Horoskop dzienny na czwartek 20 grudnia 2018 - Raki nie powinny rezygnować z realizacji pomysłów, a Byki muszą dziś skończyć dzień na "śledziku"

Horoskop dzienny 20 grudnia 2018. Dziś czwartek, ale dla wielu z was to jakby piątek i sobota w jednym - sprawdźcie koniecznie swój horoskop na dziś, dowiedzcie się co może się wydarzyć.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jest szansa na kłótnię z sąsiadem – wykorzystajcie ją dobrze, bo nie wiadomo kiedy znowu będziecie nastrój, w którym wszystko będzie was tak bardzo denerwowało (szczególnie wpływać na was będą złośliwe komentarze i zgryźliwe uwagi). Jeżeli już komuś uda się wytrącić was z równowagi, to na poprawę humoru sprawdźcie sobie książkę.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

To świetny dzień na spotkania w gronie znajomych, więc darujcie sobie, albo ograniczcie do minimum przedświąteczne zakupy i rozejrzyjcie się za okazją do spotkania typu „śledzik”. Nie przesadzajcie tylko z nadskakiwaniem komukolwiek na takich spotkaniach.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Jeżeli uda się wam wyczołgać z łóżka i dojść do kuchni, gdzie wypijecie podwójną kawę, to życie nabierze kolorów i do wieczora tak się rozpędzicie, że już ciężko wam będzie położyć się spać. Dodatkowo dzisiejsze predyspozycje do wyciągania z ludzi informacji mogłyby zrobić z was asów wywiadu.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

To dzień spełniających się marzeń, a dodatkowo pomysły na jakie wpadniecie będą jeszcze lepsze niż na co dzień. Postarajcie się nakłonić innych do wdrożenia waszych rozwiązań, a przyniesie to wam uznanie i satysfakcję.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują, że ich wolność jest zagrożona i za wszelką cenę będą manifestowały swoją niezależność. Monotonia codziennych obowiązków cię znuży. Masz dziś szansę z nią zerwać, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Możesz liczyć na przychylność Wodnika, o ile nie rozczaruje go twoja niesłowność.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą dziś bez lęku brać na siebie więcej obowiązków niż zwykle, bo uporają się z nimi bez trudu a dzięki pracowitości zyskają przychylność zwierzchników. Po południu odpocznij w rodziną. Byk będzie ci wdzięczny za zaproszenie na wieczór.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dopisze inwencja, ale pracowitość już nie. Zabraknie ci wytrwałości, żeby dziś zrealizować swoje pomysły. Nie oceniaj ich jednak jako bezwartościowych. Możliwe, że już wkrótce do nich powrócisz. Odezwij się do Strzelca, prawdopodobnie czeka na ciebie z ciekawą propozycją

Czas wydorośleć. Weź życie w swoje ręce! [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Zbliża się koniec waszego miesięcznego panowania nad innymi znakami i to spowoduje obniżenie nastroju. Nie poddawajcie się i postarajcie trzymać głowę w górze. Pod wieczór możecie dostać wiadomość, która was pobudzi i wszystko nabierze tempa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą waleczne, jeśli ktoś będzie próbował je oszukać albo wykorzystać. Uważaj na słowa, bo w bitewnym szale możesz kogoś mocno zranić. Aura sprzyja ci dziś w sprawach związanych z pieniędzmi, więc nie odkładaj ważnych decyzji finansowych na jutro.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Przed południem wykorzystaj sprzyjającą aurę, załatw wszystkie ważne sprawy i zacznij wdrażać swoje pomysły. Zarówno gwiazdy, jak i ludzie będą ci przychylni, nie zmarnuj więc tej szansy. Po godzinach pracy zwolnij. Będziesz zmęczony a wtedy łatwo o nieporozumienia i gafy.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

jeżeli macie coś do załatwienia, nie zależnie od dziedziny życia, to zróbcie to rano. W późniejszej porze dnia coś wybije was z rytmu i możecie zostać bez koncentracji. Jeżeli uda się wam zachować resztki uwagi, to unikniecie niebezpieczeństwa. Nie rezygnujcie z nowych pomysłów, szczególnie na sposoby spędzania wolnego czasu – tak rzadko go macie.

Horoskopy