Horoskop dzienny na wtorek 4 grudnia 2018 - jak powinny ubrać się Barany, a czego nie powinny zakładać Skorpiony? Tego wam nie powiemy, ale pomożemy przetrwać dzień

Horoskop dzienny 4 grudnia 2018. Przeczytajcie horoskop na dziś, na wtorek - czwarty dzień grudnia

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dziś zadbajcie o swój wygląd i zdrowie. Może powinniście zrobić to w sobotę, ale wtorek też jest dobry. Nie będzie chciało opuścić was poczucie senności, a to nie jest dobra aura do podejmowania poważnych decyzji. Postarajcie się odpocząć, a jeżeli to możliwe – nie bierzcie za dużo na siebie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dla was wtorek będzie łaskawy i nie przyniesie zbyt dużo zmartwień, dzięki temu będziecie mogli wsłuchać się w siebie, a w razie potrzeby skorzystać z empatii i pomóc komuś. Macie dziś szansę zostać guru, albo patronami dla swoich bliskich i dalszych znajomych.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przy wtorku nawiedzi was niepokój i w ferworze poszukiwań jego przyczyn będziecie zmieniać podejście do najróżniejszych spraw. Jeżeli wpadniecie pomysł na zmiany w systemie rodzinnym, postarajcie się skonsultować zresztą bliskich.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przede wszystkim koniecznie zapisujcie wszystkie dobre pomysły z dziś. Może być ich na tyle dużo, że nie dacie rady zapamiętać, a jak sobie je przypomnicie za miesiąc, to może być za późno. Całości dopełni klimat na romanse.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dopisze ich zwykła pewność siebie, jednak nie kuś losu i bądź roztropny, kiedy ktoś zaproponuje ci udział w ryzykownym przedsięwzięciu. Popołudnie zapowiada się wyśmienicie, zwłaszcza jeśli postawisz na towarzystwo Byka lub Raka.

NASA przebadała astronautów-bliźniaków. Okazało się, że pobyt w kosmosie zmienia DNA

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Wczorajszy kiepski dzień w pracy wynagrodzisz sobie po wielokroć. Będziesz ambitny i wytrwały a partnerzy zawodowi będą liczyli się z twoim zdaniem. Po południu machnij ręką na bałagan w pokoju dziecka albo niepozmywane przez partnera naczynia. Umów się na kawę z przyjaznym Koziorożcem i zapomnij o obowiązkach domowych.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Zastanów, co jest priorytetem w dzisiejszej ramówce, bo na wszystkie sprawy nie starczy ci energii ani nerwów. Nadmierna ambicja dziś raczej nie poprawi sytuacji. Jeśli będziesz musiał wybierać między rodziną a pracą - bez wahania wybierz pierwszą opcję.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom uda się w końcu rozwikłać problem, który je od dawna trapi. Nie odrzucaj pochopnie rady Byka. Wieczorem pozwól sobie na chwilę wytchnienia, nie obiecuj niczego ani innym, ani sobie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, które zwykle lubią postawić na swoim, dziś wyjątkowo będą skłonne do kompromisów. Bliscy Strzelca niech mają to na uwadze i spróbują dziś zasugerować konieczne zmiany. W twoim otoczeniu znajdzie się też chytrus, który zechce wykorzystać twoją dzisiejszą ustępliwość, bądź więc czujny.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom trudno będzie pogodzić dzisiejsze przeciwne emocje, bo będą jednocześnie ciekawskie i nieufne. Wewnętrzna walka sprawi, że będziesz wyczerpany i rozkojarzony. Unikaj więc odpowiedzialnych zadań i konfliktów. Starannie dobieraj słowa, bo los może dziś poddawać próbie twoją delikatność wobec innych.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki poczują zmęczenie monotonią codziennych służbowych obowiązków i zapragną zmian. Nie pal jednak za sobą mostów, bo możesz już niedługo zatęsknić do rutyny, której wielką zaletą jest spokój. Obserwuj bacznie nastroje członków rodziny. Twoje zwykłe żarty okażą się dziś nie na miejscu, jeśli domownicy będą rozdrażnieni.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzięki czujności unikniesz dziś poważniejszych problemów związanych z pracą. Pozwól sobie pomóc a szybciej będziesz miał z głowy obowiązki i będziesz mógł pozwolić sobie na popołudniowe przyjemności. Wpadłeś w oko pewnej Pannie. Jeśli zdecydujesz się na spotkanie z nią, nie prowokuj burzliwych dyskusji.

Horoskopy