Horoskop dzienny na wtorek 20 listopada 2018 - do boju, wszyscy do boju. Barany, Byki, Bliźnięta... Koziorożce, Wodniki i Ryby - wszyscy mają przed sobą udany dzień.

Horoskop dzienny 20 listopada 2018. Słońce w Skorpionie jest dla nas łaskawe i choć pogoda jest podła, to aura sprzyja rozpoczynaniu nowego.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Będziecie mieć ochotę dobrze wykonywać swoje obowiązki – jest szansa, że się to świetnie opłaci, bo taka postawa rzuca się w oczy. Postarajcie się skupić na niewielu sprawach, żeby nie zostawiać nic na jutro, bo wieczorem zmieni się wam nastrój i pobiegniecie w miasto.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Naprawicie sobie karmę jeżeli skupicie się na innych i wyciągniecie pomocną dłoń do potrzebującego, ale wieczorem zadbajcie o siebie. W razie problemów z podejmowaniem decyzji poddajcie się przeczuciu.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Z rana z dystansem podchodźcie do tego co mówią do was i o was – pamiętajcie, że to tylko opinia, a tą każdy ma własną. Jeżeli macie coś ważnego do ogarnięcia, to poczekajcie z tym odrobinę, ale nie do jutra.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą mieć dziś nieprzepartą ochotę na zmiany. Skorzystaj z tej motywacji i wybierz się do fryzjera lub na zakupy. Może warto spróbować innego stylu na jesień? Zaprezentuj swoje nowe, jesienne wcielenie Bliźniętom a na pewno usłyszysz szczere słowa podziwu.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy niech nie żałują sobie rano kawy, bo przez rozkojarzenie możesz się nabawić kłopotów. Pamiętaj, że możesz polegać na zaufanych przyjaciołach. Pomoc Wodnika może się okazać wprost nieoceniona.

Ten prosty test sprawdzi, czy masz problemy z seksualnością i duchowością. Odważysz się go rozwiązać?

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dziś niezwykle uczynne, ale nie do końca bezinteresowne. Jeśli nie otrzymasz wystarczającej porcji wdzięczności, możesz czuć się rozczarowany. Nie szukaj uznania u osób, których sam nie cenisz. Zaoszczędzony na bezcelowych popisach czas poświęć na miłe spotkanie ze stęsknionymi już za tobą Rybami.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Nie odrzucaj propozycji Bliźniąt albo Wodnika a w większym towarzystwie zapomnij o nieśmiałości. Wagi zdobędą dziś serca spotkanych ludzi szczerością i naturalnością. Nowi znajomi mogą zatrzymać się w twoim życiu już na stałe.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Poranek może być nerwowy, bo nieprzyjemne myśli o finansach zaprzątną ci głowę. Po południu zły nastrój pryśnie. Gwiazdy przypominają Skorpionom, że miłość wymaga troski a ty sam - spotkania ze sztuką. Możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zabrać ukochaną osobę na randkę do teatru albo galerii.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

W dzisiejszy wtorek pewien szczególny układ gwiazd sprawia, że powinniście przeć do przodu. Postarajcie się załatwić ważne sprawy jak najwcześniej – nawet jak nie mieliście ich w planach. Śmiało idźcie po podwyżkę.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Proszę, proszę. Dziś jest świetny dzień na rozpoczynanie nowych i ambitnych wyzwań – mają szansę na spektakularny sukces. Wieczorem możecie sprawić sobie odrobinę luksusu w nagrodę za udany dzień.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Uważajcie żeby nie pomylić wtorku z innym dniem. Pól biedy, jeżeli pomylicie godziny spotkania o 17 i pójdziecie na 13, gorzej jeśli będzie odwrotnie. Przy podejmowaniu decyzji koniecznie słuchajcie intuicji. To dobry dzień na miłość.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

To raczej nie niespodzianka, ale z rana ruszycie z werwą naprzeciw przeciwnościom losu. Niczym taran pokonacie każdą przeszkodę, ale uwaga na wyjątkowo skomplikowane zadania -jak je przebijecie, to mogą zostać nierozwiązane.

Horoskopy