Horoskop dzienny na piątek 28 grudnia 2018 - Byki powinny zabrać się za aktywny wypoczynek - odpocząć po świętach i przed Sylwestrem

Horoskop dzienny 28 grudnia 2018. Sprawdźcie nasz horoskop na ostatni piątek roku - to tylko chwila, a może zmienić waszą przyszłość na zawsze!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Przywitaj piątek z należnym jej entuzjazmem! Zacznij ten dzień z uśmiechem a zmartwienia się ulotnią, problemy okażą się nieistotne, przyjaciele wierni a ukochana osoba - bez reszty oddana. Jeśli mimo wszystko będziesz jeszcze potrzebować potwierdzenia sprzyjającej aury, spotkaj się wieczorem z Bykiem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki staną na głowie, żeby zasłużyć na wdzięczność przyjaciół i znajomych. Pamiętaj jednak o swoich potrzebach. Odpocznij! Jeśli ktoś naprawdę cię potrzebuje, to bardziej mu się przydasz, będąc w pełni sił. Jeśli lubisz wypoczywać aktywnie, zaproś na wspólny trening energicznego Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Z pozytywnym nastawieniem i iście weekendową energią rozprawisz się z zadaniami, które tygodniami być może odwlekałeś. Szczególnej troski wymaga dziś rodzina, skoncentruj się na jej problemach. Na wieczór zaplanuj romantyczną kolację z ukochaną osobą albo daj się umówić na randkę w ciemno.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Myśli Raków mogą dziś ciągle uciekać w stronę uczuć. Zatęsknisz być może za ukochaną osobą albo niezobowiązujący dotychczas flirt uznasz za coś obiecującego. Może zabraknąć ci uwagi na zwykłe, prozaiczne obowiązki. Nie wahaj się zwierzyć Rybom ze swoich dylematów.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień wolny ci dziś nie posłuży, bo bezczynność wzmoży tylko niepokój o karierę. Możliwe, że twoje zdenerwowanie odbije się na rodzinie, bo będziesz szukał dziury w całym i czepiał się szczegółów. Pozwól najbliższym decydować o sobie. Podziel się troskami z Koziorożcem. Może on podsunie ci jakąś myśl, ale przede wszystkim na pewno pokrzepi cię na duchu.

Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Piątkowy wieczór sprzyjać będzie wszelkiego rodzaju spotkaniom towarzyskim: imprezom, wystawnym biznesowym kolacjom albo randkom. Dzień podporządkujesz swoim wieczornym planom, ale pośród przygotowań do wielkiego wyjścia, spróbuj znaleźć chwilę dla przyjaciela spod znaku Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi docenią dziś wierność swoich przyjaciół, ale i siłę swoich wrogów. Pierwszym za troskę odwdzięczą się przysługą albo radą, z drugimi zaś poszukają porozumienia. Pamiętaj, że słowo, które komuś kiedyś dałeś wciąż cię zobowiązuje.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony, zwykle zdyscyplinowane i ostrożne, zatęsknią za chwilą szaleństwa. Zaskoczysz otoczenie swoją spontanicznością, rozmownością oraz być może rozrzutnością. Nie będziesz żałował, bo zyskasz uznanie tych, którzy będą mieli okazję zobaczyć cię z tej nowej perspektywy.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą zbyt głęboko pogrążone w marzeniach o wielkiej miłości, żeby przytomnie zaangażować się w obowiązki domowe czy służbowe. Skorzystaj z propozycji towarzyskiej, jaką ci być może złoży zodiakalny Byk a możliwe, że wieczorne wyjście zaowocuje nową, obiecującą znajomością.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce dziś zechcą odpocząć w domowym zaciszu. Będziesz musiał poszukać wymówek, żeby uniknąć spotkań towarzyskich. Obowiązki domowe zaś wydać ci się mogą niesłychanie atrakcyjne, co przysporzy ci wiele wdzięczności ze strony rodziny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom może się poszczęścić w miłości, ale uważaj, żeby nie ulegać bezkrytycznie pierwszemu wrażeniu. Romantyczne tęsknoty sprawią, że w pracy będziesz rozkojarzony. Udawaj przynajmniej, że zajmują cię zawodowe obowiązki, bo możliwe, że przełożony ci się ukradkiem przygląda.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Piątek Wodników okaże się wypełniony pracą, ale też satysfakcjonujący. Otworzy się dziś przed tobą wiele zawodowych możliwości, o ile nowatorskich pomysłów nie zachowasz dla siebie. Powodzenie twoich planów zależy od przychylności innych. Na pewno możesz dziś liczyć na nią ze strony Raka.

Horoskopy