Horoskop dzienny na środę 2 stycznia 2019 r. - dzisiaj Raki czeka sukces finansowy, a Lwy z wielką energią ruszą po nowe wyzwania

Horoskop dzienny na środę 2 stycznia 2019 r. - Sylwester za nami, teraz czas sprawdzić, co nas czeka w pierwszym roboczym dniu 2019 roku

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj Baran okaże się niezwykle spostrzegawczy: wytropi afery finansowe, a i cudze sekrety dość łatwo odkryje. Musi przy tym uważać, aby nikogo nie urazić, bo wpadnie w tarapaty. Powinien poszukać towarzystwa Bliźniąt. A po południu wybrać się w podróż lub na zakupy.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj dzień porządków wokół siebie i jeśli dostatecznie się przyłożą prawie wszystko im się powiedzie. Ale muszą jednak być czujne, bo nie mają zbyt wiele cierpliwości. Drogie Byki – i nie wybierajcie się w zatłoczone miejsca, zwłaszcza po południu. Bykom w ten dzień sprzyja Panna i Koziorożec.

Wiesz, co jest dla ciebie naprawdę ważne w życiu? Ten test obnaży prawdę o tobie

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wstaną dzisiaj w buntowniczym nastroju. Ale niech to nie skłania was do podejmowania zbyt pochopnych decyzji. Czeka też kilka niezapowiedzianych spotkań. Gwiazdy radzą wam w tym dniu być wyrozumiałym i przychylnym, szczególnie w stosunku do osób, które świeżo poznacie.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca

Ten dzień sprzyja finansom Raka, który usłyszy dzisiaj sporo dobrych rad, jak zainwestować pieniądze. Popołudniem Raki powinny trochę odpuścić i oddać się lenistwu. A wolny czas najlepiej spędzić z Bykami i Pannami.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dla Lwa zaczyna się dzisiaj nowy rozdział w życiu. Na pełnego energii i dobrych myśli czekają zadania i przedsięwzięcia, które mają szansę na sukces. To dzień podejmowania mądrych decyzji. Nie okazujcie tylko zbyt wielkiej pewności siebie, aby nie kusić losu. Szukajcie towarzystwa Barana.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Nie jest to dzień łatwy dla rozkojarzonych Panien, ale wszystko pójdzie dobrze, jeśli tylko dokładnie się rozejrzycie przed wyjściem z domu. Bądźcie dobrej myśli, wszystko pomyślnie się zakończy. Po południu nieporozumienia będą już za wami i miło spędzicie czas w towarzystwie Raka.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień przebiegnie pod znakiem przyjaźni i braterskiej pomocy. Staną po stronie słabszych i nie zawahają się ich wesprzeć. Po południu mogą się zdarzyć jednak drobne nieporozumienia, które zostaną szybko wyjaśnione dzięki wrodzonej Wagom wyrozumiałości i cierpliwości. Dobrze poczujecie się wśród Koziorożców. 

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dla Skorpiona to dobry dzień do załatwiania spraw urzędowych. Będziecie też dzisiaj wyjątkowo skupieni i spostrzegawczy. Nie ulegajcie tylko pokusie nadmiernego krytycyzmu. Spotkacie też kogoś, kto doceni wasze zasługi. Dziś przychylny wam jest Koziorożec.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Ten bardzo udany dzień najlepiej spędźcie w towarzystwie Lwa. Do południa skupcie się na pracy, ponieważ potem czeka was spotkanie z przyjaciółmi potrzebującymi wsparcia. Ten dzień to dla was czas podejmowania udanych decyzji życiowych. Może odkryjecie nowe frapujące przedsięwzięcia lub... zmienicie hobby?

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dla Koziorożców ten dzień to wyzwanie: opanuje was podejrzliwość i nerwowość. Pod wpływem zmiennego nastroju Koziorożca może dojść do kłótni. Posłuchajcie intuicji, ona ostrzeże was przed nieprzychylną osobą. Popołudniem odpocznijcie w jakimś cichym przyjaznym miejscu. Osoby spod znaku Skorpiona będą wam dzisiaj szczególnie przychylne.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik ma dzisiaj swój dzień: nie tylko udanie załatwi pewną trudną sprawę, ale także - dzięki wrodzonemu zmysłowi dyplomacji - uniknie konfliktu, pozostając jednocześnie w zgodzie z sobą. Wodnikom będzie dzisiaj sprzyjać Waga i Strzelec.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby powinny dzisiaj zadbać, aby sprawy służbowe nie zepsuły im humoru. Co prawda, ktoś lub coś w pracy was rozzłości, ale nie dajcie się ponieść emocjom. Po południu wybierzcie się na spacer lub inaczej zadbajcie o kondycję. Wyrozumiałe dla Ryb będą dzisiaj osoby spod znaku Bliźniąt.

Horoskopy