Horoskop dzienny na niedzielę 30 grudnia 2018 r. - dla Raków dzień może minąć w pidżamie, Panny przebiorą się 10 razy

Horoskop dzienny na 30 grudnia 2018 r. - Sprawdź nasz horoskop na przedostatni dzień roku, ten sam już nigdy się nie powtórzy

Horoskop - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Jeśli Baran zorganizuje spotkanie z przyjaciółmi, będzie to dla niego udany dzień, pełen beztroski i dobrych pomysłów. W sprzyjającej atmosferze, artystycznie uzdolnione Barany mogą stworzyć coś naprawdę pięknego.

Horoskop - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Dziś Byki wprawią w zdumienie otoczenie swoją tęsknotą za tradycją, sentymentalnymi wspomnieniami i brakiem zainteresowania nowinkami technologicznymi. Jednak nie mogą popaść w melancholię bowiem rodzina czeka na wsparcie, trzeba również zadbać o zdrowie. Znajoma osoba spod znaku Raka chętnie doradzi jak sprostać tym wyzwaniom.

Horoskop - Bliźnięta  (23 maja - 21 czerwca)

Chęć niesienia pomocy lub udzielenia dobrej rady innym jest dziś u Bliźniąt wyjątkowo silna. Należy jednak uważać na nieżyczliwą osobę w otoczeniu, która dobre intencje Bliźniaka może wykorzystać przeciw niemu. Dlatego Bliźnięta powinny unikać dziś nieporozumień a skupić się na podtrzymywaniu przyjaźni.

Horoskop - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Dla Raków dzisiejszy dzień jest idealny na relaks i odpoczynek. Nie ma nic złego w tym, że spędzą go w piżamie czy szlafroku. Dla poprawy nastroju mogą uraczyć się dobrym ciastem i gorącą herbatą z cytryną. Do towarzystwa najlepiej zaprosić kogoś spod znaku Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dziś Lwy powinny się skupić na zaplanowaniu nadchodzącego tygodnia, tak aby niczego nie zostawić przypadkowi. Dobrze będzie też zacząć zmieniać niektóre nawyki żywieniowe. Pod wieczór jakaś nieżyczliwa osoba może próbować popsuć Lwom humor, jednak ich intuicja ostrzeże przed kryzysem.

Tak wyglądało zaćmienie Księżyca 2018. Zobacz nagranie

Horoskop - Panna (23 sierpnia - 22 września)

Osoby spod znaku Panny będą dziś miały intensywny dzień. Zaplanowane porządki w szafie mogą zrobić w towarzystwie zaprzyjaźnionego Lwa, a pomaganie krewnym nie może pochłaniać całego czasu Panny.

Horoskop - Waga (23 września - 22 października)

Dla Wagi to dobry dzień na podróże, zawieranie nowych znajomości a nawet na randki. Dla dobrej zabawy warto nawet zmienić wcześniejsze plany.

Horoskop - Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie bardzo miły czas dla Skorpionów, pod warunkiem, że nie dadzą się wciągnąć w sąsiedzkie nieporozumienia. Dobre nastawienie i uśmiech sprawią, że rozwiązane zostaną problemy rodzinne, a Skorpiony zyskają sojuszników w osobie spod znaku Lwa.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

To może być stresujący czas dla Strzelców, jeśli nie powściągną emocji i dadzą się wyprowadzić z równowagi. Przyda się spokój i dyplomacja przy dokonywaniu wyborów. Strzelce muszą dziś szczególnie uważać na przestrzeganie przepisów na drodze. Wsparcie znajdą u osoby spod znaku Wodnika

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożce muszą dziś uważać, aby nie zagubić się w świecie fantazji. Nie jest to dobry czas na snucie teorii spiskowych. Nie powinny też za dużo myśleć o pracy, a bardziej skupić się na swoim zdrowiu. Skorpion pomoże Koziorożcowi mocno stanąć na ziemi.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

To dobry dzień dla Wodników, pod warunkiem, że poświęcą dużo czasu na odpoczynek. Spacer albo wyprawa na basen poprawią Wodnikom humor. Muszą tylko uważać, aby nie przesadzić z alkoholem podczas wieczornego spotkania przy stole.

Horoskop - Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby będą dziś w nastroju do refleksji i wspomnień. Warto do tego włączyć przyjaciół i znajomych. Wspólne wspominanie może przynieść niespodziewane efekty. Osoba spod znaku Barana poinformuje Ryby o czymś ważnym.

Horoskopy