Horoskop dzienny na czwartek 17 stycznia 2019 roku - Raki wezmą się dziś za romansowanie, a Byki... za pracę

Horoskop dzienny na czwartek 17 stycznia 2019 roku - dawno nie widzieliśmy słońca, ale przynajmniej dzień się wydłużył. Byle do wiosny! I rzućcie okiem na swój horoskop. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Wygląda na to, że Baran weekend zacznie już w czwartek. Cały dzień poświęci na życie towarzysko-kawiarniane, aż dziw bierze, że nie koliduje to z pracą. Nawet wyjdzie mu to na korzyść, ponieważ jedna z nowo poznanych osób będzie miała coś wspólnego z przyszłą karierą Barana. Sprzyjające znaki to Raki Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Pracowity dzień, nie ma co! Najpierw w pracy wpadną dodatkowe obowiązki, a potem w domu nie będzie można opędzić się od zajęć. Tym bardziej, że ktoś w rodzinie wyraźnie potrzebuje wsparcia. A przychylne znaki dzisiaj to Rak i Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dla Bliźniąt ten czwartek okaże się pasjonujący. Rzucą się w wir planowania przyszłości i nie odpuszczą, dopóki nie wprawią koła w ruch. Niecierpliwie będą wypatrywać efektów. Towarzystwo Panny i Ryby szczególnie ich ucieszy.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Najmocniejszą stroną Raka będzie dziś miłość. W romansowaniu nie przeszkodzi mu nawet surowe oko szefa. Obyście nie przesadzili! Dobrze wam życzą teraz Byk i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Pomyślny dzień przed wami, wykorzystajcie go do załatwiania trudnych spraw. W ogóle, będzie wam dzisiaj nosiło. Witać, drogie Lwy, że potrzebujecie szerszych horyzontów. Może zaplanujecie wyjazd? Bliźnięta i Ryby wam sprzyjają.

Każdy samolot, którym latasz jest dziurawy. Dlaczego tak jest?

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna nie prześpi dzisiejszego dnia. Zobaczy przed sobą świetlaną przyszłość i ruszy na jej spotkanie. Śmiało podejmie się nowych wyzwań. Z sukcesem! Wśród znaków zodiaku Bliźnięta i Strzelec stoją za nimi murem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj otoczone poważaniem i słuchane z uwagą. Powinny wykorzystać tę sprzyjającą atmosferę, aby umocnić swoją pozycję w pracy. Rzucić kilka pomysłów lub stanąć na czele grupy. Skorpion i Koziorożec to wasze dobre gwiazdy.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Rodzina będzie dzisiaj u was na pierwszym planie. Nawet w pracy nie będziecie się mogli skupić, ponieważ dopadną was wspomnienia i refleksje. Nie miejcie o to do siebie pretensji. I trzymajcie się z Wodnikami i Rybami.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Praca, praca i jeszcze raz praca - to wasz plan na czwartek. Pokażecie się z najlepszej strony. Będziecie nie do przeskoczenia. Poza tym czekają nowe obiecujące znajomości. Sprzyjające znaki to Rak i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec nie powinien dzisiaj się przemęczać, bo wyraźnie obniżył mu się zasób energii. Jeśli się za coś zabierze, to i tak nie wyjdzie z tego nic dobrego. Powrót sił dopiero po solidnym odpoczynku wieczorem. Dobrze jest rozejrzeć się dziś za Baranem i Strzelcem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

To się nazywa "oderwanie od rzeczywistości"! Wodniki oddadzą się marzeniom... także sennym. Kompletnie nie będzie ich obchodziła rzeczywistość. Ożywią się dopiero wieczorem, bo wpadną do nich przyjaciele na pogawędkę i snucie wspólnych planów zimowych. A po waszej stronie są Byk i Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Czwartek Ryby spędzą pracowicie, co doceni nawet sam szef. Jeśli tak dobrze idzie wam dzisiaj praca, może zróbcie parę rzeczy na zapas? Wieczór natomiast, wprost przeciwnie, poleniuchujcie na kanapie i zróbcie coś tylko dla siebie. Może... maseczkę na twarz albo pachnącą kąpiel? Sprzyjają wam w tym dniu Strzelec i Wodnik.

Horoskopy