Horoskop dzienny na środę 9 stycznia 2019 roku - Lwy mają udany dzień, Ryby robią karierę, a Panny zamartwiają się o rodzinę

Horoskop dzienny na środę 9 stycznia 2019 roku - przeczytaj swój horoskop i sprawdź, czy gwiazdy ci dzisiaj sprzyjają

Horoskop - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Energiczny Baran weźmie się za działanie. Będzie niezwykle ekspansywny. Może nawet za bardzo. Ale sukces jest w zasięgu ręki! Wieczorne spotkanie może przerodzić się w randkę. Z Panną będzie mu po drodze.

Horoskop - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Wasz szef będzie zachwycony, będziecie pracowici, aktywni i pełni pomysłów. Obowiązki w pracy wypełnicie śpiewająco. Potem jednak powinniście solidnie wypocząć, aby wpaść w zły nastrój z przepracowania. Szukajcie wsparcia u Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

Dzień niezwykle udany, przyjaciele i znajomi docenią wasze starania, będziecie świecić przykładem, w pracy też nie będzie żadnych problemów. Wasze zalety zostaną docenione.

Horoskop - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Rak zatroszczy się o potrzebujących, stanie przed trudnym zadaniem pomagania innym i wysłuchiwania ich zwierzeń. Nie będzie łatwo, ale dacie radę. Wieczorem relaks niezbędny.

Horoskop - Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Niezwykle udany dzień. Lwy okażą się pomysłowe, śmiałe i towarzyskie. Wieczór spędzą z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Zaplanują dalekie podróże i zaczną się do nich przygotowywać. Może pójdą na kurs języka?

Horoskop - Panna (24 sierpnia - 22 września)

Rodzinne sprawy okażą się dziś najważniejsze i przesłonią nawet obowiązki zawodowe. Nawet na urlopie rodzina będzie ważniejsza niż rozrywki. Czeka też wieczór pełen wspomnień.

Czy wiesz jak prawidłowo włączać się do ruchu? Dzięki tym zasadom, każdemu będzie jeździć się wygodniej

Horoskop - Waga (23 września - 22 października)

Dziś przed wami zawodowe sukcesy. Udany dzień w całej pełni. Usłyszycie dobre wieści, które uda wam się spożytkować. Spotkajcie się także z przychylnym wam Wodnikiem.

Horoskop - Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpiony powinny dzisiaj zadbać przede wszystkim o siebie. Potrzebujecie trochę wypoczynku. Nie musicie dostosowywać się do innych, idźcie własną drogą. A wieczorem single mają randkę!

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec powinien dzisiaj z uwagą wysłuchać innych, rady mogą się przydać, a pomysły spodobać się w pracy. I przynieść zyski! Nie przegapcie szansy. Wieczorem trochę rozrywki będzie sam raz.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożce będą roztargnione. Dlatego powinny unikać prowadzenia samochodu czy dbania o szczegóły. Na pewno coś przegapią! Wieczór spokojny, bez nadmiernego wysiłku bardzo się przyda.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szczęśliwy dzień dla Wodnika. Wszystko mu się uda, każde działanie ma szansę na sukces. Pomogą wam przyjaciele. Bliźnięta i Wagi są po waszej stronie.

Horoskop - Ryby (19 lutego - 20 marca)

Kariera zawodowa jest dzisiaj u was na pierwszym miejscu. Nie wahajcie się poznawać nowych ludzi, to właśnie oni przyśpieszą wasz rozwój zawodowy. Nie ma co też za bardzo krytykować innych. A na urlopie bądźcie aktywni, sport dobrze wam zrobi. 

Horoskopy