Horoskop dzienny na czwartek 3 stycznia 2019 roku - dobra passa Raka trwa

Horoskop dzienny na czwartek 3 stycznia - Ryby będą dzisiaj naprawdę szczęśliwe, za to Lwom lepiej nie wchodzić w drogę

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Obowiązki dościgną dzisiaj Barana. Pojawią się nowe zobowiązania, a bieżące sprawy trzeba będzie szybko pozałatwiać.Tym bardziej, że być może przyjaciele właśnie potrzebują wsparcia. Może czas na odwdzięczenie się za dawne przysługi? A potem – czas na wieczorny odpoczynek. Uważajcie ze zdrowiem!

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

To dobry dzień dla pracujących Byków. Pokażą się z najlepszej strony wprowadzając innowacyjne i pożyteczne rozwiązania w pracy, a prywatnie pomagając innym i wspierając słabszych.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Kariera zawodowa Bliźniąt ruszy z kopyta. Być może czeka już awans lub podwyżka, a wyzwania sprzyjać będą rozwojowi osobistemu. Może spróbujesz zapisać się na kurs języka obcego lub podnoszący kompetencje zawodowe? Czas na decyzję! Sprzyjać wam w tym dniu osoba spod znaku Byka.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca

Dobra passa Raka trwa. Wszystko wskazuje na to, że czeka was udany dzień: załatwicie ważne sprawy, ludzie będą wam przychylni, pokażecie się z najlepszej strony. Nawet w sprawach sercowych wiele zmieni się na lepsze. Single być może zawrócą komuś w głowie, kto wie?

Grypa: co roku groźna i lekceważona

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dzisiaj ogromnie drażliwe, więc uwaga na spotkaniach lub randkach. Nie są skłonne do żartów, za to kłótliwe jak nigdy. I trochę zazdrosne. Tak więc Lwa lepiej dzisiaj nie zaczepiać!

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Udany dzień przed wami. Dziś będziecie cieszyć się powodzeniem, uznaniem i sympatią otoczenia. Warto teraz podjąć ważną decyzję i ruszyć po nowe wyzwania. Jeśli wybieracie się na randkę bądźcie sobą, ale nie szarżujcie za bardzo. Powodzenia!

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Od rana Wagi są rozmarzone, rozkojarzone i roztrzepane. Rozważnie kierujcie samochodem, uważajcie na zakupach. Może lepiej poświęcić ten dzień na odpoczynek i oddawanie się rozmyślaniom? Tak trzymać tylko do wieczora, bo wtedy radykalnie zmieni się wam nastrój.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Cały dzień w uśmiechach: zakończycie dawne spory, wyjaśnicie nieporozumienia, a dzieci i w ogóle rodzina dadzą wam wiele radości. Tak trzymać!

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Jeśli jesteście z natury nieufni, to dzisiaj staniecie się jeszcze bardziej podejrzliwi. Czeka was odkrycie jakichś tajemnic i spisków, ale bez obaw – dzięki wrodzonej intuicji łatwo ominiecie pułapki. W życiu rodzinnym ważne chwile, a sprzyjać wam będzie ktoś spod znaku Raka.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec pokaże swoją radosną twarz, wszystko go będzie cieszyć, a szczególnie perspektywa dalekich podróży, zmiany otoczenia i klimatu. Zamarzy o poznawaniu nowych ludzi, nowych kultur i języków. Pełny zawrót głowy!

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzisiaj Wodnik poświęci się kontaktom społecznych, poszuka pochwał i uznania. W domu urządzi kolację dla rodziny i przyjaciół, będzie bardzo rozmowny przy stole. Zapragnie też chwili dla siebie: może wpadnie na wyprzedaże lub do salonu kosmetycznego?

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą w tym dniu naprawdę szczęśliwe. Spotkają się ze znajomymi, zaszaleją na zimowym urlopie. Zrealizują swoje najbardziej szalone plany. Może wygrają coś w karty? Poszczęści się im także w miłości. Co za dzień!

Horoskopy