Horoskop dzienny na sobota 1 grudnia 2018 - Niektórych z was aura pogodowa zmusi do zostania w domu, ale nie przejmujcie się - są tacy, którzy chętnie was odwiedzą.

Horoskop dzienny 1 grudnia 2018. Koniecznie sprawdźcie swój horoskop na ten i następne dni, może łatwiej będzie przeżyć chandrę lub fochy partnera.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Pierwszy dzień grudnia i do tego sobota wprawią was w humor raczej nostalgiczny. Sprawdźcie co u starych znajomych, ale uważajcie z ryzykownymi ruchami. Rak pomoże wam wyjść z tarapatów.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Jest sobota, więc nie będzie kłopotem wasze dzisiejsze roztargnienie i niechęć do codziennych obowiązków. Kawę pewnie wypijecie w południe, a potem towarzyszyć wam będą myśli o miłości.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dziś chętnie przykulibyście się do kaloryfera. Rozumiem, że to aura ostatnich dni tak na was zadziałała. Postarajcie się przekonać do wyjścia do ludzi – bo może to przynieśc jakieś ciekawe doświadczenia.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Was nie będzie trzeba namawiać na spacery i imprezy, dzień po Andrzejkach rozgrzejecie się na dobre. Spróbujcie wyciągnąć gdzieś ponurego Bliźniaka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Weekend przewrotnie przyniesie Lwom inspiracje związane ze służbowymi projektami. Skonsultuj swoje pomysły ze Strzelcem, zapisz je gdzieś, żeby nie zapomnieć a potem ruszaj na poszukiwanie przygód w towarzystwie Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ciekawskie dziś Panny dowiedzą się czegoś o osobie, która je interesuje. Dzięki temu będą miały szansę zmienić flirt w coś bardziej zobowiązującego albo przelotną znajomość w trwałą współpracę zawodową. Spotkanie z Bliźniętami lub Wagą przyniesie ci szczęście.

Stracił majątek, jego syn został kaleką, ale nigdy nie zwątpił. Los się zawsze może odmienić

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dobra passa trwa. Możliwe, że dzień nastręczy nieco kłopotów, ale dzięki pomocy Raka przekonasz się szybko, że strach ma wielkie oczy. Wieczorem skorzystaj z zaproszenia Barana. Będziesz błyszczał w towarzystwie a twoja wesołość zdobędzie ci dziś wielu nowych znajomych.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dziś zarządzać domem twardą ręką. Trudno ci będzie zdobyć się na wyrozumiałość wobec kaprysów domowników. Zastanów się, czy warto sobotę spędzać na kłótniach o błahostki. Wieczór w towarzystwie Bliźniąt nie sprawi ci przyjemności, lepiej zaproś Byka lub Ryby na partię planszówek.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Perfekcjonizm strzeli dziś Strzelcom do głowy. Każdy szczegół, który nie będzie po twojej myśli może wytrącić cię z równowagi. Nie bądź drobiazgowy, bo stracisz całą przyjemność z wolnego dnia. Popołudniowa sjesta może okazać się skutecznym lekarstwem na to niepotrzebne zdenerwowanie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzień sprzyja sprawom uczuciowym. Być może w ważnej kwestii dojdziesz do porozumienia z partnerem a być może spotkasz kogoś, kto cię zainteresuje. Wieczór zarezerwuj dla najbliższych przyjaciół. Noce są coraz dłuższe, co wszakże daje więcej czasu na zabawę.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom schlebi czyjaś prośba o wskazówki albo pomoc w trudnej sprawie. Jeśli jednak chcesz coś mieć z tej soboty dla siebie, nie zobowiązuj się do niczego. Potrzebujesz chwili wytchnienia, żeby móc w spokoju rozważyć istotne kwestie. Przyjaciel spod znaku Byka wiernie czeka na wieści od ciebie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą dziś być roztrzepane, bo ich cała uwaga skupi się na marzeniach i tęsknotach. Lepiej więc zostaw samochód na parkingu i unikaj odpowiedzialnych zadań w pracy. Nie pozwól się oszukać komuś, kto nie będzie miał skrupułów, żeby wykorzystać twoje dobre serce i dzisiejsze roztargnienie.

Horoskopy