Horoskop dzienny na niedzielę 13 stycznia 2019 roku - Panny, Lwy i Strzelce powinny dzisiaj trzymać się razem

Horoskop dzienny na niedzielę 13 stycznia 2019 roku - już niemal połowa stycznia! Ależ ten czas leci. Przeczytajcie, co na dzisiaj zaplanowały dla was gwiazdy...

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Aktywny Baran spotka się dzisiaj z dawno niewidzianymi znajomymi. Czas, który razem spędzą, bardzo go ucieszy - dawno się tak dobrze nie bawił. Barany samotne mają szansę na niewielki flirt, bo jeszcze nie wiadomo, co z tego wyniknie. Znaki zodiaku przychylne Baranom to Bliźnięta i Waga.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Niedziela to nie czas na zamartwianie się, drogie Byki. Przestańcie myśleć o trudnych sprawach i cieszcie wolnym dniem. Pobyt na świeżym powietrzu dobrze wam zrobi. Sprzyjają wam Panny i Koziorożce.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta przejdą trudne chwile z rodziną, bo za bardzo będą chciały postawić na swoim. Dajcie się wypowiedzieć najbliższym! Narzucanie innym swoich poglądów nie jest najlepszą drogą do utrzymywania przyjaznych relacji. Przychylnym okiem patrzą dziś na was Raki i Wodniki.

Najszczęśliwsze pary - jak to robią?

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Niepotrzebnie się zamartwiacie o bliskich. Nic im nie będzie! Poprawcie sobie nastrój dobrą książką lub wciągającym filmem. Wieczór warto spędzić w domu i zatroszczyć się o zdrowie. Dobrze jest poszukać towarzystwa Bliźniąt i Ryb.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Perfekcyjny Lew rzuci się dzisiaj do układania spraw (i rzeczy). Gwiazdy radzą jednak, aby trochę odpuścił. Nie wszystko musi być tak ułożone, jak sobie wyobraża Lew. Po południu powinniście odpocząć, drogie Lwy i poukładać relacje, ale ze sprzyjającymi wam Baranem i Wagą.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Rodzinne sprawy poukładane, dzień pełen miłych wydarzeń, sympatyczne spotkania w ciągu dnia, a wieczorem wypad do kina - oto plan dla Panny. I spotkajcie się z Lwem i Strzelcem - to wasze przyjazne znaki na niedzielę.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Wagi otoczą się dzisiaj przyjaciółmi. Spotkania okażą się owocne i wiele spraw wyjaśnią. A może zaowocują także w przyszłości? W sprawach finansowym Wagom będzie się dzisiaj wiodło. Koziorożce spojrzą na was łaskawym okiem.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Na Skorpiony można dzisiaj liczyć. Nie odmówią nikomu pomocy. Może nawet za bardzo się zaangażują i potem będą musiały odkręcać to i owo. Przyjazne znaki to Baran i Rak.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Początek dnia upłynie Strzelcom spokojnie i leniwie. Zaszyjecie się w zacisznym mieszkanku i nie będzie się wam chciało nigdzie ruszać. A szkoda! Bo czekają interesujące znajomości i sympatyczny wieczór. Tylko trzeba wyjść z domu. Szukajcie dzisiaj towarzystwa Bliźniąt i Raków.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce jakoś nie mogą dzisiaj uwolnić się od myślenia o pracy. Jakiś ważny projekt zaprząta wam głowę. Wieczór jednak przeznaczcie na rodzinne spotkanie, ktoś ma do was ważną sprawę. Byk i Panna myślą o was ciepło.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Rozmarzony Wodnik poświęci się dzisiaj miłości i... sztuce. Może to początek nowego hobby? W finansach nie najlepiej, ale posłuchajcie intuicji, a uniknięcie strat. Po waszej stronie są Lwy i Panny.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rodzinne spotkania zakończą się pełną zgodą. Dojdziecie do porozumienia z pewną bliską wam osobą, z którą długo się różniliście. W sprawach uczuciowych miła odmiana. Ryby niech trzymają dzisiaj ze Skorpionem i Strzelcem.

Horoskopy