Horoskop dzienny na piątek 4 stycznia 2019 roku - to będzie udany dzień dla Barana i Byka

Horoskop dzienny na piątek 4 stycznia 2019 roku - piątek, piąteczek, piątunio, ale jednak trochę spraw trzeba pozałatwiać. Uwaga Wagi i Skorpiony, dzisiaj macie mnóstwo spraw na głowie

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dla Barana dzisiejszy dzień to udane, satysfakcjonujące spotkania z rodziną. Poczuje się doceniony i kochany. Będzie oparciem dla bliskich. Dopiero wieczorem nabierze chęci do wyjścia na świat: może do kina lub klubu?

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bardzo udany dzień. Sporo ciekawych rozmów, spotkań, wiele uśmiechów. A plotkami nie ma co się za bardzo przejmować! I tak Bykom minie dzień na radosnej konwersacji.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Czas na refleksję dotyczącą własnej kariery zawodowej. Poczujecie, że stać was na więcej. A wieczorem, w gronie przyjaciół zapomnicie o wszystkim, zostaną same przyjemności. Jesteście tego warci!

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Ważny dzień dla Raków. W pracy same plusy, warto zabrać się też za nowe przedsięwzięcia. Uważnie słuchajcie opinii współpracowników, ich rady dzisiaj będą wyjątkowo użyteczne. Jeśli ktoś was skrytykuje, nie przejmujcie się za bardzo, każdą opinię da się obrócić na swoją korzyść.

Zima to najgorszy czas dla kierowców, dlatego te kilka rzeczy zawsze warto mieć w aucie

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Senna atmosfera dnia nie sprzyja Lwom. Łatwo mogą się pogubić lub o czymś ważnym zapomnieć. Poświęcą się rozmyślaniom nad przeszłością i bujaniem w obłokach. Zatem – przy liczeniu lub załatwianiu ważnych spraw Lew musi się trochę skupić.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannami będą rządzić dzisiaj uczucia. W miłości nie tylko się im powiedzie, ale nastąpi czas ustalania ważnych dat i planowania. Pewne sekrety zostaną ujawnione. Ważne też, aby wykorzystać ten piątek na opracowanie planu działania.    

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Dzisiaj uda wam się załatwić te wszystkie sprawy, które od dawna odkładaliście na później. Nie zrażajcie się przeciwnościami ani nieżyczliwymi ludźmi. Wszystko się uda, a wy pokażecie się z najlepszej strony, jako stanowcze i wytrwale osoby. No i pamiętajcie o zdrowiu.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

To szczęśliwy dzień dla Skorpionów. Towarzyszyć wam będzie dobra energia i wsparcie. Warto zabrać się zatem za wielkie sprawy, zrealizować odważne plany, a nawet więcej. Czeka was też powodzenie w miłości.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj w centrum zainteresowania. Wiele osób powierzy im swoje sekrety i poszuka u nich rady. Otwarte na ludzi, sympatyczne Strzelce pokażą się z najlepszej strony. Za to w miłości odradzamy okazywanie zazdrości. Lepiej obdarzyć partnera z większym zaufaniem.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Ten dzień przyniesie Koziorożcom same plusy. Będzie im towarzyszyć dobry humor i optymizm oraz szczęście w miłości. Wiele ważnych spraw uda się załatwić a także zakończyć stare spory w rodzinie. Wszystko dzięki dobremu słowu i uśmiechowi.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Bardzo pracowity dzień dla Wodnika. Dodatkowe obowiązki, sprawy do natychmiastowego rozwiązania – wszystko to może spaść dzisiaj na ciebie. Ale spokojnie sobie z tym poradzisz, dzięki wrodzonemu rozsądkowi, zdecydowaniu oraz pewności siebie. I nie zapomnij wieczorem swoim zdrowiu.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień dobrych wiadomości. Odezwą się starzy przyjaciele, a wy będziecie otwarci też na nowe znajomości. Czas na zaplanowanie weekendu i wyjazd. Bardzo udany dzień!

Horoskopy