Horoskop dzienny na wtorek 8 stycznia 2019 roku - Rakom nie będzie łatwo. Za to Byki czeka bardzo sympatyczny dzień

Horoskop dzienny na wtorek 8 stycznia 2019 roku - sprawdźcie koniecznie co was czeka w ten mroźny dzień

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Plotki jest to, co dzisiaj polubią Barany. Wieści będą bardzo intrygujące. Tylko uważajcie, aby nikogo przy tym nie skrzywdzić. I nie wchodźcie nikomu do domu z butami. Jeśli ruszycie w podróż to najlepiej w towarzystwie Wag i Bliźniąt.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Miłe spotkania i rozmowy zmienią wam trochę plany na ten dzień, ale i tak będzie udany. Druga połowa dnia to czas dla przyjaciół. Waga i Lew są wam bardzo przychylne.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta poszukają dzisiaj przygód. Okoliczności będą im sprzyjać, a niespodziewane spotkania lub wydarzenia okażą się szczęśliwe. W pracy powinny się jednak trochę skupić aby nie zawalić ważnego terminu. Rozglądajcie się za Wodnikiem.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka dzień pełen emocji. Zajmą go pilne sprawy rodzinne, więc w pracy będzie trochę roztargniony. Może to się skończyć awanturą, więc trzymajcie nerwy na wodzy. Sprzyjają wam Byk i Ryby.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień pełen inspirujących wydarzeń i spotkań. Ani chwili nudy. Być może Lwy wyruszą w podróż, albo spotkają się w większym gronie znajomych. Znajdą nowe hobby? Wszystko jest możliwe. Dzień najlepiej spędzić z Baranem.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj w ambitnym nastroju do zdobywania świata. Zapragną władzy albo przynajmniej więcej pieniędzy. Powinny jednak wystrzegać się zazdrości. I plotek! A jeśli szukają sprzymierzeńców to niech rozejrzą się za Skorpionem.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Z beztroskim uśmiechem bardzo jest Wagom do twarzy. W pracy udany dzień i nowe pomysły, gotowe do wdrożenia, a w życiu towarzyskim sukcesy. To dobry dzień także na szukanie hobby. Wspierać was będzie Strzelec.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Niezbyt udany dzień. Zacznie się od spóźnienia, a potem będzie jeszcze gorzej. Lepiej uporządkować ten bałagan samemu. Po południu nieco lepiej – odpoczynek i chwile dla siebie. Ryby pomogą wam przebrnąć przez ten dzień

Nie wierzysz w globalne ocieplenie? Przypomnij sobie, co działo się w lipcu. A będzie jeszcze gorzej

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec spróbuje dzisiaj nowych wyzwań. Ciekawe idee i niekonwencjonalne spojrzenie na świat – takich inspiracji może się spodziewać od młodszego pokolenia. Spodoba mu się to. Po południu single czeka udana randka. Rozglądajcie się za Wodnikami i Bliźniętami.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Praca stanie się dla Koziorożców priorytetem. Chociaż nie będą z tego powodu szczególnie szczęśliwe. Czekają ich dodatkowe obowiązki, z którymi wiążą się jednak wyższe zarobki. Wieczór leniwy, bo po takim dniu można czuć się zmęczonym. Ryby i Panna będą was wspierać.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Mimo dobrego nastroju może się okazać, że zmarnujecie ten dzień. Nie dajcie się namówić na zbyt ryzykowne pomysły. Lepiej odpocznijcie w towarzystwie Strzelca i Ryby, to dzisiaj wasze przychylne znaki.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Wystrzegajcie się nadmiernej pewności siebie, bo to nie przyniesie nic dobrego. Wieczorem poszukajcie miejsc na solidny odpoczynek z odrobiną luksusu. Rak i Byk będą dzisiaj po waszej stronie.

Horoskopy