Horoskop dzienny na czwartek 29 listopada 2018 - Byki i Bliźnięta spokojnie przebiją się przez każdą przeszkodę, ale Lwy powinny uważać na prowokatorów

Horoskop dzienny 29 listopada 2018. Nie wiecie co może was dziś czekać? Koniecznie sprawdźcie to w horoskopie dziennym na czwartek

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jeżeli uda się wam dalej tak pilnie przestrzegać zasad i zachować dotychczasową skrupulatność, to osiągniecie sukces, który zostanie doceniony nie tylko przez otoczenie w pracy, ale i przez bliskich. Nie dajcie się ponieść fali sukcesów, bo decyzje o inwestycjach podejmowane pod wpływem emocji mogą okazać się złe.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dla was czwartek też okaże się owocny i z podniesioną głową przepłyniecie przez niego do piątku. Wiatr w żaglach zapewni wam odwaga i wiara we własne możliwości. Chętnie też weźmiecie pod skrzydła trochę słabszych.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Od rana przyjdzie wam ochota na rządzenie i dzielenie, waszej charyzmie nie oprze się nikt, aż wrócicie do domu i tam wpadniecie na mur obojętności na wasze dyspozycje. Zanim jednak to się stanie uda się wam dużo zdziałać służbowo i prywatnie.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jest czwartek, w dodatku koniec listopada, więc aura nie sprzyja, ale waszego dzisiejszego optymizmu nie pokonało by nawet styczniowe -30 stopni w ciemną noc. Wykorzystajcie okazję i swoją dzisiejszą siłę do nadrobienia zaległości i zrobienia sobie przyjaciół z wrogów bo nie wiadomo co przyniesie jutro.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Przede wszystkim nie dajcie się wyprowadzić z równowagi - choćby nie wiem co, to może mieć wpływ na resztę tygodnia, więc nie ryzykujcie. Pamiętajcie, że wasze zdanie też jest ważne i nie musicie poddawać się presji innych. Jeżeli macie kłopot z podjęciem decyzji, to może znak, że trzeba ją dokładniej przemyśleć.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Przed południem wykorzystaj sprzyjającą aurę, załatw wszystkie ważne sprawy i zacznij wdrażać swoje pomysły. Zarówno gwiazdy, jak i ludzie będą ci przychylni, nie zmarnuj więc tej szansy. Po godzinach pracy zwolnij. Będziesz zmęczony a wtedy łatwo o nieporozumienia i gafy.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Środek tygodnia sprowadzi na Wagi kryzys. Lepiej schodź fortunie z drogi, bo ta nie będzie dziś miała dla ciebie litości. Potrzebujesz odpoczynku a przede wszystkim chwili wytchnienia od codziennej rutyny. Randka albo wizyta w kinie cię odpręży.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą sobie pozwolić niezachwianą wiarę w swój sukces. Twoje pomysły wzbudzą podziw otoczenia i przysporzą ci nowych znajomości. Po południu zapragniesz estetycznych wrażeń - pomyśl o spacerze w piękne miejsce albo wizycie w galerii.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Pamięć o przeszłych wydarzeniach, ale też rutyna będą kierować twoimi dzisiejszymi postanowieniami. Nie będziesz miał dziś ochoty na nowe znajomości ani wyzwania. Twoja postawa może zaskoczyć otoczenia, ale Rak w ciebie nie zwątpi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą musiały wyłączyć telefon, jeśli zapragną choć chwili przerwy. Jeśli jednak wrzucisz najwyższy bieg, dzień w pracy upłynie szybko i przyniesie wiele satysfakcji. Być może pojawi się ciekawa propozycja służbowego wyjazdu.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą przedsiębiorcze a ich pomysły - szczególnie intratne. Nie chwal się jednak nimi publicznie, bo ktoś w twoim otoczeniu może je wykorzystać zanim ty zdążysz. Możesz liczyć na dobrą radę Skorpiona.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby szturmem zdobędą serca ludzi, których dziś spotkają na swojej drodze. Będziesz pomocny i serdeczny a twoja postawa na pewno wkrótce zaprocentuje. Być może Waga czeka na słowa otuchy od ciebie.

Horoskopy