018 - Baranom zalecamy podwójną kawę o świcie, ale Lwy bez niej ruszą pełnym pędem

Horoskop dzienny 19 listopada 2018. Koniecznie sprawdźcie co niesie nowy tydzień i ostatnie dni panowania Skorpiona.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Wolno będziecie się rozpędzać do poniedziałkowych bojów, ale jak się to uda, to nic was już nie zatrzyma. Rewidujcie raz na jakiś czas swoje ambicje – czy nie warto się czasem zatrzymać, żeby czegoś nie stracić.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Was poniedziałek nie zaskoczy, od rana będziecie gotowi stawiać czoła wszelkim niewygodnym sytuacjom. Dziś jest dobry dzień na zmiany, spróbujcie od małej dawki – na przykład zmiany przyzwyczajeń.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dziś nagle obudzi się wasz wewnętrzny policjant – będziecie bronić wszystkich reguł i zasad, z dużą dozą surowości. To ciekawe przeżycie – raz na jakiś czas. Wieczorem wszystko wróci do normy.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wow! Dzień mocnych wrażeń – lepiej żeby były pozytywne, ale możecie spodziewać się różnych. Co by się nie działo, macie szansę na odkrycie nowego hobby lub nowych siebie. Sprawdźcie co się kryje za nieznanymi zakrętami.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Poniedziałek ponownie obudzi w was zmysł managera, ale i dyplomaty. Złapiecie doskonały kontakt z otoczeniem i dobrze to wykorzystacie, żeby pomóc sobie i innym. Możecie dziś zaufać intuicji i Skorpionom.

Myślisz, że jesteś mądrzejszy od innych? Sprawdź, czy jesteś geniuszem

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Tutaj bez większych niespodzianek – cisza, spokój, opanowanie siebie i sytuacji dookoła. W takim nastroju nie musicie się przejmować plotkami, czy złymi językami innych – śmiało możecie iść do celu.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wypoczęci po weekendzie, do pracy podejdziecie z szacunkiem, ale nie w negatywnym znaczeniu, tylko z pasją i oddaniem. Nawet jeżeli wyniki nie będą rzucały się w oczy przy pierwszym spojrzeniu, to możecie liczyć na to, że zostaniecie docenieni. Powodzenia.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Niebawem koniec władania waszego znaku na niebie i zodiak wejdzie w fazę Strzelca. Wykorzystajcie te ostatnie chwile, aby zrobić coś dobrego dla siebie. Postarajcie się coś ugrać, nawet jak napotkacie przeciwności. W ramach odpoczynku wieczornego – ogarnijcie mieszkanie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Coś wisi w powietrzu, może to cisza przed burzą, ale będziecie dziś wyjątkowo spokojni. Mimo to emocje będą miały wpływ na przebieg dnia, tylko, że łatwiej sobie z nimi poradzicie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały okazję zabłysnąć w towarzystwie . Twój profesjonalizm dziś się opłaci: koledzy będą się was radzić w trudnej sprawie a przełożeni docenią w końcu twoją nieodzowną rolę w firmie. To dobry moment, żeby przekonać szefa do swoich pomysłów a może nawet zasugerować delikatnie, że spodziewasz się awansu.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom zrobi się lżej na sercu, jeśli zapomną dawne żale i pogodzą się z ludźmi, którzy kiedyś zaleźli im za skórę. Wyrozumiałość i dyskrecja wyjdą ci dziś na dobre. Odezwij się do Ryb i razem zaplanujcie coś na wieczór.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Obudzisz się dziś z gotową receptą na firmowe kłopoty, ale twój plan powiedzie się tylko, jeśli zaufasz dobrym intencjom współpracowników i powierzysz im część odpowiedzialności. Zodiakalni Lew i Waga też będą skłonni cię w czymś wyręczyć, żebyś zyskał dla nich więcej czasu.

Horoskopy