Horoskop dzienny na poniedziałek 31 grudnia 2018 r. - to ciekawe, ale dzień może być znaczący zawodowo dla Wag

Horoskop dzienny na poniedziałek 31 grudnia 2018 r. - dziś jest ostatni dzień roku, dla wielu z was jest to najdłuższy dzień w roku. Warto sprawdzić co może was czekać

Horoskop - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Rano w pracy Barany powinny z całą energią zaangażować się w nowe projekty, które mogą, na dłuższą metę, okazać się bardzo intratne. Wieczorem jednak Barany powinny poświęcić się wyłącznie zabawie. Wspaniałym kompanem w ten wieczór może okazać się osoba spod znaku Skorpiona.

Horoskop - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Pod sam koniec roku Byki zapragną zabłysnąć. Ich praca i zaangażowanie zostanie zauważone i zaowocuje ciekawymi propozycjami zawodowymi. Ale nie samą pracą człowiek żyje, Byki nie mogą w tym dniu zapominać o bliskich. Może ktoś z utęsknieniem czeka na wiadomość od Byka?

Horoskop - Bliźnięta  (23 maja - 21 czerwca)

Dzisiaj Bliźnięta będzie rozpierała energia do pracy i realizacji spontanicznych pomysłów. Muszą tylko pamiętać aby nie robić za dużo planów oraz nie obiecywać zbyt wiele. Krążące wokół plotki Bliźnięta powinny zignorować, wtedy zabawa sylwestrowa będzie wspaniała.

Horoskop - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Interesujący dzień dla Raków pełen odkrywania tajemnic i sekretów. Trzeba jednak pamiętać aby nie wyczerpać sił przed sylwestrową rozrywką. Po spokojnym spacerze, krótka drzemka w ciągu dnia powinna przygotować Raki do dobrej zabawy.

Horoskop - Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj Lwy, za radą życzliwej osoby poradzą sobie z problemem, który od dawna je trapił. Udane zakupy poprawią Lwom nastrój, ale limit na koncie nie powinien zostać nadmiernie  przekroczony. Noc sylwestrową Lwy najlepiej spędzą w towarzystwie osób spod znaku Skorpiona i Wagi.

Czas wydorośleć. Weź życie w swoje ręce! [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop - Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dziś Panny powinny konsekwentnie trzymać się swoich planów. Presja otoczenia może tylko wprowadzić zamieszanie i niepokój. Wsparcie w trudnej sytuacji okażą Rak i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września - 22 października)

To szczęśliwy dzień dla Wagi. Może się okazać również pomyślny w sprawach zawodowych. Wieczorem Wagi czeka dobra zabawa, flirty i randki najlepiej w towarzystwie Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października - 21 listopada)

Jeśli Skorpiony nie pozwolą innym na wtrącanie się w ich życie, unikną kłótni i złego samopoczucia od rana. Wieczór zapowiada się dla Skorpionów pomyślnie. Smaczne jedzenie i dobra muzyka to recepta na udaną zabawę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Doskonały nastrój Strzelców będzie motywował do kreatywności. Kilka dobrych pomysłów na organizację imprezy sylwestrowej spotka się  z aprobatą otoczenia. Ale to niezapowiedziani goście, a wśród nich Bliźnięta, rozkręcą zabawę.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Uparte Koziorożce dopną celu i mogą załatwić dziś wiele ważnych spraw. Ważne aby bardziej przywiązywały wagę do szczegółów. Świetna zabawa sylwestrowa będzie dla Koziorożców miłym zakończeniem roku.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Jeśli Wodniki zostawiły sobie na sam koniec roku ważne sprawy do załatwienia, to dobrze, bo szczęście powinno im sprzyjać. Decyzje podjęte dziś powinny mieć pozytywny finał. Można zapytać o radę życzliwego Wodnikom Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego - 20 marca)

Poszukiwania nowych pomysłów i rozwiązań to domena Ryb. Jeśli czują się niedoceniane, powinny jasno to wyartykułować. Nie mniej jednak organizacja sylwestrowej zabawy w wykonaniu Ryb jest zawsze profesjonalna. A to zapowiada dobrą zabawę szczególnie w towarzystwie Panny.

Horoskopy