Horoskop dzienny na czwartek 21 grudnia 2018 - Barany powoli będą się rozbudzać, ale rozpędzą się, Byki cały dzień będą miały spokojny

Horoskop dzienny 21 grudnia 2018. Dziś jest ostatni dzień pod znakiem Strzelca, od jutra Koziorożec panuje, ale jeszcze dziś sprawdźcie, co na piątek szykuje dotychczasowy znak.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Z rana spokojnie wyjdziecie z łóżka uważając żeby na nic nie nadepnąć, albo nie wstać lewą nogą. Jak już nabierzecie rozpędu, to koło południa i wtedy trudno będzie was zatrzymać. Na wszystkich będziecie robić dobre wrażenie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

postarajcie się trzymać na uboczu, bo to nie jest najlepszy dzień na popisy, czy stawanie w świetle reflektorów. Popołudnie poświęćcie sprawom rodzinnym i przygotowaniu do świąt – szczególnie jeśli ktoś prosił was o pomoc.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zupełnie odwrotnie niż Barany, czyli zaczniecie dzień z werwą i energi ado działania, ale ta dość szybko stopnieje. Będziecie chcieli trochę odpocząć, ale to dobry dzień na to, bo od poniedziałku święta, więc i weekend szykuje się pełen wrażeń.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dziś chętnie będziecie wyciągać dłoń po pomoc, raczej niechętnie ruszycie do ciężkiej pracy. No cóż – raz na wozie, raz pod wozem. Możliwe że wasza postawa zostanie zauważona i trochę napiętnowana.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Możliwe że będziecie mieli problemy z koncentracją, ale w piątek to ujdzie wam na sucho i bez większych kłopotów, tym bardziej, że już popołudniu wrócicie do formy i wszystkich zarazicie optymizmem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Poczujecie, że za dużo się dzieje i zechcecie odpocząć. Irytować cię będą ludzie, którzy będą ci niepotrzebnie zawracać głowę. Złością jednak niczego nie wskórasz. Nie zwracaj uwagi na drobiazgi, na które nie masz wpływu. To nie jest dobry dzień na rewolucyjne pomysły i duże zmiany.

Myślisz, że nic dobrego cię już nie spotka? Nieszczęścia mogą rozwijać

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Będzie was dziś rozpierać energia i chęć zmiany. Wykorzystaj swój zapał w dobrym celu i postaw na swoim, nawet za cenę kontrowersji. Możesz dziś być zbyt porywczy, więc nadmiar energii wypompuj porządnym treningiem.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Jak to Skorpiony, będziecie dość pewni siebie i odważnie będziecie wypowiadać swoje zdanie. Możliwe, że ktoś doceni waszą otwartość i łatwiej będzie wam załatwić potem jakąś ważną sprawę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zechcą zamknąć pewne sprawy: zaległe obowiązki, dawne długi, niespełnione obietnice. Dużo energii poświęcisz dziś na pracę, ale wieczorem pomyśl o swoim zdrowiu i kondycji. Na stres lepiej pomoże wysiłek fizyczny niż serial w telewizji. To w końcu ostatni dzień twojego znaku.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Szybko uporasz się z podstawowymi obowiązkami a siły starczy ci jeszcze na rundkę po mieście i załatwienie wszystkich ważnych spraw. Wzbudzisz czyjś podziw, ale zrealizujesz swoje cele tylko, jeśli ty sam uwierzysz w siebie.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Ogarnie cię senna atmosfera. Mimo to, a może właśnie dlatego, twoje zmysły będą szczególnie ożywione. Będziesz przenikliwy i żadne tajemne układy, sekrety, intrygi nie umkną twojej uwagi. Musisz zdecydować, czy ujawnienie swoich odkryć przyniesie korzyści.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby, zaniepokojone stanem swoich finansów, mogą zbyt pochopnie zdecydować się na konfrontację z przełożonym. Przygotuj się lepiej do tej rozmowy, bo potem trudno będzie wyjaśnić nieporozumienia. Na szczęście możesz liczyć na życzliwość zodiakalnych Bliźniąt i Ryb.

Horoskopy