Horoskop dzienny na czwartek 6 grudnia 2018 - Bliźniaki powinny uważać przy zakupach - mogą wpaść w tarapaty przy kasie.

Horoskop dzienny 6 grudnia 2018. Sprawdźcie swój horoskop na czwartek, a nie zaskoczą was niespodziewane zdarzenia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Bądźcie przygotowani do wojny, lepiej być do niej przygotowanym, aby łatwiej jej uniknąć. Postarajcie się pamiętać o nauczaniu na błędach, ale nie zdenerwujcie się jeżeli zdarzy się wam jakiś powtórzyć.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dziś nie dzielcie się swoimi informacjami na temat przełożonych, a raczej zbierajcie nowe informacje o innych. Zachowajcie się dyskretnie, a na bank się to opłaci w przyszłości. Do tych dołączę jedną wróżbę: dużo będziecie mieli pracy.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Jak zapragniecie kupić kilka prezentów mikołajkowych, to uważajcie żeby się nie rozpędzić i obkupić się o prezenty dla najbliższych, trochę dalszych i ale i dla wszystkich sąsiadów. Musicie też uzbroić się w cierpliwość jeżeli staniecie w kolejce ze wszystkimi sprawunkami.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nie przejmujcie się, jeżeli wszyscy nagle zaczną was cisnąć i nawet szef zacznie nagle dwa razy więcej wymagać. Na szczęście uda wam się ogarnąć stresowe sytuacje dzięki asertywności i umiejętności negocjacji.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Uważajcie na nieprzemyślane decyzje – ktoś może chcieć was sprowokować do ryzykownych zachowań. To może być ciekawy, ale niespokojny dzień. Postarajcie się zająć swoimi sprawami, a wszystko będzie ok.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Możesz liczyć na kolejny wspaniały dzień, o ile nie dasz się ściągnąć w dół komuś mniej kreatywnemu od ciebie. Jeśli wieczorem zdecydujesz się na spotkanie towarzyskie, bądź ostrożny z plotkami. Ktoś zawistny może czyhać na twoje potknięcie.

Stracił majątek, jego syn został kaleką, ale nigdy nie zwątpił. Los się zawsze może odmienić

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Twoje ciekawe pomysły i nieszablonowe rozwiązania zyskają poklask otoczenia a ty sam znajdziesz się w centrum uwagi. Możliwe, że wpadniesz na właściwy trop od dawna frapującej cię zagadki dotyczącej kogoś bliskiego. Swoimi odkryciami nie dziel się z nikim. Przychylny ci dziś jest zodiakalny Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony staną na głowie, żeby je zauważono i doceniono.  Twoje starania spełzną na niczym, jeśli nie będziesz uważał na słowa. Drobne uwagi czy niewinne żarty mogą nie spodobać się komuś, od kogo zależy twoja przyszłość. Waga będzie ci życzliwa, na jej rady i pomoc możesz liczyć.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie przejmuj się, jeśli nie uda ci się zrealizować wszystkich zamierzonych przy porannej kawie celów na dziś. Ambicja już nieraz przerosła twoje możliwości, ale pamiętaj, że jutro też jest dzień i część obowiązków możesz przełożyć. Spokój ducha ci się przyda, bo dzisiejsze zbyt pospieszne decyzje mogą zaważyć na twojej przyszłości.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce ogarnie histeria, kiedy przypomną sobie o sprawach, które położyły i obietnice, których nie dotrzymały. W popłochu będziesz próbował wszystko naprawić, ale panika temu nie sprzyja. Swoje zmartwienia powierz Rybom, rozmowa z nimi cię uspokoi.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Twoje ambitne zamierzenia mogą dziś natknąć się na drobne, acz uciążliwe przeszkody. Realizacja twoich celów będzie zależeć od cierpliwości i uporu. Wieczorem będziesz rozdrażniony i łatwo cię będzie sprowokować, uważaj więc na słowa a najlepiej unikaj konfliktowych sytuacji.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nie przywiązuj się do dzisiejszego grafiku, bo nowe okoliczności zmuszą cię do zmiany planów. Zmiana okaże się bardzo korzystna, możesz liczyć na dochodowe propozycje. Współpraca ze Strzelcem okaże się szczególnie intratna. Wieczorem przejrzyj repertuar kin, może coś cię zainteresuje.

Horoskopy