Horoskop dzienny na poniedziałek 26 listopada 2018 - sprawdź co cię czeka w dzisiejszy poniedziałek, jak możesz pomóc losowi, albo jak przeszkodzić

Horoskop dzienny 26 listopada 2018. Czy to będzie ciężki poniedziałek, po szalonym weekendzie, czy ciężki poniedziałek po spokojnej niedzieli - sprawdźcie

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Owładnie wami ochota na chronienie wszystkich i wszystkiego dookoła, nie zapomnijcie przy tym o swoich potrzebach, żeby dobre serce nie kosztowało was zbyt wiele. Sprawdźcie, czy nic was nie pobolewa, to może być początek czegoś poważniejszego.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Poniedziałek będzie dla was bardzo łaskawy – spokojny i bez niemiłych przygód. Najlepiej odseparujcie się od innych, którzy będą mieli ochotę narzekać i po cichu zajmijcie się swoimi sprawami. W razie czego, to możecie liczyć na Wodnika i Raka

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Będziecie mieli skłonność do chowania się przed oczami wszystkich, a głowa wracać będzie w wyobraźni do łóżka. Nie mam dla was dobrych wiadomości – trochę zostaniecie przyciśnięcie przez nieodwracalność niektórych zobowiązań. Na szczęście dacie sobie radę z przeciwnościami i już o 23.30 będziecie mogli się spokojnie położyć.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dziś będziecie odczuwać skutki weekendowych szaleństw i z trudem wygramolicie się z łóżka, a w pracy podepnijcie się stałym łączem z ekspresem do kawy. Dopiero druga połowa dnia przyniesie ożywienie i jakikolwiek humor.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Uważajcie trochę na słowa, fanie byłoby nie zacząć tygodnia z przytupem obrażając kogoś. W razie gorszego samopoczucie na wieczór wybierzcie sobie dobry film i nie wychodźcie na samotne spacery

"Tylko wielcy wiedzą, jak tworzyć i leczyć". Ta przypowieść pokazuje prawdę, o której często zapominamy

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Możesz mieć pewność, że powiodą się wszystkie twoje dzisiejsze plany. Pomyśl, czy dziś wieczorem nie warto by było spróbować czegoś zupełnie nowego. Być może odkryjesz w sobie kolejny talent i znajdziesz nową pasję. Aura sprzyja też Pannom przebywającym w podróży.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom nie zabraknie dziś powodów do satysfakcji. Jest szansa, że dzięki twojemu wysiłkowi jakaś zaległa sprawa znajdzie szczęśliwy finał. Nie odmawiaj jednak, jeśli ktoś zaproponuje ci pomoc. Zwróć szczególnie uwagę na dobre rady życzliwych Ryb.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Przywitaj poniedziałek z należnym jej entuzjazmem! Zacznij ten dzień z uśmiechem a zmartwienia się ulotnią, problemy okażą się nieistotne, przyjaciele wierni a ukochana osoba - bez reszty oddana. Jeśli mimo wszystko będziesz jeszcze potrzebować potwierdzenia sprzyjającej aury, spotkaj się wieczorem z Bykiem.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce staną na głowie, żeby zasłużyć na wdzięczność przyjaciół i znajomych. Pamiętaj jednak o swoich potrzebach. Odpocznij! Jeśli ktoś naprawdę cię potrzebuje, to bardziej mu się przydasz, będąc w pełni sił. Jeśli lubisz wypoczywać aktywnie, to po pracy zaproś na wspólny trening energicznego Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Z pozytywnym nastawieniem i iście weekendową energią rozprawisz się z zadaniami, które tygodniami być może odwlekałeś. Na wieczór zaplanuj romantyczną kolację z ukochaną osobą albo daj się umówić na randkę w ciemno.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Myśli Wodników mogą dziś ciągle uciekać w stronę uczuć. Zatęsknisz być może za ukochaną osobą albo niezobowiązujący dotychczas flirt uznasz za coś obiecującego. Może zabraknąć ci uwagi na zwykłe, prozaiczne obowiązki. Nie wahaj się zwierzyć Rybom ze swoich dylematów.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Poniedziałek ci dziś nie posłuży, bo sprawy w pracy mogą wzmóc niepokój o karierę. Możliwe, że twoje zdenerwowanie odbije się na rodzinie, bo będziesz szukał dziury w całym i czepiał się szczegółów. Pozwól najbliższym decydować o sobie. Podziel się troskami z Koziorożcem. Może on podsunie ci jakąś myśl, ale przede wszystkim na pewno pokrzepi cię na duchu.

Horoskopy