Horoskop dzienny na poniedziałek 14 stycznia 2019 roku - Bliźnięta i Strzelce stworzą dziś zgodny duet

Horoskop dzienny na poniedziałek 14 stycznia 2019 roku - poniedziałek nie jest naszym ulubionym dniem tygodnia, ale jeśli się postaramy, to minie... spokojnie

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dyplomatyczny Byk bardzo dobrze sprawi się w pracy. Musi pamiętać, że otwarte konflikty mu nie służą. Dzięki jego talentom rozwiązany zostanie pewien poważny problem. Po południu udane spotkanie towarzyskie. Sprzyjający znak to dzisiaj Waga.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byk podejdzie do swoich zadań bez pośpiechu, rozważnie i spokojnie. Żadne ryzykowne przedsięwzięcia go nie skuszą. Taki właśnie jest Byk. Trudno mu nie ufać. Rak i Ryby są mu przychylne.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta poszukają dzisiaj mocnych wrażeń. Może wyruszą w podróż? Tak czy owak, nuda nie będzie im doskwierać, tym bardziej, że wpadnie im do głowy kilka rewolucyjnych pomysłów. Najlepiej będą się czuły ze Strzelcem.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki poważnie pomyślą o przyszłości. Na horyzoncie pojawią się nowe propozycje. Uważnie się im przyjrzyjcie, ponieważ "nie wszystko złoto, co się świeci". Niech was nie skusi niepewny interes. Poszukajcie Skorpiona, on was wspiera.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dla Lwów poniedziałek okaże się udany. Jeśli trapią was jakieś problemy, śmiało je dzisiaj rozwiążcie. Od bliskiej osoby usłyszycie dobrą radę. Po południu spotkajcie się ze znajomymi. Przyjazne dla was znaki na dzisiaj to Baran i Strzelec.

Pamiętasz te seriale? Zobacz, jak zakończyły się "Alf", 'Cudowne lata"...

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna skupi się na pracy, skrupulatnie będzie wypełniać polecenia szefa, który z pewnością to doceni. Cały dzień upłynie jej w spokoju i dopiero pod wieczór pojawi się trochę szaleństwa. Przychylny znak to Ryby.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Pełna energii Waga pokaże w pracy wszystkie swoje zalety. Współpracownicy będą pod wrażeniem jej talentów. Po południu wpadnie na zakupy, więc dzień w sumie okaże się bardzo udany. Sprzyja jej Baran.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Pracowity dzień, nie ma co! Pracy będzie tyle, że zmusi to was do zostania po godzinach. Dlatego zawczasu wszystko dokładnie zaplanujcie i zadbajcie o współpracowników. Najważniejsze, to zachować zimną krew.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

W sumie udany dzień. Polegajcie na sobie i swoich pomysłach. Nie dajcie się malkontentom, oni lubią psuć humor innym. Wasze samopoczucie niech zależy od was samych. Przychylne znaki to Lew.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Ktoś będzie chciał wam dzisiaj podrzucić swoje zadania - nie zgadzajcie się. Jeśli ujawnią się zaległości, niekoniecznie to wy za nie odpowiadacie. Asertywność dzisiaj się przyda. Koniecznie poszukajcie Skorpiona i Wodnika - są wam przychylne.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie nieco nerwowo. W pracy będą go poganiać, ktoś czegoś nie dopatrzy i awantura gotowa. Wszystko zmieni się po południu. Wodniki zajmą się swoją kondycją fizyczną. Wesprze ich dzisiaj Waga. 

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybami będą rządzić emocje. Zupełnie niepotrzebnie zaogni to niektóre sprawy, ale szczera rozmowa może wszystko wyjaśnić. W takim stanie ducha lepiej nie podejmować dodatkowego ryzyka. Za to w uczuciach nieco lepiej i szansa na udaną randkę. Przyjazny znak zodiaku na dziś to Rak.

Horoskopy