Horoskop dzienny na poniedziałek 3 grudnia 2018 - Lwy będą w walecznym nastroju, nic ich nie zatrzyma, więc jeżeli jesteście Baranami, to nie wchodźcie im w drogę, bo możecie zupełnie stracić pewność siebie

Horoskop dzienny 3 grudnia 2018. Sprawdźcie co może was czekać w ten pierwszy poniedziałek grudnia - uważnie przeczytajcie horoskop na dziś.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Możliwe, że przy poniedziałku będziecie potrzebować dobrego słowa lub wyrazów uznania dla pracy, którą wykonujecie. Będziecie stawać na głowie żeby zostać dostrzeżonym. Taka postawa może sprzyjać nowym znajomościom – wykorzystajcie to.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

W poniedziałek znowu ruszycie z kopyta i w pracy będziecie chcieli załatwić wszystko, co tylko jest do zrobienia na dziś, wczoraj i w zeszłym tygodniu. Doba ma tylko 24 godziny, więc jest duża szansa na to, że nie wszystko się wam powiedzie. Nie przejmujcie się tym za bardzo, bo stracicie zapał na inne dni tygodnia.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Wam też zapali się lampka dotycząca zaległych spraw i będziecie chcieli nadrobić kilka niespełnionych obietnic. Po pracy zajmijcie sobą, albo przynajmniej nie cudzymi sprawami. Może sprawdźcie co u znajomych.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jak to czasem bywa w poniedziałki, mimo najszczerszych chęci nie uda się wam zrobić wszystkiego co zaplanowaliście podczas weekendu. Postarajcie się opanować emocje, żeby nie powiedzieć czegoś, czego będziecie potem żałować.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

W dzisiejszym poniedziałku czeka was koncentrat całego tygodnia – dziań udany w pracy i towarzysko, nawet zaległości rodzinne dacie radę nadrobić. Czego chcieć więcej. Oczy wiście Lwom w takim nastroju nie trzeba wspominać, że nie należy przejmować się plotkami.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Przed Pannami intensywny, ale pomyślny poniedziałek. Niemałą jego część poświęć sprawom domu i rodziny, resztę - na życie towarzyskie. Pomyśl, czy w pędzie codzienności nie zaniedbałeś jakiejś ważnej znajomości. Samotnym Pannom może zdarzyć się coś, o czym marzą.

Łącznie spędziła w kosmosie blisko 2 lata. Peggy Whitson to najstarsza, aktywna zawodowo astronautka

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Zostaw za sobą służbowe troski i odpręż się podczas spaceru lub, jeżeli jesteś bardzo wytrzymały – wycieczki rowerowej. Jeszcze zdążysz nacieszyć się kocem i książką, dziś jednak koniecznie wyjdź z domu i ciesz się poniedziałkiem.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dziś przyda się wasz logistyczny szósty zmysł i umiejętności organizacyjne. Dzięki nim podołasz pewnemu wyzwaniu. Możesz liczyć na pochwałę bliskiej osoby a może nawet korzyści finansowe. Podziw Koziorożca doda ci skrzydeł.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Pierwszy dzień tygodnia sprzyja nowym umiejętnościom. Zastanów się, czy nie chciałbyś spróbować czegoś, co inni nazywają swoim hobby. Rozwijanie swojej świeżej, gorącej jeszcze pasji zaplanuj na przedpołudnie, bo potem przyjaciele zechcą cię mieć tylko dla siebie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce, angażując się w zbyt wiele spraw i obiecując złote góry na prawo i lewo, mogą dziś same na siebie zastawić pułapkę. Kiedy ilość zobowiązań cię przerośnie, pogadaj z życzliwym Bykiem. Niekoniecznie cię wyręczy, ale na pewno doda otuchy.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom gwiazdy radzą dziś wybrać dyplomację zamiast otwartej walki. Strategię omów wcześniej z Panną. Jeśli dojdzie do negocjacji z biurokratą - bądź taktowny, ale pewien swoich racji. W relacjach z najbliższymi z kolei poniechaj uporu.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Zimowa aura za oknem przypomni Rybom o nieubłaganym upływie czasu a zachmurzone niebo wprawi z chmurny nastrój. To jednak wbrew pozorom nie jest dobry dzień na melancholię! Odezwij się do Lwa i pomyślcie o krótkiej wycieczce za miasto. Rozerwij się a odzyskasz właściwy Rybom wigor.

Horoskopy