Horoskop dzienny na środę 23 stycznia 2019 roku - w najlepszym humorze będą Strzelce. Panny rozmarzone...

Horoskop dzienny na środę 23 stycznia 2019 roku - w połowie tygodnia większość z nas solidnie zabrała się do roboty. Najwięcej szczęścia w pracy wróżymy Lwom. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zadziwią dzisiaj swoje otoczenie ekscentrycznym zachowaniem. Dawno już nie były takie zadziorne. Zapragną też zrobić coś miłego dla siebie. Czeka je udane popołudnie. Przychylny znak - Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byk rzuci się w wir pracy z wielką energią. Postawi sobie ambitne plany. Może aż nadto ambitne, bo trudno mu będzie ze wszystkim zdążyć. Po południu poczuje się dość wyczerpany. Przyjazny znak na dziś to Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Czeka na was spokój i rozwaga. Nic Bliźniąt nie wytrąci z tego nastroju przez cały dzień. Nawet szef nie jest w stanie was zdenerwować. W dodatku dzień sprzyja singlom, które spotkają kogoś interesującego. Sprzyjający znak to Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzisiaj Raki cały dzień myślą o pieniądzach. I to nie tylko o tym, czy nie za mało zarabiają, ale i o sposobach na szybki zysk. Po południu czas pomyśleć o czymś mniej przyziemnym. A wsparcia szukajcie dziś u Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pokażą dzisiaj pazur. Będą ambitne, pracowite i zaradne. Wprawią współpracowników w zdumienie rozmachem działań. Nawet szef będzie pod wrażeniem. Finansowo dzień także udany. Popołudnie poświęćcie na wypełnienie dawnych obietnic. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzień upłynie na błądzeniu myślami nie wiadomo gdzie. W pracy nie będą tym zachwyceni, bo trudno wtedy o porozumienie. Po południu poruszy ich pewna wiadomość, która ostatecznie okaże się pomyślna, więc dzień zakończą w niezłym humorze. Przyjazne znaki to Rak i Waga.

Zima to najgorszy czas dla kierowców, dlatego te kilka rzeczy zawsze warto mieć w aucie

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi ujawnią dzisiaj swoje twórcze talenty. I to aż w nadmiarze. Dzień sprzyja też singlom, które znajdą szczęście w miłości. Wieczorem pomyślcie ciepło o znajomych, może coś wspólnie zaplanujecie. Szukajcie towarzystwa Panny.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Monotonia znuży Skorpiony i poczują, że czas na odważną decyzję. Wydarzenia dnia trochę je zmęczą, więc wieczorem zapragną odpoczynku na kanapie. Jednak nic z tego - banda znajomych wpadnie niespodziewanie i zburzy mu spokój. Będzie jednak w sumie zadowolony. Dzisiaj Skorpiona wspierają Raki.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj towarzyskie i wciągnie je wir pogaduszek i ploteczek. Popołudniem ruszą na miasto, może kupią nowe buty lub ciuchy? Taki mają nastrój. Single trochę przesadzą i będą żałować pewnych słów. Strzelcom sprzyjają dzisiaj Lew i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj Koziorożce będą bardzo zasadnicze. Niełatwo będzie z nimi wytrzymać. W pracy pójdzie im dobrze, będą też zadowolone z załatwienia kilku urzędowych spraw. W domu bądźcie wyrozumiali dla kogoś bliskiego. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnika zajmą sprawy lekkie, łatwe i przyjemne. Przyjrzą się najnowszym trendom w modzie i postanowią, że czas na uzupełnienie garderoby. Po południu zajmą się swoim hobby i zrobią coś niezwykłego. Ktoś was dzisiaj mocno polubi. Przyjazny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Wydarzenia sprzyjają dzisiaj Rybom, powinny tylko bardziej w siebie wierzyć. Zadbajcie o zdrowie i zróbcie coś dla siebie. Może popołudniowy wypad do knajpki dobrze wam zrobi? Pomocny znak dzisiaj to Byk.

Horoskopy