Horoskop dzienny na środę 21 listopada 2018 - dziś ostatni dzień panowanie Skorpiona - szczególnie Bliźnięta powinny dobrze wykorzystać ten dzień.

Wróż
21.11.2018 08:14
A A A
Horoskop dzienny

Horoskop dzienny (shutter)

Horoskop dzienny 21 listopada 2018. Aura sprzyja odważnym decyzjom i działaniu - nabierzcie rozpędu przed weekendem, to może wydarzy się coś naprawdę ekstra.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Środa przyniesie wyciszenie i spokój. Po wczorajszych ekscesach będziecie pełni wyrozumiałości. Przynieście jej trochę do domu, bo może się przydać przy kontaktach z bliskimi. Postarajcie się nie odkładać na jutro rozwikłania ważnych spraw.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

To będzie dobry i udany dzień, jeżeli włożycie trochę wysiłku w to żeby się udał. Śmiało możecie biegać po urzędach i załatwiać wszystko, co jest wam potrzebne, a nawet możecie pomóc komuś, kto ma gorszy dzień.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Mam nadzieję, że wasza pewność siebie jest na odpowiednim poziomie, bo to dobry dzień do działania, a bez odpowiedniej dawki bezczelności nie wszystko może wyjść tak jak powinno.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wtorkowa aura skusi Raki do postępowania niejako wbrew swojej naturze i podjęcia się niebezpiecznych działań. Zainteresuje cię czyjś sekret albo sam zechcesz coś ukryć przed światem. Pamiętaj, że tajemnicze osoby wzbudzają ciekawość, czasem niezdrową.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Wtorek będzie wypełniony pracą i wszystkim, co dotyczy twojej pozycji zawodowej. Nie dawaj za wygraną, jeśli coś będzie się działo nie po twojej myśli. Możliwe, że za niekorzystnymi zmianami stać będzie zwykłe nieporozumienie i wystarczy cierpliwość, żeby to odkręcić.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom może dziś być trudno odróżnić sen od jawy a prawdę od plotek. Możliwe więc nieporozumienia, szczególnie w związkach. Zweryfikuj to, co usłyszysz, żeby nie skrzywdzić kogoś niesprawiedliwymi oskarżeniami. Przychylny ci będzie zodiakalny Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom szczęście będzie sprzyjać, szczególnie w miłości. Poszukującym drugiej połówki Wagom może dziś się poszczęścić a te z związkach mogą liczyć na renesans uczucia. Jeśli czeka cię trudna decyzja albo ważna sprawa, której się obawiasz, dziś możesz liczyć na pomyślność.

"Tylko wielcy wiedzą, jak tworzyć i leczyć". Ta przypowieść pokazuje prawdę, o której często zapominamy

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony niech skierują uwagę na życie rodzinne. Aura nie sprzyja rewolucjom, twój sprzeciw wobec niezrozumiałych obowiązków nie spotka się z ciepłym przyjęciem bliskich. Byk zrozumie twoje troski i żale.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzięki życzliwym ludziom oraz twojej intuicji zrealizujesz dziś z sukcesem wszystkie swoje zamiary. Okaż wdzięczność przyjaciołom, którzy posłużą ci dziś radą i pomocą. Szczególnie uważnie przysłuchuj się opiniom i zaleceniom Koziorożca.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Choćbyście bardzo chcieli, to i tak będziecie w centrum uwagi. Postarajcie się pokazać z dobrej strony, a zostaniecie docenieni. Jeżeli za mało będzie wam sukcesów w pracy, to wybierzcie się na randkę – to będzie wspaniałe zakończenie dnia

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zabiorą się za porządki w życiu zawodowym. Pomyśl o swoich obowiązkach: które sprawiają ci przyjemność, które przynoszą dochody a których chętnie byś się pozbył. Zanim jednak podejmiesz nieodwołalne decyzje, zapytaj Bliźnięta o opinię.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą liczyć na dobrą passę w życiu zawodowym. Twoje dzisiejsze nowatorskie pomysły przyniosą zyski w niedługim czasie. Najbardziej sprzyjającą dziś Rybom porą dnia będzie przedpołudnie, więc nie odkładaj swoich obowiązków na później. Wieczorem zaproponuj swoje towarzystwo Bykowi.

Czytasz książki? To bez problemu odgadniesz, kto wypowiedział te słowa

Odgadywaliście już, z jakich książek pochodzą cytaty. Teraz spróbujcie odgadnąć, kto wypowiedział te słowa.

1."A jeśli któregoś dnia będę musiał odejść? Co wtedy?". To słowa:

 • Kubusia Puchatka
 • Prosiaczka
 • Krzysia
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10