Horoskop dzienny na środę 5 grudnia 2018 - Barany mogą dziś swobodnie myśleć o interesach, a Lwy niech myślą o spotkaniu ze znajomymi

Horoskop dzienny 5 grudnia 2018. Jeżeli nie wiesz co czeka cię w środę, to koniecznie sprawdź horoskop. Jest szansa, że pomoże ci się przygotować na to nieuniknione

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

To właśnie dziś będziecie w szczytowej formie jeżeli chodzi o podejmowanie decyzji biznesowych. Natomiast może chodzić o interesy różnie pojmowane i niekoniecznie wasze. Istnieje szansa, że będziecie musieli zadbać o cudze sprawy, co nie przysporzy wam trudności.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dziś bardziej niż zwykle będziecie chcieli zadbać o przebieg swojej kariery i pozycji społecznej. Jeżeli macie wątpliwość czy buty pasują wam do spodni, albo torebka do fryzury, to z powodzeniem może cie zainwestować w siebie.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Jeżeli macie do ogarnięcia jakieś sprawy do ogarnięcia, ale decyzje zależą od innych, to właśnie dzisiejsza środa jest idealna żeby się za nie zabrać. Jakieś zrządzenie losu sprawi, że będziecie robić bardziej pozytywne wrażenie na innych, niż na przykład wczoraj.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Środa pod znakiem emocji – każdy pretekst będzie dla was dobry żeby pójść za ciosem i zdenerwować się lub wpaść w euforię. Postarajcie się nie robić scen zazdrości, bo jak odzyskacie jasność umysły, to poniesiecie konsekwencje rozchwiania.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Będziecie dziś prawdziwymi lwami salonowymi i z powodzeniem będziecie brylować w towarzystwie. Jeżeli macie jakieś sprawy do załatwienia w kuluarach, to działajcie dziś. Jeżeli zabawa ma być udana, to za kompana dobierzcie sobie Barana i Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień ważny dla spraw zawodowych. Nie uciekniecie przed obowiązkami, a mogą spaść na was dodatkowe zajęcia. Przyjmijcie z pokorą to, co niesie wam przeznaczenie. Oby to był tylko rewanż za stare przysługi, a nie jakiś szantaż.

"Tylko wielcy wiedzą, jak tworzyć i leczyć". Ta przypowieść pokazuje prawdę, o której często zapominamy

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi, zaniepokojone stanem swoich finansów, mogą zbyt pochopnie zdecydować się na konfrontację z przełożonym. Przygotuj się lepiej do tej rozmowy, bo potem trudno będzie wyjaśnić nieporozumienia. Na szczęście możesz liczyć na życzliwość zodiakalnych Bliźniąt i Ryb.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zapragną uciec przed jesienną, czy zimową aurą i zaczną planować podróż. Niech jednak te wakacyjne marzenia nie przysłonią ci wagi twoich dzisiejszych obowiązków. Nie unikniesz walki z czasem, ale pamiętaj, że terminowość i punktualność to podstawa dobrych stosunków z szefem, od którego zależą twoje urlopowe plany.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Opieszałość innych może cię dziś rozgniewać. Irytację wzbudzą także przestarzałe, niefunkcjonalne rozwiązania w pracy. Nie będziesz dziś w spolegliwym nastroju a twoja buntowniczość jest aż nadto zauważalna. Dzień sprzyja zakupom, więc jeśli planowałeś większe wydatki, skorzystaj z dzisiejszej aury.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będące w związkach niech nie forsują swojego zdania w dyskusji. Warto czasem posłuchać drugiej osoby i przemyśleć jej argumenty zamiast od razu się wzburzać. Zarówno w pracy, jak i w domu skup uwagę na zwykle ignorowane szczegóły. Drobne pomyłki mogą dziś urosnąć do rangi wielkich nieporozumień.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Niełatwo będzie dziś domownikom albo kolegom w pracy Wodnika zasugerować choćby własne zdanie na jakiś temat, bo ten nie zniesie dziś sprzeciwu. Będziesz dyrygował wszystkimi i pójdzie ci to na tyle sprawnie, że nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. Bądź jednak delikatny, żeby nie narazić się bliskim.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby lepiej niech nie chwalą się swoimi talentami, bo zbyt wiele osób będzie chciało je prosić o przysługi i pomoc. A tymczasem Lew albo Waga oczekują od dawna twojej wizyty, jesteś im winny wspólny wieczór. Nie bierz więc dodatkowych zleceń, odpręż się w towarzystwie przyjaciół.

Horoskopy