Horoskop dzienny na środę 21 listopada 2018 - dziś ostatni dzień panowanie Skorpiona - szczególnie Bliźnięta powinny dobrze wykorzystać ten dzień.

Horoskop dzienny 21 listopada 2018. Aura sprzyja odważnym decyzjom i działaniu - nabierzcie rozpędu przed weekendem, to może wydarzy się coś naprawdę ekstra.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Środa przyniesie wyciszenie i spokój. Po wczorajszych ekscesach będziecie pełni wyrozumiałości. Przynieście jej trochę do domu, bo może się przydać przy kontaktach z bliskimi. Postarajcie się nie odkładać na jutro rozwikłania ważnych spraw.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

To będzie dobry i udany dzień, jeżeli włożycie trochę wysiłku w to żeby się udał. Śmiało możecie biegać po urzędach i załatwiać wszystko, co jest wam potrzebne, a nawet możecie pomóc komuś, kto ma gorszy dzień.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Mam nadzieję, że wasza pewność siebie jest na odpowiednim poziomie, bo to dobry dzień do działania, a bez odpowiedniej dawki bezczelności nie wszystko może wyjść tak jak powinno.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wtorkowa aura skusi Raki do postępowania niejako wbrew swojej naturze i podjęcia się niebezpiecznych działań. Zainteresuje cię czyjś sekret albo sam zechcesz coś ukryć przed światem. Pamiętaj, że tajemnicze osoby wzbudzają ciekawość, czasem niezdrową.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Wtorek będzie wypełniony pracą i wszystkim, co dotyczy twojej pozycji zawodowej. Nie dawaj za wygraną, jeśli coś będzie się działo nie po twojej myśli. Możliwe, że za niekorzystnymi zmianami stać będzie zwykłe nieporozumienie i wystarczy cierpliwość, żeby to odkręcić.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom może dziś być trudno odróżnić sen od jawy a prawdę od plotek. Możliwe więc nieporozumienia, szczególnie w związkach. Zweryfikuj to, co usłyszysz, żeby nie skrzywdzić kogoś niesprawiedliwymi oskarżeniami. Przychylny ci będzie zodiakalny Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom szczęście będzie sprzyjać, szczególnie w miłości. Poszukującym drugiej połówki Wagom może dziś się poszczęścić a te z związkach mogą liczyć na renesans uczucia. Jeśli czeka cię trudna decyzja albo ważna sprawa, której się obawiasz, dziś możesz liczyć na pomyślność.

"Tylko wielcy wiedzą, jak tworzyć i leczyć". Ta przypowieść pokazuje prawdę, o której często zapominamy

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony niech skierują uwagę na życie rodzinne. Aura nie sprzyja rewolucjom, twój sprzeciw wobec niezrozumiałych obowiązków nie spotka się z ciepłym przyjęciem bliskich. Byk zrozumie twoje troski i żale.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzięki życzliwym ludziom oraz twojej intuicji zrealizujesz dziś z sukcesem wszystkie swoje zamiary. Okaż wdzięczność przyjaciołom, którzy posłużą ci dziś radą i pomocą. Szczególnie uważnie przysłuchuj się opiniom i zaleceniom Koziorożca.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Choćbyście bardzo chcieli, to i tak będziecie w centrum uwagi. Postarajcie się pokazać z dobrej strony, a zostaniecie docenieni. Jeżeli za mało będzie wam sukcesów w pracy, to wybierzcie się na randkę – to będzie wspaniałe zakończenie dnia

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zabiorą się za porządki w życiu zawodowym. Pomyśl o swoich obowiązkach: które sprawiają ci przyjemność, które przynoszą dochody a których chętnie byś się pozbył. Zanim jednak podejmiesz nieodwołalne decyzje, zapytaj Bliźnięta o opinię.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą liczyć na dobrą passę w życiu zawodowym. Twoje dzisiejsze nowatorskie pomysły przyniosą zyski w niedługim czasie. Najbardziej sprzyjającą dziś Rybom porą dnia będzie przedpołudnie, więc nie odkładaj swoich obowiązków na później. Wieczorem zaproponuj swoje towarzystwo Bykowi.

Horoskopy