Horoskop dzienny na piątek 30 listopada 2018 - Dla niektórych z was poranek będzie ciężki, ale wieczór dla wszystkich łaskawy - niech horoskop przyniesie wam otuchę

Horoskop dzienny 30 listopada 2018. Sprawdź czego możesz się spodziewać po dzisiejszym piątku, szczegółów nie zdradzimy, ale możesz liczyć na dobrą zajawkę.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Z rana uważajcie na pomyłki, ale jak już uda się wam nie pomylić kubka z poranną kawą z niczym innym, to już będzie z górki. W końcu jest piątek i drobne potknięcia nie powinny popsuć wam humoru.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Od świtu będziecie czuć napięcie, jakby cisza przed burzą. Nie pozwólcie żeby wybuch zranił odłamkami niewinnych przechodniów. Pod wieczór nagle wszystko przycichnie i zacznie się weekend.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Coś czuję, że dziś pod wieczór wszyscy poczują przypływ sił – w końcu co Andrzejki, to Andrzejki. Ale zanim to nastąpi, to trochę trzeba się przemęczyć. Nie poddawajcie się, a nagroda was nie minie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

U Raków, mimo piątku ruch jak w ulu – do wieczora zachowacie skupienie żeby nie zapomnieć o ważnych sprawach. Ciężka praca dziś nie pójdzie na marne – zostaniecie docenieni przez partnerów w interesach lub przełożonych.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Nie dajcie sobie wejść na głowę, bo macie wiele do zrobienia, a dodatkowe obowiązki nie pomogą ogarnąć wszystkiego w należyty sposób. Zachowajcie spokój i maskę zajętej bardzo osoby, a zobaczycie jak to pomaga.

Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Odwaga Panien będzie dziś potrzebować czasu na rozruch. Rano możesz czuć się przytłoczony obowiązkami, ale południe będzie punktem zwrotnym i dzień dokończysz w pięknym stylu pomimo, że los nie oszczędzi ci wyzwań. Twoja brawura spodoba się Skorpionowi.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wykażesz się dziś kompetencją, dzięki której pozornie trudne zadania okażą się wykonalne. Niezachwiana wiara w siebie zapewni ci przychylność kogoś, od kogo zależy pomyślność twoich zamiarów. Po południu odpręż się w miłym towarzystwie Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Wytęż ostatnie siły w pracy, bo twoja sumienność zostanie dziś doceniona a może nawet nagrodzona ciekawą ofertą zawodową. Nie odmawiaj dziś Baranowi, mimo że jego propozycja może w pierwszej chwili wydać ci się zbyt ryzykowna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zwrócą dziś na siebie uwagę otoczenia świetnymi pomysłami i ciekawymi projektami. Będziesz miał szansę zrealizować swoje plany, ale nie postępuj bezwzględnie. W swoich dążeniach uwzględnij potrzeby i pragnienia innych.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą dziś zostać zmuszone do kategorycznego tonu wobec niesubordynowanych a nawet bezczelnych podwładnych. Jeśli masz pewność, że twoje pomysły są słuszne i korzystne dla firmy nie wahaj się być stanowczy. Po niełatwym dniu w pracy będziesz musiał ochłonąć. Odpocznij w kojącym towarzystwie Ryb.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Od rana będziesz wyczekiwał wieczornego wyjścia a wizja świetnej zabawy uskrzydli cię w pracy. Z łatwością podołasz codziennym obowiązkom, ale nie porywaj się dziś na istotne decyzje dotyczące finansów. Lew i Skorpion będą ci dziś przychylni.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Możesz się dziś wiele nauczyć, jeśli otworzysz się na nowe życiowe możliwości. Pomyśl, co sprawiłoby ci przyjemność i po południu bez względu na wszystko uczyń zadość swoim marzeniom. Uwzględnij w planach zodiakalną Wagę, jej towarzystwo wyjdzie ci dziś na dobre. Ktoś nieśmiały czeka na twój pierwszy krok.

Horoskopy