Horoskop dzienny na wtorek 15 stycznia 2019 roku - bardzo dobry dzień przed Lwami, Rakami, Bliźniętami...

Horoskop dzienny na wtorek 15 stycznia 2019 roku - przeczytajcie, co planety mówią dzisiaj o waszych znakach. Zdradzimy: nie jest źle!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dobry dzień dla Barana. W pracy zabłyśnie, wpadnie na nowe rewelacyjne pomysły, a wszyscy będą go chwalić. Za to w domu powinien powstrzymać trochę swoje samochwalstwo, bo rodzina chciałaby odpocząć. Radzimy pójść na spacer lub spotkać się z przyjaciółmi. Barany szukające swojej drugiej połówki mają dziś szansę na ognisty romans.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają leniwy dzień. Trudno się im zresztą dziwić, skoro ostatnio bardzo aktywnie spędzały czas, może na urlopie? Teraz szukają spokoju. Wieczorem postanowią zadziwić świat swoją potrawą - z pełnym sukcesem!

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dziś dobrą passę. Wszystko, co sobie zamierzyły na ten dzień, uda się im nadspodziewanie dobrze. Oby tak dalej! Trzeba korzystać z dobrych chwil, bo szybko uciekają.

Czy jedzenie przed snem powoduje koszmary? [NaZdrowie]

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak nie należy do nieśmiałych w tym dniu, głośno wyraża swoją opinię, nic go nie krępuje. No i dobrze! A w domu przyjemna odmiana i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Wieczorem zalecamy relaks.

Horoskop - Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Przed wami pomyślny dzień, pełen życzliwości i dobrej energii. Lwy i Lwice będą cierpliwe, jak nigdy, a inny odwdzięczą się im życzliwością. Trochę obycia w kontaktach z ludźmi bardzo się przyda. Nie zaszalejcie za bardzo!

Horoskop - Panna (23 sierpnia do 22 września)

Panny dzisiaj rządzą! Organizują innym pracę, rzucają się do przewodzenia na wycieczkach, wszędzie się szarogęszą. Przystopujcie trochę, bo zestresujecie siebie i otoczenie.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wtorek dla Wag okaże się nieciekawy. Będą zamartwiać się o swoje zdrowie, pracę i pieniądze. Może niepotrzebnie! Złe chwile przeminą, a rozwiązania się znajdą. Bez obaw. Wieczorne spotkanie okaże się nader udane.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Świetny dzień dla Skorpiona, wszystkie sprawy ułożą się po jego myśli. Dużo czasu spędzi w wesołym towarzystwie, może zagra jakiś mecz lub pobiega po świeżym powietrzu. A już z pewnością rzuci jakiś nałóg!

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzień pełen wrażeń. Poznacie nowych ciekawych ludzi, wokół was zrobi się tłoczno, a wy będziecie duszą towarzystwa. Sprzyja wam Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Tyle zadań przed wami, że może być ciężko. Dlatego nie obarczajcie się dodatkowymi zobowiązaniami. Chociaż będzie was kusiło, aby wziąć na siebie więcej i więcej. Wieczorem poczujecie zmęczenie, więc spokojnie zajmijcie najwygodniejszą kanapę w domu.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Świat dzisiaj jest przychylny Wodnikom, więc wykorzystajcie to! Ludzie w najbliższym otoczeniu wesprą was w działaniach, a ktoś bardzo uparty da się wreszcie przekonać do nowych planów.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Praca trochę was dzisiaj pomęczy, a właściwie współpracownicy, którzy nie będą znali umiaru. Nie dajcie sobie wejść na głowę! Wieczór sprzyja miłym pogawędkom ze znajomymi.

Horoskopy