Horoskop dzienny na niedziela 2 grudnia 2018 - Byki przed południem powinny raczej unikać ludzi - dla ich dobra. Bliźnięta mogą spodziewać się gromady ludzi atakujących z każdej strony

Horoskop dzienny 2 grudnia 2018. Koniecznie sprawdźcie swój horoskop na niedzielę. To pierwsza niedziela grudnia, więc dużo może się wydarzyć.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Prawdopodobnie chętnie spędzicie dzień w domowych pieleszach, poświęcając się rozmyślaniom i dyskusjom o podstawach istnienia świata. Z tak dalekich od ziemi obszarów ciężko się zbliżyć do ziemskich spraw, ale wśród takich najbliższe będą wam randki i spotkania ze znajomymi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Z nieznanych powodów (nieznanych mi) będziecie rozdrażnieni. Postarajcie się okiełznać emocje i nie wyładowywać się na bliskich. Jeżeli macie z tym problem, to wyjdźcie na spacer. Jeżeli trafi się wam dobra wiadomość i dopuścicie ją do siebie, to poprawi się wasz humor i po złości nie zostanie ślad.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dla was niedziela nadchodzi z gromadą ludzi. Poznawajcie kogo tylko się da, a może odkryjecie w sobie nowe zainteresowania lub hobby. Uważajcie tylko na ryzykowne sporty i decyzje – to nie dzień na taką zabawę.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jest niedziela, więc odpocznijcie przed kolejnym szalonym tygodniem. Jeżeli uda się wam ukryć przed znajomymi, to jest szansa na spokojne kontemplacje i rozwiązanie starych spraw, które męczą waszą podświadomość.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Początek grudnia będzie dla was korzystny, jeżeli zdecydujecie się odwiedzić znajomych, to na bank zostaniecie zauważeni, a nawet wyniesieni na piedestał. Nie zaczynajcie jednak rozgryzania rodzinnych spraw, bo tu nie będziecie mieli tyle szczęścia.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny niech dziś odpuszczą sobie żmudne rachunki, dokumenty i inne męczące formalności. Przedpołudniowy zły nastrój minie dzięki atrakcyjnym propozycjom towarzyskim, które być może zawierają w sobie plany wyjazdowe. Zaufaj pomysłom Byka.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Niespodziewane odkrycie nieznanego ci aspektu natury znajomego skłoni cię do zadumy na bardziej ogólne tematy. Dzięki intuicji nie ulegniesz pozorom: nie pozwolisz się wykorzystać i zachowasz rezerwę wobec zbyt wiele obiecujących biznesowych propozycji. Zaufaj Skorpionowi.

"Tylko wielcy wiedzą, jak tworzyć i leczyć". Ta przypowieść pokazuje prawdę, o której często zapominamy

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Tego dnia będzie rozpierać Cię energia. Nie bój się, że zmarnujesz ją na głupstwa. Wszystko, czego się dowiesz, do czegoś się przyda. To dobry dzień na spędzenie go z bliskimi i znajomymi. Wybierzcie się na pizzę, albo na kręgle. Będziesz duszą towarzystwa i być może wpadniesz w oko Wadze.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie poddawaj się łatwo irytacji, nawet jeśli coś nie będzie szło zgodnie z planem. Nie można mieć wszystkiego pod kontrolą. Drobne spóźnienie drugiej osoby nie oznacza złych intencji. Wieczorem nie szukaj na siłę przygód, pamiętaj o swoim zdrowiu i daj sobie prawo do relaksu. Przyda Ci się długa, odprężająca kąpiel.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom rano udzieli się senna, jesienna atmosfera a może to po prostu skutki wczorajszej zabawy? Tak czy inaczej w południe poczujesz przypływ sił życiowych i będziesz gotowy na dalsze towarzyskie wyzwania. Dorównać ci kroku może dziś tylko Lew albo Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą w nastroju do zabawy. Od maratonu spotkań towarzyskich mogą powstrzymać cię jedynie zobowiązania rodzinne. Nie odmawiaj, jeśli krewny będzie potrzebował pomocy, rady lub pożyczki. Bliźnięta od dawna czekają na telefon od ciebie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą dziś natknąć się na rodzinną tajemnicę, której źródła będą sięgać zbyt głęboko, żeby do nich dotrzeć. Dla spokojnego snu warto byłoby się wieczorem oderwać od ponurych myśli o ciążących ci sekretach, poświęć więc pełnię uwagi na sprawy związane z urodą albo kondycją.

Horoskopy