Horoskop dzienny na wtorek 1 stycznia 2019 r. - Barany popadną w nostalgiczny nastrój i w takim zostaną aż do jutra

Horoskop dzienny na wtorek 1 stycznia 2019 r. - i z hukiem zaczął się kolejny już rok, możecie sprawdzić co czeka was na samymy jego początku

Horoskop - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Pierwszy dzień Nowego Roku upłynie Baranom w nastroju refleksyjnym. Zastanowią się nad sensem istnienia, zjawiskami paranormalnymi i niekonwencjonalnymi metodami leczenia. Jednak niech nie posuwają się za daleko w swoich dywagacjach, bo może to znacznie popsuć im humory.

Horoskop - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

W Nowy Rok Byki wchodzą w szampańskim nastroju, wobec tego zgromadzą wokół siebie grono znajomych i zamienią zabawę sylwestrową w imprezę noworoczną. W jej trakcie może nadarzyć się okazja do załatwienia ważnego, służbowego interesu.

Horoskop - Bliźnięta  (23 maja - 21 czerwca)

“Nie szata zdobi człowieka” - takie motto powinno dzisiaj towarzyszyć Bliźniętom. Nie muszą przekopywać szafy w poszukiwaniu modnego stroju, ani imponować drogimi dodatkami - ponieważ już zdobyły szczególne zainteresowanie drugiej osoby.

Horoskop - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

W Nowy Rok Raki wejdą ze wspaniałym nastawieniem i w świetnym humorze. Samopoczucie poprawią im dodatkowo dobre wiadomości od bliskich i wiele ciepłych życzeń noworocznych. Ale Raki również powinny pamiętać o bliskich i wysłać im równie miłe życzenia.

Horoskop - Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Nieoczekiwanie Lwy popadną w zły nastrój, a zmęczenie wczorajszą zabawą nie pomoże w jego poprawie. Życzliwe osoby wokół podejmą starania aby poprawić Lwom humor. Nie należy ich cierpliwości wystawiać na próbę.

Horoskop - Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dużo dobrych słów od bliskich, ciekawe propozycje, świetny nastrój - tak właśnie zaczną Panny Nowy Rok. Spacer czy odwiedziny u znajomych są dla Panny alternatywą do spędzania czasu przed telewizorem. Szczęście sprzyja Pannom - szkoda byłoby to zmarnować.

Wiesz, co jest dla ciebie naprawdę ważne w życiu? Ten test obnaży prawdę o tobie

Horoskop - Waga (23 września - 22 października)

Po intensywnej końcówce roku, dziś pora na odpoczynek. Wagi powinny teraz docenić dobroczynne działanie relaksu i wyciszenia. Muszą też uważać na ilość spożywanego alkoholu. Dziś najlepiej zrezygnować ze spożywania napojów wyskokowych.

Horoskop - Skorpion (23 października - 21 listopada)

Udana zabawa wprawi Skorpiony w bardzo dobry nastrój. Skorpion chętnie spędzi czas z dziećmi, zadziwi wszystkich ciekawymi animacjami  i sprawi, że atmosfera wokół będzie naprawdę radosna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przestawianie mebli w domu w pierwszy dzień roku to dla Strzelców sposób na nowy początek. Ważna wiadomość od kogoś z rodziny może wieczorem odwrócić uwagę Strzelców od  aranżacji mieszkania. Ktoś życzliwy czuwa, aby Strzelec uniknął nieprzyjemności.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Na początku roku Koziorożce zapragną wyjechać w daleki świat. Warto przedtem skonsultować ten pomysł z przyjaciółmi za granicą. To dobra okazja dla Koziorożców aby złożyć znajomym życzenia noworoczne.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki zaczną nowy rok od załatwienia ważnych spraw osobistych i zawodowych. Staną przed dylematami i podejmą się oceny priorytetów. Najważniejsze, aby nie robić kariery kosztem życia rodzinnego i odwrotnie.

Horoskop - Ryby (19 lutego - 20 marca)

To bardzo dobry początek roku dla Ryb. Ich powierzchowność i sposób bycia działa pozytywnie na otoczenie. Jeśli Ryby zachowają ten styl mogą liczyć na wiele sympatii, dobrej energi i co najważniejsze na szczęście w miłości.

Horoskopy