Horoskop dzienny na środa 26 grudnia 2018 - Byki długo będą się rozpędzać zanim na dobre zaczną dzień, a Bliźnięta dzień poświęcą rodzinie

Horoskop dzienny 26 grudnia 2018. Sprawdźcie co czeka was w drugi dzień świąt i czy warto wychodzić z domu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Drugi dzień świąt przyniesie wam sporo energii, którą najlepiej wykorzystać podczas spaceru lub uprawiając jakiś sport. Jeszcze dziś darujcie sobie obiecywanie komukolwiek czegokolwiek, bo nie będziecie mogli spokojnie spać aż do nowego roku.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Obudzicie się w mało byczym nastroju i raczej nie w smak wam będzie podejmowanie ryzyka, czy jakichkolwiek decyzji. Coś jednak się potem odmieni i już popołudniu zapragniecie szalonych rozrywek i chętnie zaryzykujecie spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Środa minie wam dość spokojnie. Chętnie będziecie uczestniczyć w rodzinnym życiu towarzyskim i uzupełnicie wiedzę na temat rodzinnych problemów, a nawet chętnie pomożecie każdemu, kto zgłosi się po pomoc.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jeżeli się zastanawiacie jak zaplanować dzień, to podpowiem – rano ogarnijcie różne obowiązki, a popołudniu odpocznijcie w dowolny sposób. Oczekujcie dobrej wiadomości, która poprawi wam humor na resztę tygodnia.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzisiejsza środa jest idealna do zaplanowania wyjazdu na krótkie wakacje. Postarajcie się znaleźć kogoś kto przejmie wasze obowiązki i tym samym was odciąży – może pomogą wam Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Jeżeli zaplanowaliście coś na dziś, to nie rezygnujcie z tego, tylko dlatego, że akurat chwilowo zmieniliście zdanie. Cały dzień sprzyja wam szczęście i za żadne skarby nie dajcie sobie wmówić, że jesteście mało wartościowi. Zmieńcie towarzystwo jeżeli tylko dostaniecie taki sygnał.

Donald Trump wysyła Amerykę w kosmos. Eksploracja Wszechświata to kolejny cel prezydenta USA

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Przedpołudnie minie w rodzinnej atmosferze. To jednak nie znaczy, że będziesz mógł oddać się słodkiemu świątecznemu lenistwu - wręcz przeciwnie. Za pracowity poranek wypłać sobie odszkodowanie w postaci wolnego od zobowiązań popołudnia. Nabierz sił przed nadchodzącym tygodniem i sylwestrem.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Choć właśnie zaczęła się zima, Byki mogą dziś poczuć nieprzepartą chęć na wyjazd. Weź kilka dni wolnego po świętach i sylwestrze i naciesz się piękną pogodą z dala od zgiełku miasta. Jeśli nie możesz - zorganizuj spontaniczną niedzielną wycieczkę w towarzystwie Strzelca. On chętnie cię wypyta o wszystkie najświeższe towarzyskie plotki.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą miały dziś chęć na chwile samotności. Cisza i spokój natchną cię być może do przyjemnych wspomnień. Zakochane Strzelce niech nie wierzą we wszystko, co usłyszą na temat ukochanej osoby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Twoja rodzina i przyjaciele będą dziś mieli powody do radości, bo będziesz wspaniałym towarzyszem dzisiejszych małych i większych przygód. Bądź ostrożny, jeśli zdecydujesz się na aktywny świąteczny wypoczynek, żeby nie nabawić się poważnych obrażeń.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dla niestrudzonych Wodników gwiazdy mają wspaniałą wiadomość: ta środa nie sprzyja bezczynności. Będziesz musiał stawiać czoła problemom i wyręczać innych, szczególnie tych ze starszego pokolenia. Przez meandry trudnych spraw trudnych spraw przeprawi cię urok osobisty, co dodatkowo nasyci twój głód adoracji.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dziś w świetnym nastroju i pełne energii. Konieczne obowiązki domowe zamienisz w doskonałą zabawę a nawet okazję towarzyską. Byk na pewno ci nie odmówi swojej pomocy. Nareszcie będziecie mieli czas na prawdziwą, szczerą rozmowę.

Horoskopy