Horoskop dzienny na czwartek 22 listopada 2018 - i po Skorpionie. Od dziś na niebie króluje Strzelec. Przez najbliższy miesiąc będziemy oglądać na co go stać.

Horoskop dzienny 22 listopada 2018. Barany niech pomyślą o teraźniejszości i ogarną najważniejsze sprawy, Byki powinny wybiegać myślami w przód.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nie dość, że załatwicie zaległe sprawy, to jeszcze możecie zrobić coś na zapas. Jeżeli macie do wyjaśnienia jakieś stare sprawy, to dziś jest dzień, aby zażegnać wszelkie spory. Szczególną uwagę zwróćcie relacje z bliską rodziną.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzień spędzicie jak prawdziwi Londyczycy - cały czas „bizi”. Jeżeli nie macie naprawdę ważnych spotkań, to postarajcie się dobrze grać wasze role, żeby przełożony nie mógł łatwo was zdemaskować.

Astronauta zmoczył wodą ręcznik. Niby zwykła czynność, ale wykonana w kosmosie, wygląda jak magia

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zapragną się odwdzięczyć partnerowi za to, że zawsze mogą na nim polegać. Zaproponuj swojej drugiej połówce coś naprawdę wyjątkowego. Samotne Bliźnięta też nie będą się nudzić, bo propozycje towarzyskie posypią się wieczorem jak z rękawa.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki ujmą wszystkich swoją galanterią. Możesz być pewien ciekawych zaproszeń na czwartkowy i piątkowy wieczór. Jeśli będziesz musiał wybierać, przyjmij propozycję Bliźniąt. Podczas spotkań towarzyskich nie daj się wciągnąć w wir plotek, bo możliwe, że ktoś złośliwy sieje wśród was wiatr.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

W pracy możliwe nieporozumienia, bo będziesz rozkojarzony myślą o weekendowych planach. Będzie trzeba je wyjaśnić, ale na szczęście nie brak ci odwagi, żeby stawić czoła własnym błędom. Pamiętaj, że Ryby stoją za Tobą murem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny, z właściwą sobie elegancją uporają się z zawodowymi i domowymi obowiązkami. Chociaż nie zabraknie ci energii, daj sobie pomóc Koziorożcowi. W miłości dobra passa trwa, nie zepsuj tego czczymi obietnicami.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Ten czwartek spodoba się Wagom. Szósty zmysł pomoże ci sprawnie podjąć właściwe decyzje. Dzień nie sprzyja jedynie zakupom, bo pragnienia przerosną możliwości. Będziesz żałował swoich dzisiejszych wydatków, więc zakupy odłóż na jutro a dzisiejsze popołudnie spędź wesoło ze Skorpionem.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony otoczy dziś chwała bohatera. Będziesz waleczny i nieustraszony w potyczkach o swoje przywileje a ofiary nieżyczliwego losu otoczysz rycerską opieką. Po bitewnych trudach odpocznij w towarzystwie Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Gwiazdy wróżą ci dziś kreatywność, odwagę i determinację. To gotowy przepis na sukces w każdym przedsięwzięciu, którego się podejmiesz. Szkoda by było zmarnować tak świetny nastrój. Pomysłem na ten wieczór podziel się z Lwem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Opanowane i powściągliwe Koziorożce mogą liczyć na pozytywne efekty dzisiejszych biznesowych pertraktacji. Zarówno w pracy, jak i w sytuacjach towarzyskich bądź uważny, żeby szybko zmienić temat, gdy rozmowa potoczy się w stronę twoich sekretów. Dyskrecję Wodnika masz jak w banku.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś wrażliwe. Mogą tobą kierować niejasne przeczucia a marzenia czy wspomnienia oderwą cię od czwartkowych pilnych obowiązków. Wieczór spędź u boku ukochanej osoby albo daj się zaprosić na randkę.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Troskę i specjalne względy znajdziesz u najbliższych. Przed wyjściem na zakupy, zastanów się, co naprawdę jest ci potrzebne, żebyś nie uległ zachętom reklam i sprytnych sprzedawców. Jeśli chcesz w ten czwartek zdobyć miasto, daj się namówić na wspólny wieczór z Lwem.

Horoskopy