Horoskop dzienny na sobotę 5 stycznia 2019 roku - Bliźnięta będą miały nerwową sobotę, a Lwy rzucą się do robienia porządków

Horoskop dzienny na sobotę 5 stycznia 2019 roku - w pierwszą sobotę nowego roku gwiazdy będą sprzyjać szczególnie Koziorożcom i Rybom. Byki spędzą weekend w dobrym humorze, a Wagi okażą się wyjątkowo rodzinne

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany koniecznie muszą się dzisiaj trochę odstresować. Najlepiej odpocząć na świeżym powietrzu zamiast zamartwiać się na zapas. Mimo nerwowego dnia postarajcie się odprężyć. Zadbajcie o swoje zdrowie i piękny wygląd!

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Humor wam dopisze, a przyjaciele to docenią – będziecie dobrze się bawić w ich towarzystwie. Może poznacie kogoś nowego? Warto też pomyśleć o rodzinnym wypadzie w ten weekend. Postarajcie się wieczorem odświeżyć stare znajomości.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Sobota dla Bliźniąt zapowiada się nerwowo. A to dlatego, że niepotrzebnie zamartwiacie się na zapas. Wszystko dobrze się skończy! Lepiej zajrzyjcie do dobrej książki lub obejrzyjcie ulubiony film. Tłoczne, hałaśliwe miejsce na wieczorny wypad to jednak nie jest najlepszy pomysł. Zakończcie dzień w niewielkim gronie znajomych.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Unikajcie dzisiaj wszelkich kłótni, szczególnie z najbliższymi. To, że macie wojowniczy nastrój nie oznacza, że trzeba zaraz walczyć. Negocjacje też są dobre! Chęć do narzucania innym swojego zdania może wam zepsuć dzień.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Perfekcyjne Lwy będą miały swój dzień. Rzucą się porządkować wszystko, łącznie z półkami w łazience. Lwy i Lwice - trochę jednak przystopujcie, odpocznijcie i zajmijcie się swoim wyglądem i samopoczuciem.

Polacy wyrzucają do kosza 9 milionów ton jedzenia rocznie. Choć mogliby pomóc potrzebującym

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka miły dzień pełen dobrego humoru i optymizmu. Nawet jeśli pojawią się jakieś problemy, to szybko zyskają rozwiązanie. Pojawią się także nowi przyjaciele w waszym życiu. Wieczorem koniecznie gdzieś się wybierzcie!

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Dla Wag to dzień troski o rodzinę i dom. Ktoś będzie potrzebował rady i pomocy. Bądźcie asertywne drogie Wagi. W sumie jednak czeka was sympatyczny dzień. Wieczorem odpocznijcie i pomyślcie o sobie.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Sobota Skorpionom upłynie pod znakiem spotkań towarzyskich, mnóstwa interesujących rozmów i pomocnych rad, które uda się wykorzystać w przyszłości. Cechować was będzie życzliwość i dobry humor. A dzieci okażą się jeszcze bardziej ciekawskie niż zwykle. Oby nie nabroiły!

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Czeka was spokojna leniwa sobota w gronie rodzinnym. Jednak wybierzcie się koniecznie na dłuższy spacer, aby nie marnować czasu na kanapie. Wypoczynek w ruchu – oto, czego wam dzisiaj trzeba.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Pracowite Koziorożce nawet w sobotę poświęcą się pracy. Sprzyjać im będą gwiazdy, ponieważ dzisiejsze przemyślenia okażą się niezwykle owocne. Przyszła kariera tylko na tym zyska. Wieczorem warto jednak odetchnąć w rodzinnym gronie.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Rozmarzone, senne Wodniki łatwo będzie dzisiaj nabrać – uważajcie na nieznajomych, może nie mają najlepszych intencji! I słuchajcie swojej intuicji, nie zawiedzie was. Lepiej też odłożyć na później dalsze podróże. Wieczór sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dobry humor towarzyszyć wam będzie przez cały dzień. Rodzina i przyjaciele tylko podtrzymają wasz dobry nastrój. W sprawach uczuciowych wszystko potoczy się dobrze. A sobotni wieczór to czas zabawy i rozrywek w przyjacielskim gronie.

Horoskopy