Horoskop dzienny na poniedziałek 24 grudnia 2018 - Bliźnięta będą dobrym duchem tego święta, a Byki nie mogą doczekać się prezentów

Horoskop dzienny 24 grudnia 2018. Sprawdźcie horoskop na ten przedświąteczny, ale najważniejszy dla niektórych dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

To pewnie wigilijny nastrój, ale będziecie roztargnieni i ciężko będzie się wam skupić. Nie dodajcie za dużo soli, albo pieprzu do barszczu lub zupy grzybowej. Ciężko będzie was wysłać na ostatnie świąteczne zakupy.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Zaskoczycie dziś bliskich niecodziennym zachowaniem. Nie będziecie mięli ochoty na podporządkowanie się regułom. Mimo to, wasze zachowanie nie będziecie miało negatywnego wpływu na kolację wigilijną.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Was ogarnie prawdziwie świąteczny nastrój i chętnie każdemu pomożecie, a dzięki wrażliwości nie ucieknie waszej uwadze żadna potencjalna draka. Musicie pamiętać o swoich potrzebach i nie odstawiajcie ich na boczny tor.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

To będzie dla was dobry dzień – przyjemność sprawi wam przebywanie w gronie rodziny i pomaganie w świątecznych obowiązkach. Podczas rozmów zachowajcie powściągliwość i nie przechwalajcie się za bardzo.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Poranny nastrój może mieć wpływ na wasze zachowanie wieczorem – nie bądźcie za bardzo podejrzliwi i posądzajcie nikogo o złe intencje. Jeżeli zdarzy się coś niemiłego, to porozmawiajcie o tym od razu zamiast czekać i zamiatać sprawy pod dywan.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie przestaną marzyć o wakacjach. Może uda ci się zorganizować krótką wycieczkę. W towarzystwie Strzelca i Byka nie będziecie się nudzić. Uważaj na słowa, bo ktoś może źle zrozumieć twoje życzliwe podpowiedzi i oskarżyć cię o wścibstwo.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Uważaj, bo zbyt zaabsorbowany stanem swoich finansów, możesz przegapić okazję na niepowtarzalną zabawę. A aura nie sprzyja dziś lenistwu. Weź kurs na park albo pobliski las i zafunduj sobie zdrową dawkę wysiłku – najlepiej rano, a potem poświęćcie się rodzinie i wigilijnej kolacji.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Tradycję świątecznych porządków chwilowo unieważnij, bo gwiazdy mają dziś dla Skorpionów zupełnie inne plany. Ta wigilia ma być pogodna i beztroska. W wesołej kompanii Barana i Strzelca odwiedź pobliską kawiarnię albo wybierz się na „pasterkę”.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą mieć dziś nieprzepartą ochotę na zmiany. Skorzystaj z tej motywacji i wybierz się do fryzjera lub na zakupy. Może warto spróbować innego stylu na święta? Zaprezentuj swoje nowe wcielenie Bliźniętom a na pewno usłyszysz szczere słowa podziwu.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce niech nie żałują sobie rano kawy, bo przez rozkojarzenie możesz się nabawić kłopotów. Pamiętaj, że możesz polegać na zaufanych przyjaciołach i rodzinie. Pomoc Wodnika może się okazać wprost nieoceniona.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś niezwykle uczynne, ale nie do końca bezinteresowne. Jeśli nie otrzymasz wystarczającej porcji wdzięczności, możesz czuć się rozczarowany. Nie szukaj uznania u osób, których sam nie cenisz. Zaoszczędzony na bezcelowych popisach czas poświęć na miłe spotkanie ze stęsknionymi już za tobą Rybami.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nie odrzucaj propozycji Bliźniąt albo Wodnika a w większym towarzystwie zapomnij o nieśmiałości. Ryby zdobędą dziś serca spotkanych ludzi szczerością i naturalnością. Nowi znajomi mogą zatrzymać się w twoim życiu już na stałe.

Horoskopy