Horoskop dzienny na piątek 11 stycznia 2019 roku - Byki zamarzą o podróżach, a Baran upora się z trudnościami

Horoskop dzienny na piątek 11 stycznia 2019 roku - przeczytaj swój horoskop i spokojnie zacznij weekend. Wszystkiego najlepszego!

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Pracowite przedpołudnie zaowocuje - uda wam się dzisiaj rozwiązać trudny problem, a tym samym pozbyć późniejszych komplikacji. Po południu wskazany odpoczynek. Dajcie sobie nieco luzu, a dzień będzie należał do udanych.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzień zapowiada się pogodny i w pełni udany. Po południu czeka Byki trochę ryzykownych zadań, z którymi jednak upora się śpiewająco. Przychylny znak to Koziorożec.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są trochę dzisiaj zaspane i roztargnione. Z równowagi może ich wyprowadzić byle szczegół. W otoczeniu Bliźniąt sporo plotek i niedomówień. Po południu wszystko się zmieni: przybędą przyjaciele z miłymi wieściami, może z zaproszeniem na weekend? Szukajcie towarzystwa Skorpiona i Strzelca.

Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Intuicja nie zawiedzie Raka - nie warto ufać niektórym osobom. Czasem trzeba się radykalnie odciąć od toksycznych osób. Rak odważnie stawi czoło problemom. Sprzyjają mu Baran i Strzelec.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Senne przedpołudnie nie sprzyja wykonaniu zadań, które mogą zacząć się niebezpiecznie nawarstwiać.Trudno będzie nadrobić stracony czas. Po południu ktoś wam pomoże. Może Panna albo Koziorożec?

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pierwsza połowa dnia upłynie Pannie na wypełnianiu zawodowych obowiązków. Na szczęście szybko się z nimi upora i po południu odda się błogiemu lenistwu. Być może w towarzystwie Wodnika i Ryby.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Wagi trochę się dzisiaj zagalopują. Będą bardzo zasadnicze i uparte. Nie zawsze jednak mają rację, do czego trudno jest im się przyznać. Może jednak warto posłuchać, co inni mają do powiedzenia? Wieczór spędzą bardzo sympatycznie.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzień pełen optymizmu. Będziecie w świetnym nastroju, poza tym pomocni i pełni inicjatywy. Uważajcie na plotki, także te rozsiewane przez was. Mogą kogoś zaboleć.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Poczujecie, że najwyższy czas na solidny odpoczynek. Nadmiar obowiązków, cudze narzekania - to wszystko nie poprawi wam humoru. Dopiero po południu poczujecie napływ sił i rzucicie się w wir zabawy. Sprzyja wam dzisiaj Baran.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec spokojnie podejdzie dzisiaj do obowiązków. Będzie asertywny, zdecydowanie odrzuci parę nieciekawych ofert. Zrobi to jednak delikatnie, bez robienia niepotrzebnego rozgłosu. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Skorpion.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nerwy na początek dnia nie wróżą nic dobrego. Potem będzie jednak coraz lepiej. Stare niedokończone sprawy zostaną pomyślnie zamknięte. Spokój i rozwaga to najważniejsze, czego Wodniki dzisiaj potrzebują.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Kreatywności pozazdroszczą dzisiaj Rybom wszyscy. Pomysłowość bardzo się przyda w pracy. Po południu trochę zaległym spraw i już.. możemy zacząć weekend. Wspiera was Panna.

Horoskopy