Horoskop dzienny na sobotę 12 stycznia 2019 roku - Ryby poczują przypływ dobrych emocji. Panny spędzą dzień w znakomitym humorze

Horoskop dzienny na sobotę 12 stycznia 2019 roku - jak już wygrzebiecie się spod ciepłych kołder, przeczytajcie swój horoskop, a potem wybierzcie się na spacer. Co z tego, że zimno. Taki mamy klimat!

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany okażą się dzisiaj uparte i kapryśne, co może skończyć się awanturą. Niezbyt dobrze to wróży w sprawach miłosnych. Aby wszystko się dobrze ułożyło musicie trochę odpuścić! Wieczór udany, także pod względem kulinarnym.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dla Byka sobota okaże się bardzo udana, optymizm go nie opuści. W dodatku ma szanse na zawarcie obiecującej znajomości. Wieczór spędzi bardzo kulturalnie.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Czujecie się dzisiaj jakoś niemrawo, nic was nie cieszy?. Rozejrzyjcie się za kimś, kto się wami zaopiekuje. Może przy okazji ugotuje coś pysznego? Wieczór najlepiej spędzić w rodzinnym gronie.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Udany dzień! Zapragniecie wyruszyć w podróż z przyjaciółmi, głowę będziecie mieli pełną pomysłów. Być może z tych planów wyjdzie tylko spacer, ale nic wam dzisiaj nie zepsuje humoru.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Sobota upłynie Lwom bez większych emocji. Spokojnie zabiorą się za parę spraw, które czekały na rozwiązanie. Spotka się to z aprobatą otoczenia. Po południu Lwy stwierdzą, że najwyższy czas na trening i zadbanie o kondycję.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny obudzą się w dobrym humorze. Dzień spędzą aktywnie, uprawiając sport, lub przynajmniej wyjdą na dłuższy spacer. Wieczór będzie szczęśliwy dla singli, poznają kogoś interesującego.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Pomyślny dzień, spędzicie go na rozrywkach oraz rozmowach z najbliższymi. Ucieszy was pewna sprawa, dotycząca życia zawodowego. Wieczorem zjecie pyszności ugotowane przez bliską osobę.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Sobota upłynie Skorpionom na porządkowaniu zarówno ważnych spraw, jak i tych bardziej przyziemnych. Ale odpocznijcie potem, bo w końcu to wam się należy. Leniwe leżenie na kanapie też może być fajne.

W jaki sposób zabezpieczyć swój dom przed włamywaczem?

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzień sprzyjać będzie przemyśleniom i podejmowaniu ważnych decyzji. Nie wszystko od razu się uda, ale nie traćcie dobrego humoru - wszystko będzie dobrze. A wieczorem możecie wreszcie odpocząć przy książce lub filmie.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj będziecie mieć wspaniały humor, głowę pełną pomysłów, a plany dalekosiężne. Wprawicie w zachwyt swoje otoczenie. Single spotkają sympatyczną osobę.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Sobota upłynie wam pod znakiem wspomnień. Rozmarzycie się nieco, może nad dawnymi fotografiami? Na zakupach pilnujcie kluczy i portfela. Spokojny wieczór w gronie rodzinnym.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom sobota bardzo się uda - dopisze im humor i szczęście. Energicznie zabiorą się za parę zaległych spraw. Zyskają poklask otoczenia, a dzień zakończą szaloną zabawą.

Horoskopy