Horoskop dzienny na piątek 23 listopada 2018 - Bykom radzimy mieć oczy i uszy otwarte na wszelkie nowe doświadczenia - mogą się dziś wiele nauczyć. Rakom życzymy powodzenia.

Horoskop dzienny 23 listopada 2018. Drugi dzień w którym weszliśmy pod władanie Strzelca, to dopiero początek, więc jego wpływ jeszcze nie jest tak widoczny, ale dzisiejszy piątek będzie się trochę różnił od poprzednich.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jeżeli kiedyś mieliście ochotę wystąpić publicznie, ale nie mieliście wystarczająco odwagi, to dziś nawiedzi was fala śmiałości, a dodatkowo wzrośnie wam ochota. Może zacznijcie od biurowego karaoke, a potem już będzie z górki – może kariera polityczna zacznie się dziś.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Wasza piątkowa otwartość zaowocuje nowymi doświadczeniami i poprawą lub redukcją przekonań. To bardzo dobrze, że przyszedł taki dzień. Bądźcie dziś mili dla ludzi, ale nie przesadzajcie, żeby nie być służalczym.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Jeżeli dopadnie was dziś nuda, to na bank sobie z nią poradzicie. Jak nie stare seriale, to wspomnienia dzieciństwa będą wam urozmaicać wieczór. Jeżeli chcecie towarzystwa kogoś, kto wykaże się zrozumieniem dla nostalgicznego nastroju, to sprawdźcie czy nie macie bliskiego Skorpiona.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wasza dzisiejsza pewność siebie i siła do pokonywania przeszkód pomoże wam osiągnąć najtrudniejsze cele, a jak ktoś spróbuje wejść wam w drogę, to musi się liczyć z wdeptaniem w ziemie. Nie przesadźcie z siłą argumentu, żeby nie męczyły was potem wyrzuty sumienia.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Jeżeli tylko nie wymęczą was codzienne obowiązki i zachowaliście trochę energii na koniec tygodnia, to na bank dobrze zorganizujecie sobie ten dzień i zaplanujecie kilka kolejnych. Nie rezygnujcie ze swojej drogi i idźcie nią systematycznie, do celu.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

To dzień dobry dla nowych pomysłów i planów. Dzięki nim zapomnicie o przeszłości. Co jest drugim biegunem od przeszłości? Przyszłość – jak będzie wam brakowało weny, to przypomnijcie sobie jak miło jest obejrzeć film science fiction.

"Wszystko, co naprawdę żyje, musi umrzeć!" Ta przypowieść pokazuje prawdę o życiu

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą się dziś poczuć zmęczone rolą filantropa. Jeśli jednak wykrzeszesz resztki sił i przyłożysz się obowiązków rodzinnych, najbliżsi odwdzięczą się już wkrótce. Odpręż się w towarzystwie innej serdecznej Wagi.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skierują uwagę na zaległe obowiązki domowe. Będziesz chciał zaangażować domowników w prace, które zaplanowałeś. Może się jednak zdarzyć, że twój koordynacyjny wysiłek spełznie na niczym i zostaniesz na placu boju sam. Ze mniejszymi i większymi zmartwieniami zwróć się do znajomego spod znaku Ryb.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nadmiar energii przeznaczą na wyręczanie innych ludzi. Możliwe jednak nieporozumienia, jeśli nie upewnisz się, czego naprawdę potrzebują. Wieczór poświęć kulturalnym rozrywkom. Zabaw się na koncercie albo obejrzyj film z bliską ci osobą spod znaku Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą liczyć na szczęśliwy dzień. Ktoś okaże ci zainteresowanie, a może nawet niekłamany zachwyt. Samotne Koziorożce może trafić dziś strzała Amora. Romantyczne uniesienia niech nie zasłonią ci finansowego ryzyka, które może się dziś skryć w pozornie niewinnych propozycjach czy prośbach znajomych.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Niektóre Wodniki mogą próbować poprawić sobie nastrój swoją własną wielkodusznością. Spędzisz więc pracowite przedpołudnie, pomagając w obowiązkach domowych rodzinie czy znajomym w ich kłopotach. Wieczór jednak zarezerwuj dla siebie i swoich przyjemności.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W pierwszy piątek Strzelca zrelaksuj się w rodzinnym gronie. Pozwól sobie na dłuższą chwilę lenistwa i zadumy nad najważniejszymi kwestiami. Kiedy znudzi ci się bezczynność, poświęć czas na aktywność fizyczną. Wodnik nie odmówi ci dziś swojego towarzystwa.

Horoskopy