Horoskop dzienny na poniedziałek 7 stycznia 2019 roku - Wodniki załatwią ważne sprawy, Bliźnięta zaś oddadzą się zabawie

Horoskop dzienny na poniedziałek 7 stycznia 2019 roku - dzisiaj gwiazdy sprzyjają Strzelcom. Barany też mogą liczyć na ich przychylność

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Tydzień zacznie się dla Barana pomyślnie. Może ruszy w podróż? Jeśli nie, to i tak szczęście będzie mu sprzyjać. Pomysły posypią się jak z rękawa. W dodatku wyjaśni stare nieporozumienia. A wieczór zapowiada się niezwykle przyjemnie.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Poniedziałek spędzicie w zmiennym nastroju, trochę wam to popsuje dzień. Dlatego nie zapomnijcie o wieczornym relaksie! I zainteresujcie się sprawami rodziny. Ktoś bardzo potrzebuje waszego wsparcia.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą się dzisiaj świetnie bawić. Czy to na zimowym urlopie, rzucając się w wir zabawy, czy też w domu, oddając ulubionym rozrywkom. Nowe znajomości czekają za progiem! Uwaga – popołudnie nie sprzyja zakupom.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Poważny, spokojny dzień – czas na przemyślenia. Nie popadajcie jednak w zły nastrój, nie wszystko jest takie okropne, na jakie wygląda. Wieczorem poprawa nastroju i wizyta ciekawych ludzi.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew zaczyna tydzień w poważnym nastroju. Bo i sprawy do rozwiązania nie są błahe. Ale gwiazdy sprzyjają dzisiaj Lwom – wyjaśnią nieporozumienia, zakończą pomyślnie sprawy. I stanie się tak, jak lubią: wszyscy będą na nich patrzeć i podziwiać.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Nie za dobrze na początek tygodnia: Panny czeka trochę nieporozumień, które popsują im humor. Pomocna okaże się intuicja. W drugiej połowie dnia koniecznie odpocznijcie i nie bierzcie za dużo na swoje barki.

Ten wosk ochroni łapy twojego pupila przed solą. Teraz spacer zimą będzie przyjemnością!

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Spokojny poniedziałek sprzyjać będzie podejmowaniu rozsądnych zobowiązań wobec znajomych, którzy docenią opiekuńczość i rady Wagi. Skupcie się na uczuciach i miłości, bo to dzisiaj najważniejsze. Sporo osób zechce szukać waszego towarzystwa.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Początek tygodnia to dla Skorpiona okazja do przemyślenia spraw rodzinnych i zawodowych. Czuje, że czas wprowadzić jakieś zmiany w życiu. Ale uwaga – nie powinien zapominać o skonsultowaniu tego z rodziną. Wieczorem głowę zaprzątać mu będzie kariera.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka udany poniedziałek. Ucieszą go dobre wiadomości, idee i pomysły, bardzo przydatne na przyszłość. W sprawach uczuciowych same sukcesy! Miłe gesty Strzelca zostaną odwzajemnione.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dadzą się we znaki sprawy materialne. Zacznie się rozglądać za dodatkowymi źródłami dochodu. Niech to jednak nie zepsuje wam całkiem humoru – przyda się niewielki gest wobec samego siebie. Knajpka, kino, inne przyjemności? Jak najbardziej. Może poznacie ciekawych ludzi.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik będzie dzisiaj skoncentrowany na załatwianiu spraw osobistych. Na szczęście z sukcesem. Otwórzcie się na innych, pokażcie wspaniałomyślność, a dzień okaże się bardzo udany. Czekają także nowe intrygujące znajomości.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Spokojny, senny poniedziałek – nie forsujcie się zanadto. Żadnych ważnych spraw. Skupcie się na zdrowiu i spokoju ducha. Odpoczynek dobrze wam zrobi, a wieczorne wyjście okaże się bardzo udane.

Horoskopy