Horoskop dzienny na czwartek 10 stycznia 2019 roku - Wagi będą w znakomitym humorze. Lwy okażą się dyplomatami. Byki znajdą uznanie w oczach szefa

Horoskop dzienny na czwartek 10 stycznia 2019 roku - czuje się, że pojutrze weekend. Barany już zaczęły świętować

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany poszukają dzisiaj okazji do wypoczynku. Praca pójdzie w kąt, a wy wyjdziecie wcześniej do domu. Oby nie trzeba było nadrabiać potem zaległości. Wieczorem ulubiona forma wypoczynku. Dzisiaj wspierają was Wodniki.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Obowiązkowy i pracowity Byk znajdzie się w swoim żywiole. Praca pójdzie mu łatwo i przyjemnie, szefowie wniebowzięci, same plusy. Na koniec dnia czeka Byka urocze spotkanie towarzyskie. Lwy was dzisiaj bardzo lubią.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzień leniwych pogaduszek i nicnierobienia. Czasem tak trzeba. Bujanie w obłokach bywa bardzo przyjemne. I bywa, że prowadzi do ciekawych przemyśleń. Tak będzie dzisiaj u Bliźniąt.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Zachowajcie dziś spokój w pracy. Bo zajmiecie się przede wszystkim uczuciami, a nie chcecie przecież zranić bliskiej osoby. Popołudnie okaże się bardzo udane. Gwiazdy mówią, że sprzyja wam Baran.

Kto zagrałby w polskiej wersji "Gry o Tron"? Ned Stark - oczywiście Więckiewicz

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Świetnie spiszecie się w pracy, rozwiążecie zagmatwane sprawy, wykazując się przy tym talentami dyplomatycznymi. Uczucia zwyciężą po południu. Zdaje się, że zaplanujecie wyjazd we dwoje? Baran dzisiaj was wspiera.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmą się zdrowiem swoim i bliskich. Zaciekawią je nowinki dietetyczne i zmienią tryb życia na zdrowszy. Czeka je także kulturalny wieczór. Pannom sprzyjać będzie Waga.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Plotki i zakupy - oto, co czeka dzisiaj stateczne zazwyczaj Wagi. Życie towarzyskie rozkwitnie. W pracy trochę kłopotów, ale bez przesady. W domu też nie będziecie się dzisiaj przepracowywać. Przychylny znak - Lew.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzisiaj Skorpion okaże się domatorem, zajmie dziećmi i porządkami. Nie będzie mu się chciało wychodzić z domu, ale cóż powiedzieć - praca! Szukajcie kontaktu z Koziorożcem.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Bardzo się Strzelce dzisiaj nagadają. I nasłuchają - plotek, nowinek. To ich żywioł. Wypiją też sporo kawy na pogaduszkach ze znajomymi. Rak będzie im sprzyjał.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Poważne Koziorożce skupią się na obowiązkach zawodowych. Nie spodobają im się proponowane zmiany i eksperymenty. Koziorożcom przychylny jest dziś Skorpion.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Sukcesy w pracy murowane. Waszą kreatywność i inicjatywę doceni sam szef. Może już szykuje awans? Przychylny wam jest dzisiaj Wodnik.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień niezbyt udany. Rozlazły i bez blasku. Uważajcie na siebie, bo w roztargnieniu możecie czegoś nie zauważyć i nieszczęście gotowe. Wieczorem wszystko wróci do normy. Znak zodiaku po waszej stronie to Rak.

Horoskopy