Horoskop dzienny na niedzielę 25 listopada 2018 - sprawdź co cię czeka w ostatnią niedzielę miesiąca

Horoskop dzienny 25 listopada 2018. Niedziela po czarnym piątku - dla gwiazd to nie ma znaczenia, ale jak ty sobie z nią poradzisz.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Niedziela, ale jak poniedziałek – strasznie pracowita, może to dlatego, że handlowa. W podejmowaniu decyzji za innych (jeżeli się na to zdecydujecie) pomoże wam intuicja.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Wyjątkowo mocno kusić was będzie powiew świeżości, nie usiedzicie w jednym miejscu, a już na pewno nie przy stole z wujkami i ciociami. Zamiast siedzieć gdzieś samemu, wybierzcie się w podróż, albo spacer z przyjaciółmi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Od razu zaplanujcie sobie spacer z Bykiem, zamiast wchodzić w dzikie dyskusja, które i tak skończą się bez owocnego konsensusu. Jeżeli przyjdzie wam ochota na odchudzanie, to przeliczcie kalorie tak samo skrupulatnie jak kasę.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

W ten świąteczny dzień poświęćcie trochę czasu rodzinie, ale nie zapominajcie o sobie. Wasze ciało umysł też wymaga troski, bo bez pełnych baterii ciężko będzie wam przetrwać tydzień, a co dopiero miesiąc, czy rok.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy śmiało mogą dziś wszystko postawić na jedną kartę, bo gwiazdy im dziś sprzyjają. Samotne Lwy niech zweryfikują, czy rzeczywiście przez żołądek można trafić do serca. Przychylny ci znak zodiaku to Waga.

Myślisz, że nic dobrego cię już nie spotka? Nieszczęścia mogą rozwijać

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Możesz mieć pewność, że powiodą się wszystkie twoje dzisiejsze plany. Pomyśl, czy dziś wieczorem nie warto by było spróbować czegoś zupełnie nowego. Być może odkryjesz w sobie kolejny talent i znajdziesz nową pasję. Aura sprzyja też Pannom przebywającym w podróży.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi, którym marzy się leniwy dzień mogą być rozczarowane. Natłok obowiązków zawodowych niech jednak cię nie przestraszy, bo dzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Może się zdarzyć, że będziesz musiał być kategoryczny wobec kogoś bliskiego. W domu jednak nie graj tą kartą.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony niech będą dziś ostrożne. Możliwe, że ktoś nieżyczliwy czeka na twoje potknięcie albo nawet je prowokuje. Nie zwierzaj się nikomu ze swoich planów, chyba że naprawdę godnemu zaufania Wodnikowi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Merkury ręczy za dzień pełen sukcesów, o ile rozsądkiem przezwyciężysz swój zwykle bezkompromisowy temperament. Szczególnie w miłości zachowaj ostrożność, żeby uporem nie zniechęcić drugiej połówki. We wzlotach i upadkach możesz liczyć na przyjaciela spod znaku Ryb.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą dziś naprawdę komuś zawrócić w głowie. Warto odezwać się do kogoś, kto od dawna ci się podoba, bo dziś twój urok osobisty zadziała bezbłędnie. Zwróć uwagę na swój sen, bo być może wkrótce podpowie ci w ważnej sprawie.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie bądź zbyt ambitny, bo nadmiar obowiązków, wyczerpanie i stres to przepis na wieczorne spięcie z najbliższą osobą. Przełóż część obowiązków na bardziej sprzyjający dzień a na to, co możesz, machnij ręką. Przychylny ci będzie Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

To nie pierwszy raz jak przyjdzie wam ochota na łamanie reguł kierujących otoczeniem i mających wpływ na was. Tym razem odbędzie się to na wesoło, albo przynajmniej taką reakcje wywołacie. Jeżeli uda się wam wydostać poza krąg rodziny, to zawarte znajomości będą miały większy sens niż walka z wiatrakami.

Horoskopy